پیشنهاد برگزاری تور تفریحی در مشهد (تور دوم)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hdnsoft

Well-Known Member
40.gif
منو تنها میذارین میرین ؟ عجب!
دلتون میاد؟
اگه من رو بین اون موجودات جهنمی تنها بذارین ، فرداش نیازی به آمبولانس نیست ، با نعش کش باید تشریف بیارین ،
35.gif
و یک پست هم بزنین که خداوند روح همسخن ( حسین جان ) رو قرین رحمت خودش بفرمایید
*****************|اصلا اینا هیچی من از خیر شب موندن اونجا گذشتم
76.gif

میگم محمد جان در مورد لوازم و تجهیزات افراد گروه هم پیش بینی های کردین ؟
نظرتون چیه از الات چیزایی که لازمه رو مشخص کنین تا دوستان در کنار اعلام حضورشون ، اعلام آمادگی واسه آوردن وسایل مربوطه هم بکنن...

mohammadbasri

کاربر فعال
دوستان در مورد تجهیزات سوال داشتن
چون میخواهیم نهارمون رو همونجا بپزیم وسایل بیشتری با خودمون باید ببریم که برای حملش باید تقسیم بندی بشه
دوستانی که کوله پشتی دارن (عین همونی که من با خودم همراهم بود) با خودشون بیارن تا حمل وسایل اسونتر باشه
1- از همه مهمتر، سیخ کباب
2- ذغال
3- زل اتش زنه
4- بادبزن کبابی
5- ظرف و لیوان یکبار مصرف
6- زیر انداز
7- کتری صحرایی یا گدا جوش!!
8- به میزان کافی آب، اونجا دیگه رودخونه نداره که برا هم اب گل الود پرکنیم و تعارف کنیم بخوریم، نفری یک بطری حداقل
9- نان و پیاز و گوجه و خیارشور و جوجه خیس خورده!، چایی و قند و نمک
10 - ای داد و بیداد، بچه ها کبریت یادمون رفت بیاریم، اااااااه
11- خودتون بقیشو حدس بزنین

آخرین ویرایش:

HamidSHS

Active Member
بچه ها من مسئولیت حمل کبریت ها رو به عهده میگیرم به تنهایی ( برید حال کنید دیگه )

میوه جات نمیخواد بیاریم ؟
سفره یکبار مصرف ...
هر کس با خودش یه بطری آب یخ زده بیاره که تا بالا که برسیم یخش باز بشه بخوره ... یه بطری هم آب خیلی سرد که تا بخواد بخوره معمولی میشه ... و یکی هم برای شست و شو
یک عدد از این اسپیکر هایی که فلش خور هستن اگر کسی داره همراه خودش بیاره ( اون بالا یه آهنگ لایتی هم گوش کنیم خوبه )
بجز زیر انداز یه چیزی هم بیاریم که زیر سرمون بذاریم ، احتمالا خیلی خسته بشیم و بخوایم دراز بکشیم کمی ( این اختیاری هست دیگه )

اگر آنتن میده اون بالا ، گوشی هارو بذاریم خوب شارژ بشه که اون بالا خبری از برق نیست ظاهرا ....

آقا اگر کسی wc داشت چیکار کنه اون بالا؟ جایی داره ؟

hdnsoft

Well-Known Member
به به میبینم که دوستان عزیز فکر همه جا رو کردن دیگه .....
در مورد سرویس بهداشتی هم حمید جان همون موقعه که از منزل تشریف میارین بیرون ، قبلش یک چند باری از سرویس بهداشتی منزل خوب استفاده بفرمایین چون این نقشه ماهواره ای که من دیدم ، توش دستشویی صحرایی نبود یعنی بود و لی خب میدونی که ماهواره است و عکس به لحظه و اینا دیگه .....:green:
در مورد تقسیم وسایل هم حمید جوون یکوقت اذیت نشی داداشم تعارف نکن میخوای بسته کبریت رو نفصه کنیم با هم ..؟ :-?
محمد عزیز اگر قراره غذا فقط جوجه باشه ( باید نون به اندازه کافی ببریم از و حد المقدور از اون مدل نون لواش ها که معروف به لواش تهرونی هست.. هم سبکه هم میچسبه )
میگم اگر موافقین یک لیست خرید هم اضافه کنینکلیه مواد غذایی که لازمه و یا فکر میکنین خوفه که باشه ( تا براورد هزنیه دقیق بشه و اجناس مورد نیاز رو هم از قبل تهیه کنیم که بعدا وسط راه یادمون نیافته و بعد مجبور نشیم هول هولکی خرید کنیم ):wink:
و من همچنان دارم نقاشی تمرین میکنم و حاصل تمریناتم رو در دفتر نقاشی من قرار میدم :paint:

HamidSHS

Active Member
آره .... پس چی فکر کردی ..... :دی
واسه دبلیو سی : خب بابا توی راه کم آب نمیخوریم آخه .... فکر اونجا هم باش :D
واسه تقسیم کبریت ها : حالا بذار فکرامو بکنم ، شاید نصفش کردم که خسته نشم :green:

محمد عزیز اگر قراره غذا فقط جوجه باشه ( باید نون به اندازه کافی ببریم از و حد المقدور از اون مدل نون لواش ها که معروف به لواش تهرونی هست.. هم سبکه هم میچسبه )
میگم اگر موافقین یک لیست خرید هم اضافه کنینکلیه مواد غذایی که لازمه و یا فکر میکنین خوفه که باشه ( تا براورد هزنیه دقیق بشه و اجناس مورد نیاز رو هم از قبل تهیه کنیم که بعدا وسط راه یادمون نیافته و بعد مجبور نشیم هول هولکی خرید کنیم ):wink:
وری نایس ... موافقم ..... :rose:

Arsham

اینو میخوریم گول نخوریم ♠
اول خواستم مظلوم نمایی کنم و بگم آقا تورو خدا ما خانوما رو هم ببرین ما گنا داریم ما طفلکی ایم اینا.بعد نقشه رو دیدم تنها حرفی که می تونم بگم اینه که خوش بگذره:green:(اینو با یک عدد لبخند موذیانه بر لب بخونین)
موافقم :
آقا تور " تفریحی " ننویسید تور " زجریری " بنویسید
تاریخ دقیقو مشخص کنید اگه بتونم بلیط میگرم میام :دی !
سهید جان پایه باش خودم برات تور رامیندازم تو طهرون چرا مشَد

ولی خودمونیما چه دل خوجسته ای دارید شما مشدی های
بابا برید تفریک
کنار رود
نیم ساعت پیاده روی تا یه جای خوب
به همراه صبونه توپ
بازی و شادی و صحبت و ( دود ) ( بیشتر منظورمان قلبانه )
آواز و شعر و سرود
و خیس کردن پا ها کنار رود
پخت غذا با منقل و سیخ به همراه کلی دود
بعدم چون بچه ها بیش از این پرو میشن نخد نخد ...
+
بیش از چندین امکانات تفریحی دیگر

لطفا ثبت نام کنید ....

Alireza Saeedi

Active Member
این چه وضعیه ؟؟؟؟
چرا همش مشهد تور میزارین ؟؟؟
وقتی این تاپیک های تور مشهد رو میخونم حس خفگی بهم دست میده !! ( با عصبانیت بخونین :دی )
من از تبریز چطوری پاشم بیام اونجا آخه ؟؟؟
منم تور دلم میخواد !! گناه دارم خوب !! لاقل بندازین تهران که نزدیک تر باشه ... :cry:

hdnsoft

Well-Known Member
آقا اینجا تبلیغ ممنوهههههههههههههههههههههه :mad:( برین تو تاپیک تهرووووونی ها تبلیغ تورتون رو بذارین )))) ععععع چرا مشتری های ما رو میپرونین؟:lol:
جدا از شوخی ، دوستان گل مجید آنلاینی .. پیشنهاد میکنم همشهری ها و هم استانی های خودتون رو ابتدا به صورت مجازی جمع بفرمایین بعدش در یک محیط حقیقی قرار بذارین و برین دور همی صفا کنین ، مهم همون دور هم بودنشه ... قربون مشهدی های عزیز برم که کلن تو همیت قسمتی همیشه تک بودن :neutral:
نیگا یک تاپیک میزنن ، بعد 40 تا پست مجازی ، میرن یک تور حقیقی بعدش 40 تا پست میزنن از توری که رفتن و این داستان همچنان ادامه داره ....
حمید طلاااااااااااا، کلا خسته نشی .... کبریت ها رو میذاریم رو کیسه زغال ها ، هرکسی هم خواست کبریت ها رو بیاره باید زغال ها رو هم برداره :green: حالا ببینم بازم دلت میخواد کبریت ها رو برداری ؟ هوووووم ؟:neutral:

mohammadbasri

کاربر فعال
دارم فکر میکنم که تورمون رو یکمی گسترده تر کنیم، از هومن جایی که تو نقشه هست شروع میکنیم و بجای اینکه به همون نقطه برگیدیم، سر از روستای گلستان در بیاریم (بالاتر از بند گلستان)، فقط چیزی که مهمه اینه که باید یه وانت نیسان همراهمون باشه، چون طول راه میشه 18 کیلومتر، من فکر میکنم اینطوری بهتر باشه، چون هم به آب میرسیم و هم به سرویسهای بهداشتی، حالا دوستان کی میتونه یه وانت برامون جور کنه؟

