چرا وبلاگم باز نمیشه؟

rahim5234

Member
سلام به دوستان عزیز یک وبلاگ دارم در بلاگفا الان 2 ساله یک مدت ازش استفاده نکردم الان هر کاری میکنم درست نمیشه یعنی باز نمیشه به مدیریت هم گفتم ولی کاری نکردن کی میتونه کمکم کنه ادرس وبلاگم هست www.khafan20.blogfa.com آدرسش اینه پسورد وبلاگمو هم به ایمیلم نمیفرسته مینویسه فرستاده شد ولی نمیفرسنه چیکار کنم کمک کنید :razz:

1.JPG

alilg

Member
سلام به دوستان عزیز یک وبلاگ دارم در بلاگفا الان 2 ساله یک مدت ازش استفاده نکردم الان هر کاری میکنم درست نمیشه یعنی باز نمیشه به مدیریت هم گفتم ولی کاری نکردن کی میتونه کمکم کنه ادرس وبلاگم هست www.khafan20.blogfa.com آدرسش اینه پسورد وبلاگمو هم به ایمیلم نمیفرسته مینویسه فرستاده شد ولی نمیفرسنه چیکار کنم کمک کنید :razz:

مشاهده پیوست 19020
من وب روی بلاگفا داشتم! دوازده ماه آپدیت نکردم! الان دادش به یکی دیگه... http://redeemer.blogfa.com

برو یه وب جدید باز کن...

maysam.m

Well-Known Member
من هم در بلاگفا وبلاگ دارم اما به این دلیل از بلاگفا دیگه نرفتم چون وبلاگ بیش از 1.5 سال سابقه داره و حیف که حذفش کنم یا قیدشو بزنم

sahar61

New Member
سلام ... بهترين راه حلي كه ميشه وبلاگتون را دوباره راه اندازي كنيد فرستادن يك ايميل به مديريت سايت ميباشد كه در صورت ثابت شدن ادعايتان در مورد يك وبلاگ حتما به شما كمك خواهند نمود.... اين بهترين و عقلانه ترين راهه .... موفق باشيد

rahim5234

Member
سلام ولی نشد

سلام مرسی که جواب دادین و چندین بار میل زدم ولی هیچ جوابی ازشون دریافت نکردم میشه شما یک میل بزنید هرچی بخواین هم در اختیارتون می زارم حتی میزنم پسوردمو بده میگه فرستاده شد ولی هیچی نمیاد ممنون میشم مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا