چجوری میشه تو فایرفاکس عکسهایی که لود نمیشه دید؟

nekooee2

Member
با سلام

دوستان همانطور که دیدید در اینترنت اکسپلورر عکسهایی که مورد دارند و یا سورس اونها از بین رفته به صورت یک مربع کوچک نمایش داده میشه و اولا شما می فهمید که عکسی در اونجا وجود داشته که خراب شده و دوما می تونید با راست کلیک بر روی آن لینک رو ببینید.
در فایرفاکس به سختی میشه این رو فهمید. آیا راهی هست که بشه مثل اینترنت اکسپلورر عکسهایی رو که لود نمیشه رو هم در فایرفاکس به صورت موربع یا هر چیز دیگری دید؟

باتشکر

Saeed

Well-Known Member
سلام

روی صفحه راست کلیک کن و روی View Page iNfo کلیک کن ، به تب Media برو تمامی عکس های وب رو اوونجا می تونی مشاهده کنی.

nekooee2

Member
سلام
دوست عزیز ممنون از پاسخ شما. اما از این مدل روشی که شما گفتین زیاد. این روشها بدرد من نمی خوره. اولا شما اونجا نمی تونید بفهمید هر عکس در کجای صفحه است. و هر چی آیکون و ... هست میاره.
و تازه باید روی هر صفحه کلیک کنید و مشخصات صفحه رو نگاه کنید. من همانطور که گفتم می خوام مثل اینترنت ناکسپلورر خودش بدون اینکه وارد قسمتی بشیم یکجوری مشخص کنه که عکسی در اینجا بوده اما به نمایش در نیامده.

از اون روشها اگر بخوام استفاده کنم که میشه سورس هر صفحه رو هم باز کرد و دید جاییش عکس هست یا نه. اما این روشها بدرد نمی خورند اصل اینه که خودش نشون بده

Saeed

Well-Known Member
از اون روشها اگر بخوام استفاده کنم که میشه سورس هر صفحه رو هم باز کرد و دید جاییش عکس هست یا نه. اما این روشها بدرد نمی خورند اصل اینه که خودش نشون بده

من که خودم از کروم استفاده می کنم ولی اوون موقع ها که از فایرفاکس استفاده میکردم این مشکل ها رو داشت دیگه !!! در ضمن اوون روشی که بهتون گفتم یه روش کلی هستش اگه شما بخوای از سورس عکس ها رو بدست بیاری باید یکی یکی سرچ کنی :wink:

موفق باشی :cool:

جدیدترین ارسال ها

بالا