چجوری این نوع جلوه به یه عکس میدن

baboli

Member
سلام ببخشید میخواستم بدونم چجوری این نوع جلوه به یه عکس میدن
مثل شیشه هستش
میخواستم مثلا یه لوگو طراحی کنم واین طوری بهش افکت بدم

Parham

Well-Known Member
فکر نمیکنم کار خیلی‌ سختی‌ باشه ... شما کار خودتو که انجام دادید ، یه لایه روی کار خودت ایجاد میکنی‌ و در اون به وسیله Pen Tool یا ابزارهای دیگر یک فضا را انتخاب میکنی‌ و با یک شیب رنگ یا Gradient اونو پر میکنی‌ ... و بسته به کار و سلیقه خودت میتونی‌ Opacity را کم کنی‌ ...

baboli

Member
par_ham گفت:
فکر نمیکنم کار خیلی‌ سختی‌ باشه ... شما کار خودتو که انجام دادید ، یه لایه روی کار خودت ایجاد میکنی‌ و در اون به وسیله Pen Tool یا ابزارهای دیگر یک فضا را انتخاب میکنی‌ و با یک شیب رنگ یا Gradient اونو پر میکنی‌ ... و بسته به کار و سلیقه خودت میتونی‌ Opacity را کم کنی‌ ...
دوست عزیز میدونم این کارها رو باید انجام داد ولی میخوام ترتیب درست مراحل و کارهایی رو که باید انجام داد رو بهمراه مقادیر درستی که باید داده بشه رو بدونم
اگه کسی اینکارو بلده لطفا بگه خیلی احتیاج فوری دارم

Parham

Well-Known Member
ببین دوست عزیز من یک مثال برای شما میزنم ... در کاری که من در ادامه برای شما نشان میدم ممکن هستش من با یک تنظیمات کار را ایجاد کنم و به کارم و رنگی‌ در اون هستش بیاد و در کار شما محیط انتخاب شده و مقدار شیب رنگ با همدیگر فرق کند ... پس مقدار ثابت نداره...

فرض کنید من اون افکت که شما مد نظر دارید را در شکل زیر می‌خوام به دایره داخلی‌ بدم ...

button-0.jpg

ابتدا ابزار Marquee و گزینه Elliptical Marquee Toolانتخاب می‌کنم

button-tool.jpg

حالا در کار خودم یک بیضی‌ به شکل زیر ایجاد می‌کنم

button.jpg

حال ابزار gradient tool را انتخاب می‌کنم..

button-tool-1.jpg

حالا در پنجره تنظیمات شیب رنگی‌ را انتخاب کن که رنگ به سمت Transparent میره ...

button-tool-2.gif

حالا رنگ پس زمینه خودتو سفید انتخاب کن ... و در همین حال کلید Shift را بر روی Keyboard خودت نگه دار تا خط صاف بکشی‌ ... و از بالا به سمت پایین یک خط بکش تا شیب رنگ دلخواه خودت ایجاد بشه ...

button-1.jpg

در سایر موارد نوع کار همین هستش و بسته به کار خودت میتونی‌ از مقدار و نوع انتخاب های مختلف استفاده کنی‌

webroamer

Member
باسلام
اقا پرهام دستت گلت درد نکنه استفاده کردیم
دمت گرم و سرت خوش باد

جدیدترین ارسال ها

بالا