چرا خبری از cms فروشگاه ساز ecommerce نیست؟

arashonline

Well-Known Member
من تا اونجایی که یادمه یه سیستم فروشگاه ساز ecommerce بود که پشتیبانی فارسی هم داشت و گروه هایی وش کار می کردند !
ولی الان می گردم چیزی پیدا نمی کنم !

arashonline

Well-Known Member
فکر کنم منظورتون این سایت باشه:
http://www.e-virtu.com
دست شما درد نكنه اول سايت رو ديدم گفتم اون نيست ولي بعد نمونه فروشگاه رو كه ديدم و اين عكس رو ديدم دقيقا همين بود كه اسم و ظاهرش رو غيير دادن من پيدا نكردم !

farsicommerce.gif

آخرین ویرایش:

Digital007

Member
به نقل از خود سايت پروژه :

پروژه Virtu E-Commerce در شهریور ماه 1383 با نام اولیه FarsiCommerce توسط فرهاد زارع به وجود آمد. در ابتدا هدف فقط ارائه نسخه ای از OSCommerce بود که با زبان فارسی و شرایط تجاری ایران سازگار باشد ولی بعدها با استقبال بی نظیری که از پروژه شد اهداف آن هم دستخوش تغییرات زیادی شد. با ارائه نسخه 1.1 در فروردین 1385 پروژه وارد مرحله جدیدی شد با ارائه طرحهای جدید برای پیشرفت پروژه لازم شد که برخی موارد مرتبط با پروژه تغییر پیدا کند. در همین راستا نام جدید برای پروژه انتخاب شد (Virtu E-Commerce) و گروهی برای توسعه بهتر و منظم تر تشکیل شد.
اگرچه روند توسعه و انتشار نسخه های جدید باز براساس فلسفه نرم افزار آزاد بود ولی برای پیشرفت بیشتر پروژه برخی طرحهای تجاری نیز وارد کار شدند تا با ارائه خدمات بیشتری در کنار نرم افزار کمبودهای موجود در پروژه برطرف شوند. سایت قدیمی پروژه به کلی با توجه به سیاستهای جدید تغییر پیدا کرد و پروژه وارد مرحله جدیدی شد که پیشرفت آنرا بیشتر از قبل تضمین می کرد.
حال پروژه Virtu کاملا مجزا از OSCommerce می باشد و بدون وابستگی به آن توسعه پیدا خواهد کرد تا برخی کمبودها و اشکالات موجود در OSCommerce که مانع از پیشرفت سیستم می شد به طور کلی از میان برداشته شود و شاید در نسخه های آینده سیستم به قدری تکامل پیدا کند که به صورت جهانی و خارج از مرزهای ایران مورد استفاده قرار بگیرد. نام قدیمی پروژه FarsiCommerce دیگر قسمتی از تاریخ شده است و نام جدیدتر و زیباتری برای آن در نظر گرفته شده است که با توجه به اهداف جدید توسعه سیستم مناسبتر به نظر می رسد.

بهتره توضيحات مربوط به تغيير نام رو هم در مورد اين پروژه در اينجا بخونيد.

http://www.e-virtu.com/index.php/publisher/articleview/action/view/frmArticleID/27

باور میکنید اگه بگم چند ماه میشه که تو همین فروم و فروم های دیگه دنبال یه فروشگاه آنلاین فارسی میگردم و نتیجه ای نگرفتم

یه مسلمون پیدا میشه که منو به هدف برسونه ؟

arashonline

Well-Known Member
آرین جان دنبال فروشگاه هستی برای خریدیا برای ساخت فروشگاه ؟

آقا
فرقی نمیکنه

فقط من میخوام واسه سایتم یه فروشگاه راه بندازم
اگه رایگان باشه که چه بهتر

ولی اگه پولی باشه باید دید که ارزششو داره یا نه !

Digital007

Member
با همين سيستم كه معرفي شد . ميتونيد فروشگاه خودتون رو راه اندازي كنيد.

حتي ماژول پرداخت براي بانك سامان هم فكر كنم كار مي كنه .

arashonline

Well-Known Member
آره با همین هم میشه، میشه مثلا با جوملا هم روش کامپوننت فروشگاه نصب کرد !

اقا من این e-virtu.com رو دیدم
فایل هاش هم آپ کردم تو هاست

ولی نصب بشو نیست

راه نمی افته همش ارور پشت ارور

انگاری فایل هاش مشکلی داره !

کسی با این سیستم قبلا کار کرده ؟

arashonline

Well-Known Member
اقا من این e-virtu.com رو دیدم
فایل هاش هم آپ کردم تو هاست

ولی نصب بشو نیست

راه نمی افته همش ارور پشت ارور

انگاری فایل هاش مشکلی داره !

کسی با این سیستم قبلا کار کرده ؟
این سایت هم هیچ آموزش نصبی نزاشتکه که بتونه پول در بیاره !
اگر بتونی با خودشون در میان بزاری بهتره !

Digital007

Member
این سایت هم هیچ آموزش نصبی نزاشتکه که بتونه پول در بیاره !
اگر بتونی با خودشون در میان بزاری بهتره !

دوست عزيز آموزش نصب داخل فايلي كه دانلود كردين هست. پوشه documents رو خوب مطالعه كنيد.

اگر دقت كنيد حتما ميتونيد نصبش كنيد. انجمن خود اين نرم افزار هم تقريبا هر مشكلي داشته باشيد حل مي كنه .

آخرین ویرایش:
درست میگن

تو این آدرس توضیحاتی نوشته شده : yoursite.com/Documents/INSTAL2.htm

البته اگه بشه باهاش به نتیجه رسید خوب میشه .

EMIRATES

Active Member
این یکی است ساده ترین سایت های هک شده هست ! نگیرش بابا !!! میان تو کتنرل پنلت داغون میشه سایتت.!

Digital007

Member
این یکی است ساده ترین سایت های هک شده هست ! نگیرش بابا !!! میان تو کتنرل پنلت داغون میشه سایتت.!

ميشه لطفا بدون سند و مدرك و دليل نظر نديد ؟

واسه این حرفتون سندی هم دارین ؟

در ضمن من با نصب این سیستم هم مشکل دارم

آدرسش اینه :
http://www.mobilearena.ir/shop/catalog/

لطفا راهنماییم کنید

البته من فکر میکنم از هاستینگ من باشه !

اين مشكل به دليل فعال نبودن register_globals در هاست شما هست . اگر با مدير سرور صحبت كنيد .ميتونه مشكل رو حل كنه .

جدیدترین ارسال ها

بالا