چاپ کارت های Pvc و لمینیت

Omid.NH

New Member
سلام ،
دنبال جایی میگردم که کارت های اینترنت و تلفن PVC و لمینیت چاپ کنه !
البته چندین جای مختلف رو میشناسم که هم گرون هستند و هم دیر تحویل میده.
می خواستم بدونم کجا رو پیشنهاد می کنید ؟
در ضمن پروسه چاپ این کارتها چقدر زمان میبره ؟
User Name یا pin code یا هر چیزی که روی آن پوشیده میشه بعد از چاپ کارت دوباره چاپ میشه یا همه در یک مرحله انجام میشه ؟
و سوال دیگه در مورد خود پوشش scratch هست که چطور روی کارت چاپ میشه؟

ممنون میشم توضیح بدید.

lpi

مدیر انجمن اصول چاپ
سلام
راجع به بخش اول سوال شما پیشنهادی ندارم. راجع به بخش دوم سوالتون باید بگم که این بستگی به روش چاپ، تیراژ و آماده سازی طرح و محتویات دیگه داره . در مجموع وقتی صحبت از زمان هست باید به دنبال یک روش زمانبندی استاندارد قبل از انجام هر کاری بود منتهی چون اصولا سیستم کاریه وطنی ما مبتنی بر زمان بندی نیست می تونیم بگیم که از یک روز تا یکسال !!!! از طرفی هم وقتی می شه تخمین زد اما نمی شه درست تخمین زد پس بهتره اصلا تخمین نزد. به هر حال این رو از کسی که کار رو بهش سفارش می دین بپرسین چون اونا بهتر می دونن چه کاری رو در چه زمانی انجام می دن و اگه خورده شیشه هم نداشته باشن می شه به تخمین اونها استناد کرد.
در مورد بخش سوم : اطلاعات متغیر مثل اونچه که شما گفتین وقتی صحبت از تیراژ بالا هست باید بعد از عملیات اصلی چاپ و بصورت جداگانه با استفاده از روش های چاپ دیجیتال انجام بشه.
در مورد چهارم : اسکرچ (scratch-off ) عموما به دو روش می تونه روی کارت کشیده بشه. اول استفاده از نوارهای از پیش آماده شده اسکرچ هست که توسط دستگاه های ویژه این کار یاحتی بصورت دستی تک تک روی کارت های کشیده می شه.

first.jpg

روش دوم که این روز ها متداول تره استفاده از سیستم چاپ اسکرین هست. در این روش با استفاده از مرکب های خاص این کار می شه رویه یک ورق چاپی برش نخورده از کارت ها اسکرچ چاپ کرد و بعد نهایتا کارت ها رو برش داد یا قالب زنی کرد.

screen.jpg

موفق باشی
امین زردوزی

Omid.NH

New Member
بسیار ممنونم از توضیح و راهنمایی شما . روش توضیح شما با عکس خیلی مفید هست.
موفق باشید.

o-m-i-d

Member
اگه تبلیغ نباشه من پیشنهاد می کنم قیمت های افرنگ رو یه سوالی بگیرید البته کار و سرعتشون هم عالیه .. طراحی خواستین در خدمتیماااا [email protected]

Omid.NH

New Member
سلام،
این افرنگ کجاست ؟
شماره ای چیزی دارید ازش ؟

ممنون میشم.

masoud193

New Member
سلام
البته خیلی دیر شده ولی من میتونم کار تولید کارت را برات انجام بدم
کارت لمینیت براق با یوزر و اسکرچ اختصاصی رو تیراژ 10000 دونه ای 38تومان
************** ((ویرایش شد )))
دوست عزیز با توجه به قوانین انجمن از گذاشتن اطلاعات شخصی خودتون اجتناب کنید و برای این منظور از پیغام خصوصی استفاده کنید
ممنون
lpi

sinam9035

New Member
كمك

سلام ببخشيد مي خواستم ببينم از كجا ميشه اسكرچ آماده خريد من رو رهنمايي كنيد خيلي مهم
شماره تماسم 09364872656

جدیدترین ارسال ها

بالا