چرخش

[REZA]

Member
آقا سلام عرض شد
اين جستجو فوروم كه ظاهرا كار نميكنه به خاطر همين اگه سوالم تكراري بايد ببخشيد....
من ميخواستم تو افتر افكت يه آبجكت رو بچرخونم!
به طور مثال اين ابجكت sun رو :

9adcvr.png

يكي از دوستان گفت كه بايد به به روتيشنش انيميت بدم، ولي من تو كار با افتر افكت بسي آماتورم و نفهميدم بايد چه كنم!!:cry:
ممنون ميشم دوستان راهنماييم كنن.
موفق باشيد
رضا

1835ali

Well-Known Member
[reza];699390 گفت:
آقا سلام عرض شد
اين جستجو فوروم كه ظاهرا كار نميكنه به خاطر همين اگه سوالم تكراري بايد ببخشيد....
من ميخواستم تو افتر افكت يه آبجكت رو بچرخونم!
به طور مثال اين ابجكت sun رو :

9adcvr.png

يكي از دوستان گفت كه بايد به به روتيشنش انيميت بدم، ولي من تو كار با افتر افكت بسي آماتورم و نفهميدم بايد چه كنم!!:cry:
ممنون ميشم دوستان راهنماييم كنن.
موفق باشيد
رضا

اول یه کامپوزیشن بساز بعد عکست رو باز کن توی افتر و وارد تایم لاین کن بعد روی عکسی که داخل تایم لاین هست کلیک کن بعد کلید r رو بزن بعد سمت چپ یه لوزی هست که بین دو تا جهت قرار گرفته اون رو تیک بزن تا کی فریم ایجاد شه بعد اون نوار سبز رنگ سمت راست تایم لاین رو ببر تا ثانیه یا فریمی که خواستی بعد دوباره یه کی فریم ایجاد کن و در روی تنظیمات روتیشن اون چرخشی رو که می خوای بزن (یعنی چند دور و چند درجه )
با زم اگه سوالی داشته بگو

HamidSHS

Active Member
سلام
اول از همه باید بگم که لایه ای که اینطوری هست باید بزرگتر از سایز کامپوزیشنت باشه
چرا ؟
چون وقتی میخوای بچرخونیش , گوشه هاش دیده نشه ( منظور کنج های عکس هست )
بعد اون رو وارد یک کامپوزیشن میکنی ( کامپوزیشن اصلیت )
بعدش عکست رو انتخاب میکنی و کلید R رو تایپ میکنی
یه دفعه میبینی تنظیمات مربوط به چرخش لایه ظاهر شد
حالا : روی مقدار Rotation و روی اون عکس ساعت مچی (ریز ) کلیک میکنی ( البته دقت داشته باش که نوار زمان روی اولین فریم باشه ) بعد میری یه چند تا فریم ( یا ثانیه ) جلوتر
اون وقت مقدار Rotation رو تا اندازه مورد نظرت تغییر میدی
خب حالا شما دوتا کی فریم داری
1-کی فریم اول
2- کی فریم دوم یا همون آخری
تموم شد :)
راستی آخرش اومدی اینجا تاپیک زدی هااااا :دی
خیلی مخلصیم

{راستی رفتم یه میکروفن خریدم و انشاءلله براتون آموزش جدید میزارم }
موفق باشید
یاعلی

جدیدترین ارسال ها

بالا