پیوست ها

• map5.jpg
    map5.jpg
    342.2 کیلوبایت · بازدیدها: 5
آخرین ویرایش:

hdnsoft

Well-Known Member
محمد جان وانت برای چی ؟ حمل وسایل ها یا حمل نفرات ؟
اگر حمل وسایل هاست که من یک پراید میشناسم که توش هرچی بذارین + باربند روی سقف ، جا میشه اما کلا ماشین باهامون نباشه بهتره ....
ماشین باشه خودش یک خوبی داره اما هزار تا دردسر ...
اما بازم من یک نفر که تابع جمع هستم تا ببینیم دوستان چه نظری دارن :-?

mohammadbasri

کاربر فعال
دوست جان، مسافت 18 کیلومتره، و بجای اینکه بخواد خوش بگذره، بدجوری بد میگذره، وانت هم برای حمل بار و حمل دوستان هست، هر جا حال کردیم پیاده میریم، هر جا حال نکردیم سواره، منتهی حتما باید اتاق وانت رو بازرسی بکنیم تا مثل اون وانت پیکانیه لق تباشه

hdnsoft

Well-Known Member
محمد جان من مسیر رو خوب دقت کردم ظاهرا از لحاظ پوشش گیاهی ، اون جا هیچ درختی نیست نه؟ اگر نیست که هیچی ولی اگر هست جون میده واسه تور دوروزه .... ای ای ای حالی میده ها ... مسیر هم طولانیه ، شب میمونیم در دل طبیعت ، و اتراق میکنیم و خازارت تعریف میکنیم و بحث میکنیم و فرداهم به مسیرمون ادامه میدیم ( میشه کمی از فضای اونجا بنویسین؟ پوشش درختهاش مثل تور قبلیه یا فقیر تر از اونجاست؟ )

mohammadbasri

کاربر فعال
اونجا هیچ درختی نیست، تنها چیزی که بالاسرته اسمون خداست
ولی کوهاش خیلی جالبن، از نظر علم زمین شناسی بسیار جای خوبیه
هنگامی که از کوه میریم بالا میرسیم به یه دشت سرسبز و بزرگ و تا جایی که چشم کار میکنه دشته
در دشت به سمت غرب پیاده روی میکنیم تا برسیم به بند گلستون
همونجا هم درخت هست و هم رودخونه، آبش از رودخونه شاندیز بیشتره
یه چیز جالبی که توی دشت میبنیم، دکل برق شهرک صنعتیه، با ولتاز 320 هزار ولت
هنگامی که میرین زیر دکل، برق رو توی بدنتون حس میکنین، موهاتون به سمت بالا میره، احساس میکنی که بدنت مورمور میشه، موبایلهاتون هم خودبخود شارژ میشه!
وانت چی شد؟

hdnsoft

Well-Known Member
عجب جای هستش ... بیشتر مشتاق شدم ببینمش .... از طرف من خودروی وانت که مقدور نیست چون نداریم اما پراید هستش کادو پیچش کنم خدمتون ؟

hdnsoft

Well-Known Member
چرا نداره دیگه .....
مسیر طولانیه ، پیاده روی زیاد داره
منابع آبی و امکانات رفاهی( بهداشتی ) موجود نیست
و جز مناطق بکر به حساب میاد و از همه مهم تر قراره سوار وانت بشیم !!! ( پشت وانت برای خانم ها اصلا مناسب نیست امنیت نداره )
و اینا دیگه .....

michealwiper

Active Member
منم هستم دادا

رو منم حساب کنین

هرچند که دفه قبل مارو جا گزاشتین ولی خب

بابا ما کوچولوییم ولی خب دلمون که .... :green: :)

mohammadbasri

کاربر فعال
روز پنجشنبه 9 تیرماه - روز مبارک و فرخنده عید مبعث و تعطیلی رسمی کشور

از نظر من روز خوبیه چون:
1- روز بعدش هم جمعست و برا استراحت بعد از سفر خوبه
2- روزیه که مطمئن هستیم فرداش هیچکی امتحان نداره
3- سالگرد تولد منه و همه برام کادو میارن، من وارد دهه سوم عمرم میشم :)
خب دوستان گلم، بی شوخی در مورد تاریخ نظر بدین
ار همه ممنون هستم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا