چرا در ساختمان نیاز به پمپ آب داریم؟ از چه نوع پمپ آبی برای ساختمان باید استفاده کنیم؟

pumpoo

Member
برندهای مختلفی در حال حاضر وجود دارد که به ساخت و طراحی پمپ‌های درجه مشغول‌اند، از جمله این برندها می‌توان به برند پمپ آب پدرولو، پنتاکس، گراندفوس و لوارا اشاره کرد. استفاده از خدمات پشتیبانی نمایندگی‌های رسمی این برندها دارای مزیت‌های مختلفی است که از جمله این مزایا می‌توان به ارائه خدمات با بهترین کیفیت، انجام تعمیر پمپ آب در کوتاه‌ترین زمان ممکن و غیره اشاره کرد. در ادامه بیشتر در رابطه با چرایی نیاز به استفاده از پمپ آب در ساختمان‌ها به ویژه ساختمان‌های مرتفع اشاره خواهیم کرد.

کم بودن فشار آب ساختمان​

اولین دلیلی که می‌توان برای استفاده از پمپ آب خانگی در نظر گرفت آن است که فشار آب ساختمان کم است. دلایل مختلفی وجود دارد که باعث کم شدن فشار آب ساختمان می‌شود.

تعداد طبقات زیاد ساختمان​

مشخص است که هر چه تعداد طبقات یک ساختمان بیشتر باشد، فشار آب در طبقات بالاتر کم است، در این مواقع استفاده از بهترین نوع پمپ آب خانگی می‌تواند مشکل کم بودن فشار آب ساختمان را برطرف کند.

کم بودن فشار آب در آن محله​

در برخی از محلات و حتی شهرهای ایران به دلیل کم بودن زیر ساخت مناسب برای تامین افزایش فشار آب مورد نیاز، لازم خواهد بود که از پمپ آب خانگی استفاده کنید.

استفاده زیاد همسایگان از آب​

زمان‌هایی وجود دارد که همسایگان از آب به میزان زیادی استفاده می‌کنند. در این مواقع اگر انتخاب درستی برای خرید پمپ آب نداشته باشید به صورت حتمی با مشکل رو به رو خواهید شد.

حال که با چرایی نیاز به استفاده از پمپ آب آشنا شدیم نیاز است که بگوییم استفاده از چه نوع پمپ آبی می‌تواند باعث افزایش میزان فشار آب ساختمان شود. در حال حاضر شرکت‌های مختلفی وجود دارند که به ساخت پمپ آب خانگی مشغول‌اند. شرکت پمپ آب پنتاکس، لوارا، گراندفوس و پدرولو از جمله مهم‌ترین برندهای تولید کننده پمپ آب خانگی در دنیااند. دلایل مختلفی وجود دارد که باعث می‌شود این 4 برند را تبدیل به غول‌‌های تولید پمپ آب کرده است. از جمله این دلایل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • وجود نمایندگی فعال برند‌های پدرولو، پنتاکس، گراندفوس و لوارا در تمام دنیا
  • خدمات پس از فروش عالی
  • کیفیت و کارایی مناسب پمپ‌های آب تولیدی این برندها
  • قیمت مناسب
  • ماندگاری بسیار بالای پمپ‌های آب خانگی این برندها
  • و …

چه شرکت‌هایی خدمات پشتیبانی پمپ را انجام می‌دهند؟​

پمپ‌های آب عموما پس از مدتی کارکرد دچار مشکلاتی می‌شوند، این خرابی پمپ آب دلایل مختلفی می‌تواند داشته باشد که از جمله مهم‌ترین این دلایل را می‌توان عدم سرویس به موقع پمپ آب در نظر گرفت.

در حال حاضر شرکت‌ها و افراد مختلفی وجود دارند که خدمات پشتیبانی پمپ آب را به خوبی انجام می‌دهند؛ اما نباید از خاطر برد که استفاده کردن از خدمات نمایندگی رسمی لوارا، نمایندگی رسمی پنتاکس، نمایندگی رسمی گراندفوس و نمایندگی رسمی پدرولو می‌تواند مزیت‌های مختلفی را با خود به همراه داشته باشد که اصلی‌ترین آن را می‌توان کیفیت خدمات مورد استفاده شده در نظر گرفت.

تعمیر پمپ آب پدرولو و … به دلیل آن که این نوع از پمپ‌ها دارای ساختاری خاص و همچنین پیچیده‌اند تنها از عهده شرکت‌ها و برندهایی بر می‌آید که نماینده رسمی این برندها باشند. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود از تعمیر این دست از پمپ‌ها توسط افراد غیر متخصص به طور جد بپرهیزید.

تعمیر پمپ آب پمپو
 

جدیدترین ارسال ها

بالا