چرا صفحات سایت من در گوگل به کندی ثبت میگردند؟

rezamona

New Member
سلام
من یک وب سایت دارم به آدرس www.sootak.ir
در حال حاضر من در حدود 4000 صفحه مطلب در سایت دارم
اما گوگل بسیار کند و حدودا هر هفته 40-50 صفحه از سایت من رو به ایندکسش از سایت من اضافه میکنه
به طوریکه بعد از گذشت 5-6 ماه تنها حدود 1800 صفحه از سایت من رو ایندکس کرده !...

این سایت حدود 5-6 ماه است راه اندازی شده و از همان ابتدا در گوگل وب مستر اونو ثبت کردم
برای رفع این مشکل کامپوننت shef404 رو نصب کردم تمامی تنظیمات seo رو انجام دادم...حتی url هامو هم فارسی کردم ...

البته به دلیل همین فارسی کردن url ...با هبچ کدوم از کامپوننت های سایت مپ ساز نتونستم فایل xml سایت مپ مورد نظر گوگل رو تهیه کنم و به گوگل معرفی کنم (چون هیچ کدوم از کامپوننت های سایت مپ ساز نمیتونند با url های فارسی موجود در سایت من کنار بیایند و فایل xml صحیحی از روی اون بسازند تا بتونم به گوگل معرفی کنم)

حالا من سوالاتی دارم ...

آیا مشکل کند ایندکس شدن صفحات سایت من در گوگل تنها مرتبط با همین مشکل سایت مپ هست؟
(پس یعنی همه سایت هایی که حتی تو گوگل وب مستر ثبت نشدند به ابن کندی ایندکس میشند؟)
و اگرمشکل همین هست چطور میتونم این مشکل رو حل کنم؟
و در کل چرا چرا صفحات سایت من در گوگل به کندی ثبت میگردند؟

**من این مشکل رو در چندین فروم مطرح کردم ، اما هیچ کس تا بحال نتونسته مشکل سایت من رو پیدا کنه **
خیلی ممنون میشم اگر کسی به من کمک کنه و این مشکل رو برام حل کنه ....

egcom

Member
شايد 4000 تا مطلب رو نوشتي و ديگه سايت رو آپ نميكني ؟ چون گوگل به سايت هائي كه دائم آپ باشن خيلي بيشتر سر ميزنه .

Y.P.Y

Well-Known Member
سلام،
Metatag صفحات(Index) رو در اینجا بزارید تا ببینیم... همچنین در گوگل بدنبال Free seo tools free search engine submission بگردید و وبسایت رو بصورت دستی در موتورها ثبت کنید.

Hamid2day

Active Member
خوب الان نزدیک 1.330 تا لینک شما تو گوگل ثبت شده { لینک }

ببنید گوگل نمیاد یک دفعه تمام لینک های شما رو ثبت کنه و این زمان می بره
و این بستگی به محبوبیت و چگالی لینک ها بستگی داره...
خوب من پیشنهاد می کنم که شما لینک ها رو به زبان انگلیسی برگردونید... بهتر هست...و زود تر جواب میگیرد...

جدیدترین ارسال ها

بالا