پیغام Data Execution Prevention

Ahmadra

Member
سلام.
من تازه ویندوز رو نصب کردم ولی نمیدونم چرا هر دفعه این پیغام که عکسش رو در زیر گذاشتم میاد.

ویندوز: Windows XP Media Center 2005
تا حالا هم این پیغام رو نداشتم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

پیوست ها

• err.JPG
    err.JPG
    19.6 کیلوبایت · بازدیدها: 7

Parham

Well-Known Member
Data Execution Prevention یا DEP مجموعه از تکنولوژی های سخت نرم افزاری هستش که امکان آزمایش بیشتر روی حافظه سیستم را ایجاد می‌کند که به شما کمک می‌ کند از اجرای کد های ناشناس روی سیستم جلوگیری شود. در ویندوز XP که دارای سرویس پک 2 هستش این امکان اضافه شده و همچنین روی ویندوز Tablet PC Edition 2005هم این امکان وجود داره.

اطلاعات بیشتر : 1 | 2

Ahmadra

Member
ولی این پیغام مزاحم هست چون هر وقت روی دکمه close message کلیک میکنم همه صفحه برنامه هاش ناپدید میشه و دوباره میاد و یک سری مشکلات دیگه. چطوری غیر فعالش کنم؟

Sunboy454

Active Member
میتونی کاری کنی که پیغام رو نبینی :
Control Panel >>System >> Advanced [tab] >> Error reporting >> Disable Error Reporting

Ahmadra

Member
نه آقا فایده نداشت.
تازه این پیغام رو هم میده کامپیوترم فکر کنم دوباره ویندوزو نصب کنم بهتره>!

پیوست ها

• err2.JPG
    err2.JPG
    28.2 کیلوبایت · بازدیدها: 8

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز این امکان به صورت پیش فرض همونجور که گفتم روی سیستم هستش و شما نمیتونی‌ اونو غیر فعال کنی‌ ...

Ahmadra

Member
پراهام جان من این ویندوز رو تا حالا 7 یا 8 بار نصب کردم و پاک کردم. این اولین باره که با این پیغام دپ برخورد میکنم.
پس این پیغام اگر پیش فرض باشه یه عیب هست و شاید باگ نه؟

Parham

Well-Known Member
شاید مشکل نرم افزاری یا سخت افزاری باشه دوست عزیز من تا اطلاعات کامل نداشته باشم نمیتونم کمک کنم بهت ، ببین برنامه ها یا درایور هایی‌ که نصب کردی به چه صورت هستش به احتمال زیاد از نحوه نصب یا نوع برنامه خاصی‌ باشه که مشکل ایجاد شده

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز یک جستجوی کوچک در گوگل می‌تونه بهترین کمک را به شما بکنه ، به هر حال برای پیدا کردن راه حل مشکل Generic Host Process میتونی‌ اینجا و اینجا را ببینی‌

جدیدترین ارسال ها

بالا