پيشنهاد

محمدمهدی

Well-Known Member
چندتا چیزه دیگه هم هست:
1. اول منظورم رو قابل فهم بگم:
منظورم از اینکه کدها رو بدون واسطه بگیره
مثلا بتونه از میکروفون کدها رو بدون تجزیه تحلیل ویندوز که همون پخشش باشه بگیره مثلا برنامه مولتی مدیا است ها
بعدش این کدها یه مقدار بادی اسپل بشن اما تا اون حالتی که ما بفهمیم از میکروفون چه صدایی اومد یا حتی برای پخش بتونیم حالت از خودمون بسازیم حتی اگه سخت باشه به هر حال اگر می خواد ثابت کنه که از وین امپ سر تر هم میسازه باید قدرت داشته باشه
2. بتونه بفهمه که یه چندتا کلید باهم فشرده شدن مثلا کمبت رو دیدی اون از این روش استفاده می کنه که هر اسکریپتی که کدش صادر شد که حتی بعضی از دکمه ها رو ام ام بی نداره میره داخل یه اسکریپت تایمر مرکزی به خاطر همین هم چند تا کد نمی تونه خرابش کنه اما ام ام بی نه ام ام بی باید بتونه تشحیص بده که یه کلید رو نگه داشتن یا چندبار زده شد و یا...

aff - SEvEN

Banned
ولي به نظر من بهترين حرکتي که مديا چينز ميتونه انجام بده - تيکه تيکه کردن اجرا کننده صوتي و تصويري و فلش پلير اون هست و حق انتخاب براي استفاده از اون ها در فايل اجرايي کامپايل شده ، ...

مزيت ها ؟

1 -) حجم فايل کامپايل شده به شدت پائين مياد و به مرز 50 کيلو بايت ميرسه ...
2 -) سرعت اجرا بالا ميره ...
3 -) ريسک خطا تقريبا از بين ميره ، ...

4-) کلا خوب مي شه باسه انجام بعضي کارها !

افسوس که به قول آقا سيلور مديا چينز ارائه همچين پيشنهادي رو قبول نکرده و گفته ميسر نيست .
دليلشونم واضحه ... هزينه زا بودن ، همچين توقعي رو از ليست حذف مي کنه .

silvercover

کاربر متخصص
چندتا چیزه دیگه هم هست:
1. اول منظورم رو قابل فهم بگم:
منظورم از اینکه کدها رو بدون واسطه بگیره
مثلا بتونه از میکروفون کدها رو بدون تجزیه تحلیل ویندوز که همون پخشش باشه بگیره مثلا برنامه مولتی مدیا است ها
بعدش این کدها یه مقدار بادی اسپل بشن اما تا اون حالتی که ما بفهمیم از میکروفون چه صدایی اومد یا حتی برای پخش بتونیم حالت از خودمون بسازیم حتی اگه سخت باشه به هر حال اگر می خواد ثابت کنه که از وین امپ سر تر هم میسازه باید قدرت داشته باشه
شما یکم به نظر من زیاد از MMB توقع دارین.:wink:

2. بتونه بفهمه که یه چندتا کلید باهم فشرده شدن مثلا کمبت رو دیدی اون از این روش استفاده می کنه که هر اسکریپتی که کدش صادر شد که حتی بعضی از دکمه ها رو ام ام بی نداره میره داخل یه اسکریپت تایمر مرکزی به خاطر همین هم چند تا کد نمی تونه خرابش کنه اما ام ام بی نه ام ام بی باید بتونه تشحیص بده که یه کلید رو نگه داشتن یا چندبار زده شد و یا...
خب این مورد مفید و قابل مطرح کردن هست.

محمدمهدی

Well-Known Member
سلام دوستان سرم خلوته و دوباره تو جمع شما دوست داشتنی ها!
راستی آقای سیلور چند تا خواهش
1. بخواهید که ام ام بی قابلیت داشتن یک اسکریپت ادیتور به صورت لودی از یه فایل و حتی به صورت متنی از یه فایل تکت بخونه و هر جوری یعنی بشه بهش گفت حالا هر پسوندی شده فایلت
2.بعد قابلیت داشته باشه در صورت خواستن شخص خود برنامه بره و فایلهایی رو که طرف از هر جایی آدرس داده موقع اوتوران شدن کپی کنه توی فایل و آدرس رو تغییر بده
3. ببینید مثلا من 100 تا اسکریپت دارم و توشون یه پد خواستی هست بعد از کپی کردن اون پد متوجه میشم که تمام آونها غرط بوده یا اسم متغیرم... اما برنامه جز یه سری آبجکتهای خاص و یه سری از پدهای خاص نمی تونه کاری دیگه کنه لطفا بخواهید که قابلیت دیدن تمام اسکریپتها و در تمام حالتها رو داشته باشه البته اگه میشه.
و... که بازم بعدا میگم
(آقای لیتلدمون پس چی شد)

aff - SEvEN

Banned
مي گم چيزه آقا !

1. بخواهید که ام ام بی قابلیت داشتن یک اسکریپت ادیتور به صورت لودی از یه فایل و حتی به صورت متنی از یه فایل تکت بخونه و هر جوری یعنی بشه بهش گفت حالا هر پسوندی شده فایلت
2.بعد قابلیت داشته باشه در صورت خواستن شخص خود برنامه بره و فایلهایی رو که طرف از هر جایی آدرس داده موقع اوتوران شدن کپی کنه توی فایل و آدرس رو تغییر بده
3. ببینید مثلا من 100 تا اسکریپت دارم و توشون یه پد خواستی هست بعد از کپی کردن اون پد متوجه میشم که تمام آونها غرط بوده یا اسم متغیرم... اما برنامه جز یه سری آبجکتهای خاص و یه سری از پدهای خاص نمی تونه کاری دیگه کنه لطفا بخواهید که قابلیت دیدن تمام اسکریپتها و در تمام حالتها رو داشته باشه البته اگه میشه.
و...
! ! ! :neutral:

مي گم چيزه آقا ...
آقا سيلور ؟ يک دفعه خيال هممونو راحت کنين و به MediaChance اين پيغام رو از طرف دوستان گلم برسونين که لطفا با برآورده کردن خواستهء دوستان اسم نرم افزارتون رو به اين اسم تغيير بدين :

Borland Delphi Multimedia Builder version x.x.x.x - release 2008

با عرض پوزش البته ... :-?

(آقای لیتلدمون پس چی شد)

و سايه اي که همين نزديکيست ! ! !

محمدمهدی

Well-Known Member
ضمن اینکه می خوام بدونید یه چیزه دیگه هم مونده می خوام حسابی حرف بزنم.
1.منظورم از اون شماره ای که تو چند تا پست قبلی گفتم از تری دی شدن این بود که مثلا توی آبجکت اف ایکس که راحت میتونه با کم کردن پیکس از هر ردیف یکی در میونو عکس رو بچرخونه اون رو اسکریپتی کنه
(اصلاحیه: تمام اون مشخصات اگر توجه کرده باشین گرافیکی و حتی مناسب محیط یه پلیر است
اگر ادیتور رو اونطور کنند قابلیت آپدیت بهتر میشه
ساخت برنامه راحت تر و خطا کمتر میشه و همینطور برای گزینه بعد)
لازم به ذکر است که تا اینجا اشتباهاتم رو قبول کردم ولی تا وقتی دلیل مستحکمی نیارین پاتون گیره
(و توجه داشته باشین که هنوز پای احترامی که هست افعال رو جمع میبندم)

aff - SEvEN

Banned
I am sorry mohamad mehdi

حالا دیگه شاکیم آقای اوجایی
شما برای من خیلی احترام دارید و اصلا انتظار چنین حرفهای بچگانه و غیر متعارفی رو نداشتم
تا اونجایی که بتونم از برنامه انتقاد میکنم تا یا من آدم بشم یا برنامه بهتر بشه
لازم به ذکر است که تا اینجا اشتباهاتم رو قبول کردم ولی تا وقتی دلیل مستحکمی نیارین پاتون گیره
(و توجه داشته باشین که هنوز پای احترامی که هست افعال رو جمع میبندم)

آقا من منظور بدي نداشتم ، سوءتفاهم شده ... بابت توقعاتتون از بيلدر عنوان کردم ... همين ... :shock:
چون بعضي از اين خصيصه ها در دلفي که از اون استفاده ميکنم وجود داره و بعضي نه ، تقريبا به اين شکل نه ...
من کاملا با شما در ارتباط با يک کتابخانهء مرجع براي بازبيني اسکريپت ها - بررسي توابع و فراخواني اون ها موافقم .

در ضمن اگر منظور شما مسخره کردن امضاء منه و حرف من
من نمی دونستم که ایشون دیگه نیستن و به شما حرف من به آقای لیتلدمون مربوط نیست
A Stone Enough To Break A ...

مسلمه به من ارتباطي نداره آقا ولي از اونجا که مدتي بود با ايشون در ارتباط بودم و ميدونستم که هستن ( از برگشتن و فعاليت حتمي شون اطمينان ندارم ) اين رو گفتم ... و چون ميدونستم که خود ايشون هم ميخونن اين متن رو ! ! ! ... حتي قبل از اخرين گفتگومون طي چند دقيقه گذشته ...

