[phpNuke] پي اچ پي نوك فارسي ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
سلام.
من دنبال پي اچ پي نوك فارسي ميگردم. كسي ميتونه در اين زمينه كمكم كنه ؟ تو سايت هاي زيادي لينكش بود اما به دانلود كه ميرسيد خراب بود فايل هاش ...

با تشكر.

شهاب

d@nyal

Member
اينجا ديگه داره به ناك پلاتينيوم راس راسي نامردي ميشه ....

d@nyal

Member
البته آفتابگردان جان !
من از سايت شما ديدن كردم و ديدم كه بابا تو ديگه كي هستي ؟!!
و فهميدم كه شما هم مثل خيلي ها استاد مايي .
و به همين خاطر خيلي دلم مي خواد كه از اطلاعات شما استفاده كنم .
لطفا در اين فروم بيشتر بنويس درباره كارهايي كه مي كنيد و ...

VAHID216

مدیر بازنشسته
باید بگم که پلاتینیوم آخر نیوک دیگه هر چی بگم بازم کم گفتم

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
من بهت afagh‌ و irannuke رو پيشنهاد ميكنم.. باهاشون كار كردم خيلي خوب كار شده

مجيد

VAHID216

مدیر بازنشسته
متاسفانه مشهد تیم پتچ های نیوک رو نمی زاره و در کل آپدیت نیست در این مورد ها

php-helper

New Member
خوب به به چه بحثی من خیلی لذت می برم همیشه مقایسه کنم :D
من نه طرف دار MTNUKE هستم و نه INP
ولی به خاطر حرف دوستان می خوام یک مقایسه کوچولو داشته باشیم در nuke 7.8 دو تا سایت :twisted:

امکانات :

ناک 7.8 irannuke مورد توجه خیلی ها قرار گرفت چرا چون از ماژول های زیادی استفاده کرده و همین نظز خیلی هارو جلب کرد ( ماشالا ایرانیای ما عقلشون به چشم شون است ) بایک سیستم امنیتی به نام نگهبان ناک .
ناک 7.8 مشهد تیم بدون هیچ ماژول اضافه ای آمد با فرق اینکه دارای 4 سیستم امنیتی می باشد :
fortress - hackattempt - MTSN v.2 - Sentinel
شاید بگید که این همهه به چه درد می خوره که موتوجه می شین

امنیت :

ایران ناک در ورژن 7.8 خود با داشتن نگهبان ناک در یک باگ در Web_Links به وسیله شخصی به نام Fati-Hacker هک شد
که بیشتر ها می گفتن این باگ نیست یک مشکل است مگه باگ چیه و زدن زیرش
من یک Exploit دارم که میشه در phpbb پرت شده یک ارسال رو توست هرکی فرستاده مثلآ izone عوض کرد که نگهبان ناک اصلآ تعطیل دراین exploit که ایران ناک این مشکل رو داشت .

من همیشه خیلی دوست داشتم یک باگ ببینم که بتونم روی مشهد تیم یک سیخی بزنم که شوربختانه نشد :cry:
مشهد تیم در ورژن 7.8 خود در باگ در Web_Links نگهبان ناک جلوی من رو گرفت و این در تمام نسخه های 7.8 این سایت اینجوری بود چون این باگ از ناک 6.5 در php-nuke بود و این خیلی وقط پیش در hackattmpt تعریف شده بود .
این Exploit که میشه در phpbb پرت شده ارسال رو عوض کرد من با ذوق و شوق دیدم روی ایران ناک گرفت رفتم سر مشهد تیم یدیم ای بابا یک سیستم امنیتی به نام MTSN v.2 ( mashhad team scurity nuke) جلوی من رو گرفت 0 اینجاست که اونا به کار می افتند .

پچ های امنیتی :

در باگ آخری که برای 7.8 اومد در 15/8/2005 که می شد از بانک اطلاعاتی QUERY گرفت که در تاریخ 16/8/2005 این باگ در سایت مشهد تیم پچ شد و نحوه پچ کردن اون رو در سایت گزاشتن : لینک Patch
فکر می کنم سایت ایران ناک خواب بوده در این باگ اصلآ صداشو در نیاوردن :D
تا اونجایی که من یادمه از ورژن 6.5 که مشهد تیم داره فارسی می کنه همیشه خبر باگ ها و پچ ها رو داده .

مشکلات در سایت :

اینجا بچه های ایران ناک به مشکل خوردن یک نگاه بندازین : Linke
این مشکل مال ادیتور سایت که بعد از مدتی از کار می افته که مشکل در قرار گیری کد هاست ( این مشکل توی IDNA هم بود ) ادیتور اینها همون ادیتور IDNA هستش .

اینجا رو ببینید : Linke
خیای باحالآ : کلکسیون مشکلات بی جواب من :lol:
یادم 2 یا 3 ماه پیش یکی از izone پرسیده بود mainefile چیکار میکنه :
جواب izone : بهتر این تاپیک رو جواب ندیم . لینکش رو پیدا نکردم اگر نه می زاشتم .
حالا از این مشکلات در مشهد تیم پیدا کنید که جواب ندن یا از اینجور مشکلات .

دانلود 7.8 : طبق آخرین برسی امروز

phpnuke 7.8 فارسی
شرح: php-nuke 7.8 فارسی مشهدتیم با امکانات بی نظیر از جمله فایل installer و نگهبان ناک بهمراه سه سیستم امنیتی. برای استفاده از قابلیت installer پس از کپی فایل ها به شاخه install بروید بعنوان مثال : http://localhost/nuke78/install یا در سایت شما www.siteshoma.com/install
اضافه شده در تاريخ : 14-Jun-2005 دریافت برنامه : 2691

PHP-Nuke INP 7.8
دسترسی: فقط کاربران سایت
ورژن: INP7.8
اندازه فايل: 3.56 مگابایت
تاریخ ارسال: جمعه، 3 تیر، 1384
دریافت فایل: 2232

Themes :

یک نگاه به دوتا سایت بندازین قالب ها رو نگاه کنید و مرطیب و منظمی رو مقایسه کنید .
مشهد تیم قالب های سایت رو خودش می سازه , ایران ناک در قالب هایی که میده بیرون footer سایت عکس ها هیچ کدام Center نسیتن که تازگی ایران ناک برطرف کرده روی سایت خودش .

نتیجه گیری :

از این مشکلات زیاده حق می دم این شروع کار ایران ناک ولی آقای علوی درست نیست چون izone و بهزاد جواب سوالات فرم شما رو می دادن و از کاربرای فعال سایت شما بودن اینجوری نظر بدی .
من یک چیزی رو که فهمیدم IRAN NUKE نون اسمش رو می خوره Mashhhad Team ضررش .

از زمانی که یادمه همیشه مشهد تیم بد بوده ایران پرتال , نارنج , اینتربوی , آفاق ,IDNA, ایران ناک .... خوب بوده

شرمندم اگه حرف بدی یا سرتون رو درد آوردم .

izone

Active Member
خوب به به چه بحثی من خیلی لذت می برم همیشه مقایسه کنم
من نه طرف دار MTNUKE هستم و نه INP

دوست من

من هم شاید لذت میبردم اگر شما درست از هر گروهی انتقاد میکردید. شما در این تاپیک سخنتان درست برعکس اینی است که اینجا نوشته اید. منظور شما را به عهده داوری خوانندگان باید گذاشت:

http://www.irannuke.com/posts3182-10.html

من چشم براه پاسخ شما بودم و هستم در این تاپیک بالا ولی با پاسخ من شما گویا جای دیگری را برای انتقادات سازنده خود پیدا کردید:eek:

من در آن تاپیک هم گفتم که امیرخان و دوستان ما در مشهد تیم پیشکسوت ما هستند و همه استادان ما هستند و از شما خواهش کردم که از آنها بدانگونه بدگویی نکنید و پیش قضاوتی نکنید و اگر مشکلی از آنها میبینید در تارنمای خود آنها بنویسید. ولی هم اکنون خوشبختانه میبینم که دید شما نسبت به مشهدتیم گویا 180 درجه برگشته که هم اکنون با من و گروه ما هم عقیده شده اید. از این بابت خیلی شادم.

امنیت :

ایران ناک در ورژن 7.8 خود با داشتن نگهبان ناک در یک باگ در Web_Links به وسیله شخصی به نام Fati-Hacker هک شد
که بیشتر ها می گفتن این باگ نیست یک مشکل است مگه باگ چیه و زدن زیرش
من یک Exploit دارم که میشه در phpbb پرت شده یک ارسال رو توست هرکی فرستاده مثلآ izone عوض کرد که نگهبان ناک اصلآ تعطیل دراین exploit که ایران ناک این مشکل رو داشت .

من همیشه خیلی دوست داشتم یک باگ ببینم که بتونم روی مشهد تیم یک سیخی بزنم که شوربختانه نشد
مشهد تیم در ورژن 7.8 خود در باگ در Web_Links نگهبان ناک جلوی من رو گرفت و این در تمام نسخه های 7.8 این سایت اینجوری بود چون این باگ از ناک 6.5 در php-nuke بود و این خیلی وقط پیش در hackattmpt تعریف شده بود .
این Exploit که میشه در phpbb پرت شده ارسال رو عوض کرد من با ذوق و شوق دیدم روی ایران ناک گرفت رفتم سر مشهد تیم یدیم ای بابا یک سیستم امنیتی به نام MTSN v.2 ( mashhad team scurity nuke) جلوی من رو گرفت 0 اینجاست که اونا به کار می افتند

اگر اشتباه نکنم شما یکبار یک پوشه از تارنمای ایران نیوک را که با سطح دسترسی 777 بود و ما این را فراموش کرده بودیم به اصطلاح خودتان هک کردید (که البته شما گفته بودید که روت سرور را هک کرده ام:eek: :eek: :eek: ) ولی شاید باز هم من که چیزی از این کارها و کلا برنامه نویسی سردر نمیاورم اشتباه میکنم. بهر روی اگر من اشتباه میکنم شما ببخشید و به من یاد بدهید.

پچ های امنیتی :

در باگ آخری که برای 7.8 اومد در 15/8/2005 که می شد از بانک اطلاعاتی QUERY گرفت که در تاریخ 16/8/2005 این باگ در سایت مشهد تیم پچ شد و نحوه پچ کردن اون رو در سایت گزاشتن : لینک Patch
فکر می کنم سایت ایران ناک خواب بوده در این باگ اصلآ صداشو در نیاوردن
تا اونجایی که من یادمه از ورژن 6.5 که مشهد تیم داره فارسی می کنه همیشه خبر باگ ها و پچ ها رو داده .

ما بیشتر زمانها باگها را درست میکنیم و بدون اینکه بخواهیم هموندان را نگران کنیم فایلهای آماده را برای دریافت میگذاریم.

مشکلات در سایت :

اینجا بچه های ایران ناک به مشکل خوردن یک نگاه بندازین : Linke
این مشکل مال ادیتور سایت که بعد از مدتی از کار می افته که مشکل در قرار گیری کد هاست ( این مشکل توی IDNA هم بود ) ادیتور اینها همون ادیتور IDNA هستش .

بله دوست من. اگر شما میتوانید خواهشا مشکل این ادیتور را درست کنید. این مشکل حتی در زمان گروه ایدنا هم بوده و هنوز هم هست. ما از اینکه مشکلات را رک بگوییم ترسی نداریم. ولی اینگونه سو استفاده کردن کار درستی از شما نیست.

خیای باحالآ : کلکسیون مشکلات بی جواب من
جواب izone : بهتر این تاپیک رو جواب ندیم . لینکش رو پیدا نکردم اگر نه می زاشتم .

آقا یا خانم محترم. زمانیکه ما برای بیشتر دوستان که امکان آپلود و یا نصب نیوک را نداشتند همه فایلها را آپلود و نصب میکردیم شما کجا بودید؟؟؟ این دوستمان هم که این تاپیک را زده حتی برای آسانترین کارها در تارنما نیاز به کمک دارد و حتی ابتدایی ترین کارهای یک وب مستر را هم نمیداند. ما نمیتوانیم به همه از نقطه صفر همه کار را یاد دهیم. ولی اینقدر هم همت و مردانگی داریم که تاپیکهایی از این قبیل را پاک نکنیم تا شاید کسی از دوستان که زمان دارد به ایشان کمک کند. در همین تالار اگر چرخی بزنید از اینگونه تاپیکها زیاد خواهید دید.

در مورد اون فایل و پاسخ من نیز ایکاش که لینک را داشتید چون من اصلا یادم نیست که به کسی چنین پاسخی داده باشم. البته این به همه روشن است که من اطلاعات چندانی از نیوک و اصلا برنامه php و html ندارم و اینکه نیوک را فارسی کردیم هم خود دلیل بر این گفته شما و من میباشد. چون اگر اشتباه نکنم فارسی سازی نیوک اصلا کاری به mainfile.php که فایل پایه و اصلی نیوک است ندارد:eek: :eek: :eek: :eek: و بنده و همکارانم هم نیازی به دانستن اینکه این فایل اصلا چی هست نداشته و نداریم:eek: :eek: :D

Themes :

یک نگاه به دوتا سایت بندازین قالب ها رو نگاه کنید و مرطیب و منظمی رو مقایسه کنید .
مشهد تیم قالب های سایت رو خودش می سازه , ایران ناک در قالب هایی که میده بیرون footer سایت عکس ها هیچ کدام Center نسیتن که تازگی ایران ناک برطرف کرده روی سایت خودش .

این یکی را هم میگذارم دوستان قضاوت کنند!

نتیجه گیری :

از این مشکلات زیاده حق می دم این شروع کار ایران ناک ولی آقای علوی درست نیست چون izone و بهزاد جواب سوالات فرم شما رو می دادن و از کاربرای فعال سایت شما بودن اینجوری نظر بدی .

از زمانی که یادمه همیشه مشهد تیم بد بوده ایران پرتال , نارنج , اینتربوی , آفاق ,IDNA, ایران ناک .... خوب بوده

شما در هر جایی یک سخنی میزنید:shock: ای کاش که آقای علوی صف کسانی که میخواهند در این تالار ها مدیر شوند را به شما نشان دهد. دوست من آقای علوی نه به من و نه به بهزاد نیاز داره که بیاییم و در تالارها چیزی بنویسیم. مجید آنلاین را اول بشناسید بعد سخن بگید. اگر در اصل بخواهید نتیجه گیری کنید و اگر آقای علوی نیز مانند شما فکر میکردند باید از اینکه ایران نیوک درست شده ناراحت باشند چون در پیش تعداد پستهای این تالارها درباره نیوک خیلی خیلی بیشتر از این بود. ولی هم من و هم آقای علوی و هم دیگران که کمی نیروی فکر کردن را دارند میدانند که اینکارما جز ضرر مالی و زمانی چیز دیگری ندارد و تعداد پستها و پاسخگویان پولی به جیب ما نمی آورد. بلکه همه برای کمک بی عوض به دوستان و هم میهنانمان است و بس. زمانی که آقای علوی با همین تارنما مشکل داشتند و مجبور شدند برای تغییر آن از جیب شخصی خود کلی پول دهند شما کجا بودید؟؟؟ آیا گمان میکنید که فردی چون آقای علوی با این دانش و آگاهی نیاز به افرادی چون من دارد که بخواهد باج دهد که ما در تالار ایشان چند خطی بنویسیم؟؟؟ تازه اونهم کسی که چون من هنوز mainfile را نمیداند چی هست:D :D

شرمندم اگه حرف بدی یا سرتون رو درد آوردم .

دوست من شرمنده نباش ولی تلاش کن که به هم میهنان خودت کمک کنی و این همه منم نزنی و بجای اینکه دنبال اشکال بگردی به فکر چاره باش.

من در تاپیک شما در ایران نیوک هم که در لینک بالا هست شاد شدم که یکی پیدا شده که بحث درستی با هم داشته باشیم ولی شوربختانه میبینم که شما خودتان هم نمیدانید که چه میخواهید. در یکجا یک گروه بد میشوند و در جای دیگر عالی ترین گروه میشوند. با این سخنها خوشبختانه نه ما با گروههای دیگر بد میشویم و نه دیگران باما. نه ما برای فارسی سازی پولی میگیریم و نه مشهد تیم و نه ایدنا گرفته. بلکه همه گروهها مکمل همدیگر هستند و برای نشان دادن اینکه ایرانی هم میتواند در عرصه جهانی نامی بجز تروریست و بی سواد و دزد داشته باشد تلاش میکنیم.

(راستی آقای علوی این چک حقوقی آخری را که برایم فرستادید برگشت خورده:D :D :D :eek: )

من هم یک نکته کوچیک برای آشنایی بیشتر این دوست عزیزمان در مورد patch های نیوک بگم.

دوست عزیز در حقیقت patch ارایه شده برای نسخه 7.9 همان پچ 3.1 است که chatserv ارایه می دهد.یعنی تقریبا هیچ فرقی مابین پچ 3.1 نسخه 7.9 و دیگر نسخه های نیوک(ناک) نیست.

شما با کمی جستجو می توانید به این نکته ها دست یابید.

فارسی کردن این نسخه برای ما همین الان 1روز هم کار ندارد.چون ما نیوک را از ابتدا فارسی سازی نمیکنیم.(برای خودمان یک سلسله کاری ایجاد کرده ایم) که نخواهیم مدام نیوک را از ابتدا فارسی کنیم.

اگر مایل بودید و خود را بیشتر معرفی می کردید من می توانستم برای شما کامل نحوه اصلاح و ویرایش تمامی فایلهایی که به عنوان فایلهای اصلاحی در سایت قرار دادیم را توضیح دهم و آن را بیشتر بشکافم.

در این که گروه مشهد تیم عزیز استاد ما هستند هیچ شکی نیست.ولی چه خوب است همه ما ایرانیها در یک جهت گام برداریم.

