پیشنهاد برگزاری تور تفریحی در مشهد (تور دوم)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hdnsoft

Well-Known Member
سلام به همه دوست جان ها و همه عزیزانی که این تکست ها رو میخونن :)
آقایون و خانوم های محترم ( همون لیزر اند جلزتمن ):green:
جاتون خالی بودش ...
خیلی خوش گذشت ... :there:
صبح ساعت 4 و نیم از خونه اومدم بیرون . یک هوای خنکی .. یک بوی خوشی .. به به
از سمت میدان ملک آباد به سمت میدان تلوزیون که دیگه اصلن هیچی نگین .. اینقدههههههه خنک بودش :clap:
خلاصه رفتیم برادر لیدرجان و مصطفی عزیر و امیدجان رو سوار کردیم و بادلی شاد و قلبی آرام ^.^ رفتیم از کوه بالا
تقریبا نصف راه رو رفتیم که دیگه ماشین طلفی فسشون در اومدش و دیگه از ادامه راه ممانعت فرمودن :دی :snap:
ماشین رو در دل کوه پارک کردیم و بقیه راه رو پیاده رفتیم بالا ... خیلی منظره قشنگی بودش :eye:
اول این متن رو بخونین بعدش چشاتون رو ببندین و تصور کنین : پشت سرتون کل مشهد زیر پاتونه و در روبه روتون تا چشم کار میکنه گندم زار ^.^ رویایی بودش .. از پرنده های جور واجور هم که نمیشه گذشت ، یک پرنده ای بودش ، رو بندش خاکستری بود زیر پرهاش آبی فیروزه ای
یک شاهین دیدم
یک عقاب
یک گله بعبعی و بز زیبا
تازه اون دور دست ها روستایی هم بودش >|<
صبحانه رو در حالی خوردیم که باد خنکی میزد تو صورتمون ، و دسته های پرنده های وحشی و شانه به سر ها دور برمون مثل گروه گارد ویزه هی پرواز میکردن:soot:
جاتون خالی نان و مربا، تخم مرغ آپز ، خیار و گوجه ، ماست موسیر+ چای داغ و دلچسب:-<
بعد صبحانه کمی حرف زدیم و گفتمان کردیم
میدونین تو اون هوایی آزاد و با دیدن این همه زیبایی طبیعت ، خیلی حرفا میچسبید ....
برگشتن ها در یک عمل شجاعانه دو تن از دوست جان اقدام به برگزاری حرکات موزون تحت چهارچوب های استاندارد فرمودن ^.^:evil:
از عکس 4 نفری مون هم نگذریم که محمد لیدر جان بیش از 3 بار از یک سربالایی رفتن بالا تا بتونیم اون عکس رو بگیریم :neutral:
در راه برگشت فهمیدیم که ماشین طفلک که در لحظه بالا رفتن از ودش ممانعت به خرج داد و راننده محترم نیز با گاز دادن الکی اقدام به لجاجت کرده بود!!! باعث خرابی بخشی از خودرو شده بودش به اسم گیربکس یا همون جهبه دنده ماشین :ددی
ای ای ای ..... ماشین رو میزدیم دنده 1 به دنده 2 یکهویی یک صدایی میگفت تالاپ!!!:snap:
انگار یک دست اندازی اون وسط و مسط و اینا ها یک هوی ظاهر میشدش میخورد به زیر ماشین وقتی اومدم جلوی تعمیرگاه فهمیدم که یکی از بستهای گیربکس کلن هاش شکسته :دی یک 11 تومنی خرج داشتن ، که الحمدالله پرداخت کردیم و ماشین درست شد مثل اولش:دی:oops:
پی نوشت:/
آقا قسمت امور مالی یک هماهنگی بفرمایین من این مبلغ رو از سایت مجید آنلاین دریافت کنم ، حالا مبلغ نشد ، یک امتیاز کاربر ویژه هم مرحمت کنن من قبول دارم خدا خیرشون بده:eye:
لیدر جان اون دولیتر بنزینی که از میتینگ اله سیت در باک ماشین نازنین خفته بودش.... که هیچ به اندازه 20 لیتر دیگه هم خرج نموده که خوردرو تعمیر شد ، اما شما بازم اون آجیل ها رو باخودتون آوردین و برگردوندین:mad: : دی ( شوخی جات )
امید عزیز ، کلاه نازنین شما در قسمت کنسول مانشین جامونده بودش ، البته هنوزم هست ، لطف فرموده مژدگانی بیارین ، کلاه مربوطه را هم ببرین :wink:
در آخر باز هم تشکر میکنم از لیدر جان عزیز بابت هماهنگی های انجام شده و زحمتای که کشیدن :rose:
و همچنین از امید و مصطفی عزیز که مرحمت فرموده و قدم رنجه کردن :rose:
کلن جای همه خالیییییی
خیلی فوق العاده، بکر ، رویایی و نشاط انگیز بودش ، یعنی اینقدر که من کلن مسئله خرابی ماشین رو فراموش کردم :soot:
:neutral:

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
درحالی که شماها داشتین از کوه بالا میرفتین من داشتم به بدبختیهای پروژم میرسیدم. تا ساعت 7 صب بیدار بودم و بعدش تا 10 رفتم یه جایی کار داشتم بعدشم تا ساعت یک خوابیدم. چطوری میتونستم بیام ؟:cry:

farik

Well-Known Member
سلام خدمت دوستان...
من که گفتم نمیام..بابا کوه نوردی آخه واسه منی که مچ دست راستم هنوز گاهی در اثر ضرب دیدگی درد میگیره خوب نیست..اشکال نداره ..یک میتینگ بزارین جبران بشه این دلخوری ها:green:
راستی در تمام این مدت که شما این کار ها رو کردین من تو تخت خواب راحتم در خواب ناز بودم...چه کیفی داد.....

hdnsoft

Well-Known Member
مهدی جان ، اتفاقن اون بالا که بودیم ذکر خیر شما بود، حلالمون کنین
دوست جانی که نوشتین در خواب ناز بودین
خوش بحالتون اما میدونین وقت باسه لالا کردن همیشه هستش اما میدونی چه طبیعتی رو از دست دادین نیدونین که ....
و شما دوست جانی که میگین کمی دیرتر برگزار میشدش... خب باعشه هفته دیگه خوبه ؟ : دی
من که میدونم شما تنبل خان ها همتون خوابالو هستین : دی
و گرنه اگه تا آخر سال هی هر هفته این تاریخ رو عقب بندازیم هم هیچ کدومتون نمیاین
بهر حال بازم میگم جاتون خالی : دی خیلی چیزای خاطره انگیزی رو از دست دادین : دی

o_real_love

Well-Known Member
سلام و درود به دوستان
جاتون خالی خوش گذشت مخصوصا که سحر خیز بودیم هممون
کلا خوش گذشت
جاتون خالی
منتظر عکس ها هستیم
در ضمن کلاه من دستت باشه ازت میگیرم
مرسی

mohammadbasri

کاربر فعال
سری اول

پیوست ها

• 01.jpg
    01.jpg
    561.4 کیلوبایت · بازدیدها: 18
  • 09.jpg
    09.jpg
    577.9 کیلوبایت · بازدیدها: 29
  • 10.jpg
    10.jpg
    413.3 کیلوبایت · بازدیدها: 16
  • 12.jpg
    12.jpg
    581.4 کیلوبایت · بازدیدها: 17
  • 14.jpg
    14.jpg
    559 کیلوبایت · بازدیدها: 30

mohammadbasri

کاربر فعال
سری چهارم و اخر

پیوست ها

• 07.jpg
    07.jpg
    655.2 کیلوبایت · بازدیدها: 17
  • 08.jpg
    08.jpg
    665.7 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • 13.jpg
    13.jpg
    566.5 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • 17.jpg
    17.jpg
    614.5 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • 11.jpg
    11.jpg
    588 کیلوبایت · بازدیدها: 7
آخرین ویرایش:

a_hossein

Member
سلام گرم به شما دوستا نی که رفتین کوهنوردی :rose:
من قرار بود بیام که خانواده موافق نبود خانواده می خواستن برن کاشمر که که خواستم بپیچونم اما مگه میشد هر کار که کردم نشد !!!
ممنون از آقای بصری که باهام تماس گرفتن و همچنین شرمنده که نتونستم بیام اومدنه من 100 درصد بود که یک دفه خانواده قراره کاشمر گذاشتن !!!! :cry: هر کار که کردم راضی نشدن که باهاشون نرم !!!! :sad:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا