چرا نمیتونم یک عکس رو روی فلش دیگه قرار بدم؟

perna

Member
من مدت زیادی بود که کار های مالتی مدیا و فلش انجام نمی دادم و یکی از دلایلش مشکلات MMb بود که بعضی وقتا اعصاب خورد می کرد ، مثل پشتیباری نکردن از فرمت PNG

ولی با دیدن این برنامه خیلی خوشحال شدم ، هم اینکه یه ایرانی برنامه به این گستردگی رو ساخته و هم با اینکه خیلی جای کار داره ، به صورت عالی داره پشتیبانی میشه

آرزوی موفقیت هم برای سازندگان و هم همکارانتون دارم ، کمکی هم از دستمون بر بیاد در حد توانمون انجام میدیم

فقط من یه مشکلی دارم و اون هم اینه که چرا نمی شه وقتی یه فایل فلش import می کنی ، نمی تونی یه عکس بر روی اون فایل فلش بذاری!! (این موضوع رو توی تاپیک پیشنهادات مطرح کرده ام)

یعنی اینکه نمی شه Arrange کرد
نمی شه picture رو bring to front فایل فلش قرار داد ، تقسیم بندیشون جداست ، البته شاید من نمی دونم چجوری باید با این برنامه کار کرد

آخرین ویرایش:

JavidX

Apadana Developer
من مدت زیادی بود که کار های مالتی مدیا و فلش انجام نمی دادم و یکی از دلایلش مشکلات MMb بود که بعضی وقتا اعصاب خورد می کرد ، مثل پشتیباری نکردن از فرمت PNG

ولی با دیدن این برنامه خیلی خوشحال شدم ، هم اینکه یه ایرانی برنامه به این گستردگی رو ساخته و هم با اینکه خیلی جای کار داره ، به صورت عالی داره پشتیبانی میشه

آرزوی موفقیت هم برای سازندگان و هم همکارانتون دارم ، کمکی هم از دستمون بر بیاد در حد توانمون انجام میدیم

فقط من یه مشکلی دارم و اون هم اینه که چرا نمی شه وقتی یه فایل فلش import می کنی ، نمی تونی یه عکس بر روی اون فایل فلش بذاری!! (این موضوع رو توی تاپیک پیشنهادات مطرح کرده ام)

یعنی اینکه نمی شه Arrange کرد
نمی شه picture رو bring to front فایل فلش قرار داد ، تقسیم بندیشون جداست ، البته شاید من نمی دونم چجوری باید با این برنامه کار کرد
سلام دوست عزیز
از اینکه به سمت آپادانا اومدید ممنونیم.

اینکه بعضی اشیاء رو نمیشه رو شیءهای دیگه گذاشت اینه که به طور کلی توی آپادانا دو نوع شیء Control و WinControl داریم که Control ها هرگز نمیتونن بیان روی WinControl ها. هر کدوم از این دو نوع با خودشون ترتیب داده میشن.

موفق باشید

smmsamm

New Member
جاوید عزیز
امیدوارم توی این بخش بتونید تغییر و تحول عمده ای در نرم افزارهای تولید مالتی مدیا بدی
فقط کافیه برای هر شی امکان تعریف
region
وجود داشته باشه چیزی شبیه به این
http://www.abf-dev.com/krp-regions-library.shtml

TkrpControlRegion - Satellite component to assign any region to any WinControl.

JavidX

Apadana Developer
جاوید عزیز
امیدوارم توی این بخش بتونید تغییر و تحول عمده ای در نرم افزارهای تولید مالتی مدیا بدی
فقط کافیه برای هر شی امکان تعریف
region
وجود داشته باشه چیزی شبیه به این
http://www.abf-dev.com/krp-regions-library.shtml

TkrpControlRegion - Satellite component to assign any region to any WinControl.

ایرانیا معمولا تو استفاده از کامپوننت ها استادن!
آره این چیزی که گفتی به نظر خیلی جالب میاد. باید واسه ورژن های بعدی در نظر گرفته بشه.

ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا