پیشنهاد برای کتاب آموزشی فتوشاپ

pclord

کاربر متخصص
سلام دوستان

من زیاد به فتوشاپ وارد نیستم و یه چیزایی تجربی ازش یاد گرفتم که همیشه کارمو را میانداخت.حالا برای سه موضوع باید فتوشاپ رو حرفه ای یاد بگیرم:

1-ساخت و ویرایش تکسچر برای انیمیشن سه بعدی

2-Matt painting

3-دادن افکت های زیبا که در بعضی عکس های رویایی وجود داره که دوباره بر میگرده به همون Matt painting

توی www.adinebook.com یه سرچ کردم برای کتاب، بیش از 100 تا کتاب رو نشون داد، اما نمیدونم کدوم یکی بیشتر به درد کار من میخوره، از دوستان اگه کسی میتونه در انتخاب کتاب مناسب برای اون موضوع ها کمکم کنه ، ممنون میشم.

majid_a95

Active Member
سلام دوست عزیز تو قسمت اموزش و مقالات حمید آقا با نام کاربری HAMID-00a اگه اشتباه نکنم مجموعه آموزشی خیلی خوبی از فتوشاپ آپلود کردند! پیشنهاد میکنم حتما استفاده کنید! غیر از اون آموزش های دیگه ای هم همونجا هستند که خیلی به کارتون میاد ! در ضمن من مجموعه های آموزش تاپ سکرت و کلبی رو هم پیشنهاد میکنم یه نگاهی بیندازید.......:rose:موفق باشید

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
سلام
به نظرم از سی دی آموزشی استفاده کن و اون هم نه هر سی دی.
روی پک هایی که نوشته آموزش جامع، از اونا استفاده کن که واقعا موثر هستن، و به نظرم بیشترین چیزی که آدم میتونه از این نرم افزار به دست بیاره تجربه هست، یعنی هرچی خودت بهش ور بری(البته با پیش زمینه ی قبلی که اون هم سی دی یا کتاب هست) بیشتر چیز یاد میگیری و ملکه ی ذهنت میشه.

30min

Banned
اگر کتاب میخوای استفاده کنی پیشنهاد من کتاب های نشر علوم و ناقوس و نشرگستر هستش به ترتیب گفتم .
اما DVD های تاپ سکرت فوق العاده هستش و در هر آموزشش به کلی از امکانات فوتوشاپ میپردازه .
برای Matte Painting هم یکی دو آموزش تا جایی که یادم میاد داره اما چیزی که در میت مهم هستش تا حد زیادی ایجاد نوهای همسان هستش که در آموزش های دیگر تاپ سکرت تدریس شده .
اتفاقا یک آموزش فوق العاده هم در مورد افکت های زیبا داره که در کاور مجموعه هم استفاده شده .
آموزش های Kelby هم خوبه و در بعضی از قسمت های Photoshop Tv user هم نکات جالبی داره .
آموزش های حرفه ای هم که در psd.tutsplus.com فراوان هستش .
خدا این اینترنت رو از ما نگیره همه بگن آمین !
خوش باشید .

pclord

کاربر متخصص
از همه ی دوستان تشکر میکنم.

تاپ سکرت رو چند روز پیش گرفت، امروز یکی رو نگاه کردم ، آموزش های خوبی داره، فکر کنم کافی باشه.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا