پیوند متنی بهتر از پیوند تصویری است

Cyletech

Member
درود بر شما،

منبع: حاشیه وب

تابحال شده یک صفحه ای را پیدا کنید که مدیر آن مشکلی در قرار دادن لینک یا تبلیغ شما نداشته باشد؟ خود من چند سال پیش که بلاگی واقع در میهن بلاگ داشتم با این مورد روبرو شدم و با خودم فکر می کردم تبلیغ (در زبان فارسی بنر و لوگو هم گفته می شود) بدهم بهتر است یا لینک؟ آن زمان اطلاعاتی از بهینه سازی نداشتم اما حالا که به این درجه (صفر درجه!) رسیدم توانستم خودم را قانع کنم که لینک بهتر است. حالا حتماً با خودتون می گویید که خوب دلیل برتری آن نسبت به دیگری چیست؟ چشم برایتان توضیح می دهم.

دلایل برتری لینک نسبت به تصویر
  1. چشمان خزنده ها فقط حروف را می بینند نه تصاویر
  2. لینک هم رتبه بدست می آورد و هم ترافیک اما ترافیکی که بدست می آورد کمتر از تصویر است
  3. لینک اگر ایندکس شود یک لینک خارجی برای شما محسوب می شود و هرچه تعداد لینک های خارجی (قدرتمند ها مهم هستند) بیشتر باشد زمان کمتری برای دست یافتن به رتبه ای بهتر نیاز است
  4. هرچقدر رتبه بیشتر باشد خزنده ها به صفحات شما بیشتر اهمیت می دهند و آنها را با هر کلمه کلیدی که باشد در صفحه اول تا سوم قرار می دهند
  5. لینک همیشه در قالب ها جا دارد اما تصویر خیر زیرا هر مدیری قصد قرار دادن تبلیغ ندارد و همینطور هر قالبی جای تصویر ندارد
  6. لینک ها صفحات را قدرتمند تر از همیشه می سازند
  7. یک تصویر سنگین تر از یک لینک است و هرچقدر تصویر سنگین تر باشد زمان بارگذاری صفحه کمتر می شود
  8. تصاویر امکان دارند بعلت مشکلات سرور یا سرعت اینترنت کاربران نمایان نشوند
  9. لینک ها چون متن هستند نیازی به متن کمکی ندارند اما تصاویر دارند و ممکن است مدیر صفحه مقابل متن کمکی تصویر شما را قبول نکند
نه موردی که در بالا اشاره کردم از مهم ترین موارد بودند و امیدوارم راضی شده باشید که چرا لینک نسبت به تصویر برتری دارد.
اما به این هم توجه کنید که اگر قصد تبلیغ دارید از تصویر یا فلش استفاده کنید اما تبادل ها را همیشه لینکی کنید و هیچگونه تبادل تصویری را نپذیرید زیرا هم به صفحه خود ضرر می زنید و هم به صفحه دیگری
icon_smile.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا