چرا كاربران Linux ازRed Hat بيزارند؟

aryana

Member
mohammadram گفت:
Wow man u r smart;)
آقا بی ادبی نباشه! ردهت سر همه این پخش کننده هاست!!! سرویس میده پولشو میگیره!!!
یه سری نشستن هی نظر میدن open source!! Stands for free environment بابا ولمون کن!!! امنیت میخواهی? کیفیت میخواهی!!! باید پول خرج کنی :evil: زنو بچه اون بدبخت هایی که دارن از صبح تا شب پشت کامپیوتر کار میکنند با شعار سیر نمی شه!!!

الان تمام اونهایی که دارن open source کار میکنند هیچ کدوم دوام نیاوردند!!! یا دارن Donate میکنند یا یه مقدار کمی برای سرویسشون پول میگیرند!!!
در کل هم اگه حساب کنی تمام اونایی که غر میزنند! همشون دارن نسخه های کپی را که مجانی هست از اینور و اونور دانلود میکنند!!! یه پنی هم نمیدنند!!!!

اوچیکه هر چی حرف حقیم!!!
محمد!

سلام عزیز

تند نرو !!!
چقدر با slackware کار کردی یا آشنا هستی
چقدر با free BSD کار کردی یا آشنا هستی

با هر کدوم کار کرده باشی می بینی که هم performance از REDHAT بالا تره هم stable تر هستن هم مخصوصا slackware تا دلت بخود tools داره رو اینتر نت

یه سرچ کوچولو بکنی در این مورد خیلی چیزا دست گیرت میشه!

چاکر آقا هم هستیم! چشم وا میسم با هم بریم :eek:
از این به بعد سعی میکنم بیشتر سرچ کنم تا دست گیرم شه!!!! :!:

qmars

Member
تا اونجايي كه من مي دونم ارتش آمريكا از ردهت استفاده مي كنه
البته FreeBSD كه جريانش متفاوت است
در مورد صحبت هاي استاد عزيز اقاي حسين زاده
ببخشيد ميشه بگيد انحصار طلبي ردهت كجا بوده؟
با تشكر

hosseinzadeh

New Member
سلام
بنده كي گفتم ردهت انحصار طلبه.گفتم منفوره.اين رو هم توي چت رومهاي ياهو بهتر حش مي كنيد.در حالي كه ردهت توزيع خوبيه.فقط يكي از مسئولينش گفته بود ويندوز بهترين خط توليد رو داره!

mandrake 10 از همه بهتره هیچ مشکلی نداره
فقط یکی بگه من wine رو چجوری نصبش کنم
مرسی

oxygenws

Active Member
جناب کویر تایر، لطفا قوانین سایت رو مطالعه کن، نصفه پیام هات مورد داره.

kavir_tire عزیز سلام!
شما این سوال رو چند بار در جاهای مختلف پرسیدید. در صورتی که با کمی جستجو در سایت حتما این مورد را پیدا میکردید. من قبلا برای همه توضیح داده بودم. در ضمن هر برنامه ای در لینوکس یک How to دارد که به صورت آنلاین در دسترس همه هست. به دلیل طولانی بودن جواب سوال شما من توجه شما را به این صفحه جلب میکنم.

> اجرا برنامه های ویندوز در لینوکس و بلعکس

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا