چرا ساعت سایتم یک ساعت عقب رفته؟

Cyletech

Member
آیا تابع زیر عقب و جلو رفتن ساعت در اول مهر و اول بهار رو راعایت می کنه؟
مگه پارامتر رو Asia/Tehran نذاشتی؟ مگه تو ایران زمان عقب و جلو نمیشه؟ مگه من نگفتم پی اچ پی خودکار این عمل رو پیاده می کنه؟

i-php-i

Active Member
مگه پارامتر رو asia/tehran نذاشتی؟ مگه تو ایران زمان عقب و جلو نمیشه؟ مگه من نگفتم پی اچ پی خودکار این عمل رو پیاده می کنه؟
گفتید که زمان سایت به زمان سرور وابسته هست و باید به صورت دستی اینکار رو بکنیم.

مگه می شه این تابع نتونه از پس یه کار ساده بر بیاد؟

Cyletech

Member
گفتید که زمان سایت به زمان سرور وابسته هست و باید به صورت دستی اینکار رو بکنیم.

مگه می شه این تابع نتونه از پس یه کار ساده بر بیاد؟
البته اون جمله بالایی رو من نگفتم :) بعد اینکه برای خودمم عجیبه چرا اینطوریه. یعنی پی اچ پی به این عظمت یه پارامتر یا تابع نذاشته که این daylight saving time باقالی رو غیرفعال کنیم؟! خیلی خودم جستجو کردم ولی همش مربوط به ویندوز میشه. یه جا فقط نوشته بود "پی اچ پی بصورت پیش فرض اعمال می کنه"

vahab00

Member
اوووووووووووووه

بابا این همه این بحث ادامه کرد ؟
وااااااااااااااااااااو
داداش من ساعت ویندوزت رو تنظیم کن ساعت سایتت که رو لوکال هست تنظیم میشه
همین
موفق باشید

Cyletech

Member
داداش من ساعت ویندوزت رو تنظیم کن ساعت سایتت که رو لوکال هست تنظیم میشه
آمدی ولی چقدر دیر آمدی :rose: من قبلاً گفتم همینو ;) ولی ما با سیستم عامل کاری نداری نداریم چون اگر بیاد رو سرور ، ساعت ویندوز هرکی فرق می کنه و ما میخوایم با خود پی اچ پی چنین امکانی رو غیرفعال کنیم.

vahab00

Member
آمدی ولی چقدر دیر آمدی :rose: من قبلاً گفتم همینو ;) ولی ما با سیستم عامل کاری نداری نداریم چون اگر بیاد رو سرور ، ساعت ویندوز هرکی فرق می کنه و ما میخوایم با خود پی اچ پی چنین امکانی رو غیرفعال کنیم
برادر اشتباه شماست
از ساعت سرور تغذیه میکنه نه از ساعت کامپیوتر شما
وقتی گفتم ساعت کامپیوترت رو تنظیم کن به این دلیل بود که روی لوکال سرور شما کامپیوتر شما محاصبه میشه برادر من
ساعت های سرور هم دقیق تنظیم هست و وقتی رو هاست و سرور بیاد دقیق کار میکنه
این جوابتون شبیه جواب های "سرچ کن"، "گوگل کن"، "قبلا بحث شده" و ... هست.
نه برادر . جواب رو بالا گقتم
روی لوکال سرور کامپیوتر شماست . وقتی رو سرور بره ساعت سرور میشه ساعت اصلی که ساعت های سرور هم دقیق هستند

Cyletech

Member
از ساعت سرور تغذیه میکنه نه از ساعت کامپیوتر شما
وقتی گفتم ساعت کامپیوترت رو تنظیم کن به این دلیل بود که روی لوکال سرور شما کامپیوتر شما محاصبه میشه برادر من
ساعت های سرور هم دقیق تنظیم هست و وقتی رو هاست و سرور بیاد دقیق کار میکنه
حالا نمیخوایم دعوا کنیم :d ولی من نگفتم ساعت سرور با تنظیم ساعت ویندوز ردیف میشه! من گفتم؟! منم منظورم لوکال بود.
روی لوکال سرور کامپیوتر شماست
یه جوری میگی آدم قاطی می کنه. روی سیستم عامل اگر شبیه ساز سرور داشته باشیم بهش میگیم لوکال هاست !!!!!!! اون که رو وبه ، بهش میگن سرور

vahab00

Member
حالا نمیخوایم دعوا کنیم :d ولی من نگفتم ساعت سرور با تنظیم ساعت ویندوز ردیف میشه! من گفتم؟! منم منظورم لوکال بود.
یه جوری میگی آدم قاطی می کنه. روی سیستم عامل اگر شبیه ساز سرور داشته باشیم بهش میگیم لوکال هاست !!!!!!! اون که رو وبه ، بهش میگن سرور
ببین حق با شماست وقتی مجازی سازی نصب شه کامپیوتر شما تبدیل به سرور میشه.اما وقتی خود کامپیوتر شما سرور خودتون باشه ساعت اون پی اچ پی هم با ساعت سرور ست میشه دیگه . حالا سرور چیه ؟ کامپیوتر شماست
امیدوارم متوجه منظورم شده باشید
یا حق

جدیدترین ارسال ها

بالا