مجیدخان هم به شاگردان خود همیشه لطف داشته و دارند.و من افتخار میکنم که به عنوان عضو کوچکی از این خانواده بزرگ توانستم مطالب بیشماری یاد بگیرم.

در پایان هم برای شما دوست عزیز آرزوی موفقیت و سربلندی میکنم.

آخرین ویرایش:

S4DEGH

Well-Known Member
ببين يك روز من نبودم ها !!!:D

خب الحمدلله ناك ما با مال شما ها فرق داره !!!
----------------------
دوست من اين طور كه معلومه شما خيلي طرفدار مشهدتيم هستيد ! اما لازم است بگم !
ما هيچ وقت از مشهدتيم بد نگفتيم ! و حتي بشخصه من موقع معرفي نيوك به بچه ها هر دو سايت ( مشهدتيم و ايران نيوك ) رو معرفي مي كنم ! من خودم قبلا ( قبل از اينكه وارد نيوك و ... بشم ) از مشهد تيم استفاده مي كردم حتي سيستم اوليه سايت آفاق مال مشهد تيم بود ! اما !
با گذشت زمان نمي دونم چطوري شد از قدرت شهد تيم كم شده ! يعني منظورم اينكه : يادم مياد نسخه جديدي كه براي ناك اومده بود . مشهد تيم نداشت ولي ايران نيوك داشت‌! خب اين مسلمه كه طرفي كه مي خواد از نيوك استفاده كنه ميره دنبال نسخه جديد ترش !

در مورد انجمن هم بايد بگم كه !
من خيي راضي هستم كه انجمن هاي مشهد تيم و ايران نيوك فعال باشند ! چون اگر تمامي سوالات تو مجيد آنلاين مطرح بشه ! كه من بيچاره مي شم ! :cry:
همينجوريش انجمن الحمدلله شلوغ هست !
از طرفي اصلا نيازي به مدير و ... نيست ! كه هركي مدير بشه بايد جواب بده ! الان آيزون جان و بقيه بچه ها هرچي در توانشان باشه به اين انجمن كمك ميكنن !

درمورد ناك هم من بايد عرض كنم !
تا اونجايي كه روي دوتا ناك من كار كردم ! هر دو خوب هستند ! حتي يكي از مديران انجمن هم هر دو سايت رو از نظر امنيتي چك كرده و گفته قابل قبول هست !:cool:

خیای باحالآ : کلکسیون مشکلات بی جواب من
خدايي من قديم ها خيلي تو مشهد تيم سوال پرسيده بودم !‌اما دريغ از يك جواب ! بي شوخي ميگم !:neutral:
در مورد ساخت قالب و .. تا اونجايي كه من ديدم قالب هاي مشهد تيم مال خودشون نيست ! من نمونه خارجي اش رو تو سايت هاي خودشون ديدم !:eek:
حالا نمي دونم شما كدوم قالب رو ميگيد !
نتیجه گیری :

لازم به ياد آوري هست كه !‌ اتفاقا تو اين دوره زمونه ديگه كسي به اسم سايت كاري نداره ! و به محتوا كار داره !
مثلا آفاق اسمش اصلا ربطي به ناك پلايتينيوم نداره يا مثلا نارنج و ...
پس در اين مورد قضاوت نادرست نكنيد .:)

در كل اميدوارم از اين بحث ها اينجا پيش نياد !

من و بقيه بچه ها دوست داريم كه در مورد امكانات نيوك هاي مختلف فارسي شده در اين انجمن بحث بشه ! نه كوچك تر جلوه دادن اين نيوك نسبت به نيوك ديگر !:lol:

d@nyal

Member
دوست عزيز داريد اصراف مي كنيد .
من كه فكر مي كنم شما مي خواهيد اينهمه كار هاي خوب ايران نيوك رو بد جلوه بديد .
مگه بهشون پول داديد كه حالا داريد اينجوري راجعبشان اينجوري حرف مي زنيد ؟؟؟
مگه اينا حقوق بگير شما هستند ؟؟؟
تازه دلتون هم بخواد كه اينهمه وقت صرف مي كنن فرسي مي كنن و اشكال رفع مي كنن.

در ضمن شما اول گفتي مقايسه ولي يه بار بخون ببين اين مقايسه است ؟؟
يه خورده هم به قسمت پر ليوان توجه كنيد .
البته من قصد توهين هم نداشتم . اميد وارم منو ببخشيد
مرسي

d@nyal

Member
اين php helper رفت و ديگه هم برگشت .
قصه ما به سر رسيد طرف به هدفش نرسيد !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا