چاپ بر روی ظرف های پلاستیکی

Mohsen shf

New Member
سلام .
از دوستان خواهشمند است در زمینه هریک از موضوعات زیر هر کس تجربه ای دارد بیان کند :

- نحوه رنگ بندی در کارهای چاپی روی ظرف های پلاستیکی !
- بدست آوردن غالب طرح و اندازه و شیب و قوس در ظرف های استوانه ای .
- و اینکه آیا حاصل کار مانند چاپ بر روی کاغذ است یا خیر ؟

در ضمن یکی از دوستان ایمیلی به من زده بود که متاسفانه فونت های آن خوانا نبود .

قبلا باید بگویم : بچه ها مچکریم !:d

naeim_crack

Active Member
سلام

سلام
من خودم يك دستگاه براي چاب بر سطل و شكل هاي كروي خريدم خيلي راحته اگه خواستي تلفن بزن
09121964870 رضاييان

موفق باشيد

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
در يك حدودي اين كار رو مي توني با چاپ تامپو انجام بدي
اگر سطحت زياد قوس نداشته باشه مي توني با چاپ سيلك انجام بدي
در هر دو صورت با يك برنامه وكتور مثل كرل كه بشه آبجكتها را راحت جدا كرد (براي راحتي نه اينكه لزوم داشته باشه) كارت رو مي بندي بعد آبجكتها هم رنگ رو جدا مي كني و از همه رو به صورت مشكي منتها به طور مجزا پرينت مي گيري كه وقتي پرينتها رو روي هم گذاشتي طرح كامل رو داشته باشي
در مورد رنگ بندي هم به طور مجزا رنگها رو داري نه اينكه مثلا آبي و زرد روي هم بخوره و سبز ديده بشه
اگر سوالي بود در خدمتم

موفق باشيد
مهدي

Mohsen shf

New Member
آقای رضائیان از لطف شما ممنون ولی من فقط طراحی میکنم و کاره چاپش با کس دیگری است .
من فقط می خواستم بدان که با داشتن ظرف چطور می شود اندازه وقوس کار را در طرح پیاده کرد !؟
آقای آشتیانی آیا روش شمار را در کارهای چهار رنگ ( فیلم و زینگ )میشود پیاده کرد !؟ مانند طرح های پگاه آگر دیده باشی ؟

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
نه اون روش فقط براي چاپ سيلكه
موفق باشيد
مهدي

lpi

مدیر انجمن اصول چاپ
سلام .
اين كار با چند روش مختلف مي شه انجام داد.
1 . با روش تامپو كه براي كارهاي با اندازه كوچك خوبه يعني نمي شه كار را دور تا دور ليوان كامل چاپ كرد.براي كارهاي چهار رنگ هم زياد نميشه رو كيفيت حساب كرد.
2 . با استفاده از چاپ اسكرين هم مي توان اين كار را انجام داد . در كارهاي 4 رنگ هم بد نيست.
3. با استفاده از چاپ افست خشك كه براي تيراژهاي بالا ست و كيفيت مناسبي دارد.
4. روش افست معمولي: در اين جا اول كار بر روي كاغذ هاي ضدآب چاپ شده و بعد با دستگاه ويژه اي ليوان ساخته مي شود.

lpi

مدیر انجمن اصول چاپ
راستي يه چيزه ديگه ...
در مورد نحوه طراحي شما بايد با چاپچي مربوطه بر اساس روش چاپ مشورت كنيد. اين مساله به عوامل مختلفي بستگي داره :
نوع ليوان و اندازه اون خيلي مهمه . بعد تعداد رنگ هم اهميت زيادي داره و اصولا بايد به فكر ساخت رنگ باشيد نه رنگهاي تفكيكي. فونت و خود طرحم خيلي مهمه.

جدیدترین ارسال ها

بالا