چاپ روی سی دی

adel_joon

Member
سلام. برای چاپ روی سی دی چی لازمه مثلا نوع سی دی ش چی بايد باشه . من يهr200 اپسون گرفتم که قابليت چاپ روی سی دی رو هم نوشته داره حالا چطور می تونم از اين قابليت استفاده کنم؟

Parham

Well-Known Member
ببین دوست عزیز اگر بخوای روی Cd چاپ کنی‌ باید توسط دستگاه های خاص انجام بشه که معمولا به صورت 2 رنگ یا تک رنگ هستش ، اگر هم بخوای روی کاغذ چاپ کنی‌ باید کاغذ پشت چسب دار تهیه کنی‌ و پس از اون روی Cd بچسبونی‌ ...

ahmad5331

Member
عادل جون من هم از اپسون R200 استفاده ميكنم و همينطور كه پرهام گفت بايد ليبل هاي مخصوص رو از سي دي فروشها تهيه كني كه پشت چسب هستند و قالب خود سي دي و سفيد هم هستند البته موقع چسبوندن رو سي دي بايد دقت كني كه لبه ها ميزون باشه و كج نشه بعد هم كه قطعه مخصوص چاپ سي دي رو توي محل خودش ميزاري و طبق دستورات كاتالوگ كه تصويري هم هست پرينت كني و ميتوني از نرم افزار خود اپسون هم واسه طراحي ليبل استفاده كني بعد ميشه سي دي اوريجينال
موفق باشي

Sunboy454

Active Member
اگه تهرانی ، پاساژ های کامپیوتری مثل رضا و ایران ، قیمتی هم ندارن ،

ahmad5331

Member
فروشگاه هايي كه سي دي خام و نرم افزار ميفروشن دارند و معمولا شيت هاي دوتايي هستن قيمت هر شيت هم حدود 60 تومن

sayeh2222

Member
شیت دیگه چی ببخشید
یعنی من الان از اون ها داشته باشم با یک چاپ گر میتونم سیدی بزنم راستی پاکت سیدی چی اون رو چه جوری باید زد

sunrise

Member
به نظر من اگه بديد چاپخونه براتون چاپ كنه هم بهتره و هم هزينش كمتر در مياد. من براي خودم ليبل سي دي و پاكت طراحي كردم دادم چاپخونه برام چاپش كرد. هزينه 1000 تا ليبل شد 25000 تومان و هزينه پاكت ها هم 50000 تومان روي هم شد 75000 تومان.

M_SH_F_AD

New Member
سلام به دوستان عزیز .یکی از دوستان بنده یکی از این پرینتر ها را خریده و فکر می کنم می شود بدون لیبل و برچسب روی سی دی های مخصوص آن به صورت چهار رنگ چاپ کرد .

ahmad5331

Member
شيت يه كلمه انگليسيه كه فارسيش ميشه برگ
اون مطلب هم كه نوشتم منظور اين بود كه توي هر برگ دو تا ليبل هست كه واسه دو تا سي دي ميتوني استفاده كني روي سي دي و بدون ليبل هم ميشه چاپ كرد ولي هم كم رنگه و هم اگر روي اون دست بكشي پاك ميشه تنها راه همون ليبله
پاكت هم اگر جنسش زياد ضخيم نباشه كه نورد هاي پرينتر بتونن اونو رد كنن ميشه چاپ كرد

saf_mouj

New Member
چاپ Cde&dvd

******************** حذف شده توسط lpi براساس قانون شماره 14 ************************

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hgh_des

New Member
چاپ سوپر دیجیتال سی دی

***************** حذف شده به وسیله lpi بر اساس قانون شماره 14 ******************

آخرین ویرایش توسط مدیر:

crycafe

Active Member
ولی من دیدم که روی خود سی دی هم چاپ می کنن پاک هم نمیشه |:

آخرین ویرایش:

abbas_m367

Banned
آقا منم می خوام رو سی دی چاپ کنم ! ولی تو مشهدم ! کسی اینجا جای رو نمیشناسه ؟؟:sad:

piscol4g

New Member
آقا این بنده خدا یه سوال تو پست اول پرسیده ولی همتون جوابایی بهش دادین که اصلا ربطی به ماچرا نداشت
از چاپ رو لیبل و دستگاهای استمپ چهار رنگ و سیلک بهش گفتین
اما هیپچکی به آقا نگفت که دستگاههای چاپ قابلیت چاب رو سی دی و دی وی های پرینتابیل رو دارند
یعنی یه نو خاص سی دی تو بازار به قیمت 250 تا 300 موجود هستش که شما به جای کاغذ خود سی دی رو وارد پرینتر میکنی
و چاپ روی اون انجام میشه
این از چاپ با پرینتر
نوع دوم چاپ رو سی دی چسبوندن لیبل هستش که با بازار تاریخ این پست هر لیبل چاپ شده رو کاغذ برچسب کرم واستون 20 تا تک تومنی با چاب و نیم تیغ و کاغذش آب میخوره
نوع سوم هم چاپ یا استمپ روی سی دی های سیلور no name هستش که سی دی اون تو بازار کمه و معمولا هزینه بالاتری نسبت به قبلیا داره
حالا سبک سنگین کن ببین کدوم به درد کارت میخوره
ولی دو روش اول مقرون به صرفه تر از دومیه
امیدوارم مشکلت حل شد باشه

mashreghi

Member
بستگی به تیراژکارت داره
زیر 10 تا همین پرینترهایی که سی دی خام مخصوص دارند برای چاپ و.
زیر 100 تا چاپ با پرینتر لیزری روی برچسب هایی که قطع a4 اون موجوده و ارایی به چاپخونه برای یو وی و برش
و 1000 تا به بالا چاپ افست که اگر یک سرچ بزنی صدها شرکت این کاره رو پیدا می کنی .

جدیدترین ارسال ها

بالا