پیشرفت ساخت آپادانا 2

amirhmz2

Member
خیلی ممنون که هنوز هم دنبال این پروژه باارزش و ملی هستید به شما افتخار میکنم و امیدوارم موفق شوید.

JavidX

Apadana Developer
فکر کنم اینجور که داریم پیش میریم برنامه های دیگه از ما زدن جلوتر. الان من زبان های برنامه نویسی که بررسی کردم دیدم python دقیقا روش خودم رو برای آزاد کردن اشیاء (در اصل Garbage Collector) استفاده کرده. خورد تو ذوقم! غیر از زبانها، خود برنامه های GUI هم خیلی پیشرفته تر شدند. فکر میکنم اینجوری ادامه بدیم شکست میخوریم. چون بالاخره هدف هر برنامه و هر سازنده مشخصه. من هدفم از همون اول این بوده که برنامه ای ارائه بدم که اون قدر نوآوری داشته باشه که خارجیا هم باهاش آشنا بشن و دوستش داشته باشن. نوآوری زیاد تو ذهنم هست، اما همشون منوط به تموم شدن هسته هست. حالا هنوز مطمئن نیستم که چیکار باید کرد. دارم روش فکر میکنم. :?:

سلام. این برنامه الان تو چه مرحله ای هست؟ سال پیش بخاطر یسری مسائل مطرح شده اومدم به این بخش ، برنامه در حال پیشرفت بود.
همچنان دارید کار میکنید یا ...؟

+Mohammad+

Well-Known Member
ظاهرا صبر دوستان بی فایده هست ...
این پروژه به تاریخ پیوسته و پیشنهاد میکنم الکی روش حساب باز نکنید ...
یه نفر قصد داشت یک کاری بکنه ... اما ظاهرا فهمیده که سنگ بزرگ برداشته و این هم علامت نزدنش!

موفق باشید.

p30graphic

Active Member
من مثل شما فکر نمیکنم محمد جان، آپادانا یک هم سنگ بزرگ بود، همونطور که اون شد این هم میشه، کمی صبر و حوصله میخواهد و دلگرمی،

نیاز به آپادانا واقعا حس میشه، ما همچنان منتظریم

+Mohammad+

Well-Known Member
دو سه ساله داریم صبر می کنیم ... دنیا داره پیشرفت میکنه ... تا ما بخوایم آپادانا 2 بنویسیم ، خارجیا یکیشو که 100 برابر بهتره ساختن!
شما یه نگاه به تاریخ آخرین ورود جاوید بنداز ، ماله 10 فروردینه ... یعنی حتی اینقدر وقت نداره که بیاد یه سر به این تاپیک بزنه ببینه چه خبره ... حالا چجوری وقت داره رو آپادانا کار کنه ؟!
آدم یا نباید یه کاری رو شروع کنه یا اگه شروع کرد به سرانجام برسونه...

روز خوش!

آخرین ویرایش:

NicSoft

Active Member
فکر کنم اینجور که داریم پیش میریم برنامه های دیگه از ما زدن جلوتر. الان من زبان های برنامه نویسی که بررسی کردم دیدم python دقیقا روش خودم رو برای آزاد کردن اشیاء (در اصل Garbage Collector) استفاده کرده. خورد تو ذوقم! غیر از زبانها، خود برنامه های GUI هم خیلی پیشرفته تر شدند. فکر میکنم اینجوری ادامه بدیم شکست میخوریم. چون بالاخره هدف هر برنامه و هر سازنده مشخصه. من هدفم از همون اول این بوده که برنامه ای ارائه بدم که اون قدر نوآوری داشته باشه که خارجیا هم باهاش آشنا بشن و دوستش داشته باشن. نوآوری زیاد تو ذهنم هست، اما همشون منوط به تموم شدن هسته هست. حالا هنوز مطمئن نیستم که چیکار باید کرد. دارم روش فکر میکنم. :?:

با تشکر از اقا جاوید که دارن زحمت میکشن همچین برنامه ای میسازن
باید بگم شما کاریت نباشه بقیه چجوری پیش میرن ، نرم افزارتو بساز بزار بقیه استفاده کنن
بعد انشااله تو ورژن های بعدی نرم افزار سعی کن از اونها جلو بزنی

آپادانا الان میاد یا ما بریم سراغ یک نرم افزار مشابه
من شخصا مشکلم با ام ام بی اررو فلش cs6 هست نمیخوام هم ببرم تو cs5 خروجی بگیرم !!! کسی هست کمک کنه ؟

ironatoms2

New Member
من که فکر کنم اون همه ایده به فنا رفت و باید بریم با یه چیزی شبیه AutoPlay Media Studio کار کنیم(البته خودمم دارم با همین کار می کنم):mad::sad:

hdnsoft

Well-Known Member
يادش بخير اون قديما !
بگذريم . همه چيز آپادانا تموم شده است .
پروژه به اتمام رسيد . / تمام

bah.man

Member
دارم یه پروژه باهاش کار میکنم

به نظرم خوبه

فقط لایبریری هم داشته باشه بهتر میشه

به امید روزی که به یک زبان جا افتاده تبدیلش کنید

هااااا یادم رفته بود

یه پلاگین واسه mysql هم بزارین ممنون میشم

bah.man

Member
امکان بزارین تا مثل بقیه نرم افزار های برنامه نویسی کاربر با دوبار کلیک روی آبجکت بره تو محیط کد و کداشو اونجا بنویسه

به نظرم حرفه ای تر میشه و بیشتر شبیح برنامه نویسی میشه تا مولتی مدیا بیلدر

البته در کل شما خط و مشی خودتونو دارید و ای در حد یک پیشنهاد بود

با تشکر

parmida48

New Member
سلام به دوستان عزیز

توی این تاپیک فقط مباحث مربوط به نگارش 2 ی نرم افزار مطرح میشه پس از بحث راجع به ورژن ?.1 خودداری کنید.

با تشکر
موفق باشید

سلام اساتید بزرگوار ، مهندس جاوید عزیز
میخواستم بگم

لطفا توسعه آپادانا رو متوقف نکنید
آپادانا یک پروژه حرفه ای و افتخار آفرینه

هر کمکی هم که از دست من و بقیه بر بیاد در خدمتتون هستیم

پرهام 09354474443
[email protected]
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا