چرا انجمن اینقدر شدید برخورد می کنه ؟!؟

به نام خدا

با سلام خدمت دوستان
منم چند وقت پیش ها به یه سایتی بر خوردم که اتفاقا مال یکی از دوستام بود و به آدرس ایمیلم اون رو فرستاده بود.
اون سایت متعلق به یک خواننده مشهور بود. منم از اون سایت خوشم اومد و برای چند تا از دوستام تو انجمن فرستادم همین طور برای ( سارا خانوم یا ماندانا خانوم بود ) چون گفتم ممکنه اون ها هم ازش خوششون بیاد.

اون ها فکر کردن من این رو به صورت تبلیغاتی فرستادم و آلان حدود یک ماه هست که صندوق پیغام های خصوصی منو بستن.

می خواستم بدونم چرا اینقدر شدید برخورد می کنن بهتر بود اول یه اخطار می دادن چون من از این قانون خبر نداشتم و اگر خبر هم داشتم قصد تبلیغ نداشتم و آلان هم نمی تونم کاری بکنم دوستان لطف کنن این تاپیک رو برای یکی از مدیران به صورت Pm بفرسته چون من خودم نمی دونم این کار رو بکنم.

با تشکر
موفق باشید.

EMIRATES

Active Member
با سلام

چرا تاپيک زديد؟

بهتر بود به مديران مربوطه ايميل ميکردين؟

با تشکر.

Mandana

Active Member
با ایمیل زدن هم مشکلی حل نمیشد
قوانین مشخص هستن:
خرید و فروش در پیغام خصوصی تنها در صورت دو طرفه بودن رابطه مجاز می باشد.اما در صورتی که کاربری از شما به دلیل ارسال پیغام های خصوصی تبلیغاتی، اسپم ، توهین و غیره شکایت کرد، بعد از بررسی شدن موضوع، بخش پیغام خصوصی شما بسته خواهد شد.

متاسفانه در روزهای اخیر شکایت های زیادی توسط کاربران در مورد پیغام های خصوصی این چنینی به دستمون رسیده، بنابر این در صورتی که شخصی در پیغام خصوصی برای شما مزاحمت ایجاد کرد، کافیست پیغام خصوصی رو به Majid یا mandana_ns برگشت دهید تا به مشکل شما رسیدگی شود.

کاملن واضح هستن

منم از اون سایت خوشم اومد و برای چند تا از دوستام تو انجمن فرستادم

بهر حال متاسفانه یکی از همین دوستانتون ازتون شکایت کردند.

حداقل به بنده مهلت بدین از دوستتون بپرسم، در صورتی که مشکلی نداشتند، دسترسی شما دوباره بهتون داده میشه
اما در غیر این صورت من نمی تونم کاری کنم
موفق باشید

بابا جان من یه کاری بکنید نمی شه که من دسترسیم قطع بشه

به جان خودم من کلا برای پنج نفر ارسالش کردم یکی شما بودی ، چهارنفر دیگه هم از دوستام تو انجمن بودن.

خواهش می کنم من احتیاج بهرانی دارم

جدیدترین ارسال ها

بالا