امضاي شما هم خيلي با شکوه و زيبا هست و بهيچ وجه منظور بدي نداشتم ... اسم اعظم هميشه و هميشه مورد احترام من بوده و هست ...

ازتون بابت اين سوء تفاهم معذرت ميخوام آقا ...

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
برخي از مشكلات و محدوديت هاي برنامه Multimedia Builder

1- كم بودن امكانات پاراگراف و لسيست باكس
2-وقتي برنامه در حال اجرا هست اگر روي فايل Exe برنامه دوبار كليك كرد ، برنامه دوباره اجرا مي شود .

3- حجم فايلهاي ساخته شده خيلي زياد است
4- امكانات كد نويسي كم است
5- امكانات تغيير در ويندوز كم است
6- امكان كار با رجيستري و فايلهاي ويندوز كم است
7- امكانات ويدئو خيلي كم است
8- امكان ويرايش مستقيم عكس در خود برنامه وجود ندارد .
9- ترازيشن ها كم است
10- امكانات زيادي براي سازنده و كاربر قرار ندارد
11- امكانات Tooltip كم است شود . (انتخاب فونت امكان متغيير كردن اون)
12- seekbar پيشرفته ندارد .

با تشكر : Hosein 0251

آخرین ویرایش:

محمدمهدی

Well-Known Member
دوست عزیز این مشکلات کلی رو همه می دونن مهم اینه که تمام اینایی که میگی راه حل ساده داره و لطفا یک مقدار بیشتر و دقیق توضیح بده تا حلش کنیم. با تشکر!

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
موارد مبهم رو در اسرع وقت توضيح مي دم .

ممنون

silvercover

کاربر متخصص
سلام دوستان سرم خلوته و دوباره تو جمع شما دوست داشتنی ها!
و... که بازم بعدا میگم
(آقای لیتلدمون پس چی شد)

متاسفانه شما اصلا به درخواست بنده مبنی بر صریح و گویا نوشتن توجه نمی کنین! اینجا باید با زبان نوشتار با مخاطب ارتباط برقرار کرد. ممکن هست من و هر کس دیگه به دلیل اشکال در نوشتار شما برداشت های متفاوتی داشته باشیم. پس قبل از شتاب لطفا و لطفا با طمانینه بیشتری بنویسید.

صادقانه بگم که من درست متوجه منظور شما نشدم.:neutral:

محمدمهدی

Well-Known Member
همون قبلیا با چندتا تغییر(ببخشید اگر خوب نبودند)
«سلام دوستان سرم خلوته و دوباره تو جمع شما دوست داشتنی ها!
1. از سازنده های ام ام بی بخواهید که برنامه قابلیت داشتن یک Scriot Editor رو داشته باشه که بتونه بعد از کمپایل شدن اسکریپتها رو از روی فایل بخونه و اجرا کنه یعنی تغریبا هم یک فایل مخصوص خود ام ام بی با پسوند خاص؛ مثلا یه پسوند برای اسکریپتا داشته باشه و بعد از کمپایل اونا رو بیاره کنار برنامه ولی توسط خود ام ام بی قابل تغییر باشه.
تقریبا یعنی قابلیت آپدیت داشته باشه. و بعد از این بتونه متن رو (که از هر جا خودنده بشه)، یه اسکریپت فرض بکنه یعنی اگر من تایپ کرم ایف اون هم ایف فرض کنه(بعد از کمپایل و یک قابلیت درونی یعنی یه آبجکت به خوندن اسکریپت از خارج برنامه اختصاص داده بشه)
2.بعد قابلیت داشته باشه(در صورت خواستن شخص) خود برنامه بره و فایلهایی رو که طرف آدرس داده موقع اوتوران شدن کپی کنه توی دایرکتوری فایل کمپایل شده و آدرس رو تغییر بده(مثل وی بی که بعد از کمپایل فایلهای مورد نیاز رو همراه برنامه میاره و پد ارور نمیده)
3. ببینید مثلا من 100 تا اسکریپت دارم و توشون یه پد خواستی هست بعد از کپی کردن اون پد متوجه میشم که تمام آونها غلط بوده یا اسم متغیرم اشتباهه و یا ... اما برنامه جز یه سری آبجکتهای خاص و یه سری از پدهای خاص نمی تونه کاری دیگه کنه لطفا بخواهید که قابلیت دیدن تمام اسکریپتها و در تمام حالتها رو داشته باشه البته اگه میشه. یعنی به قول آقایی اوجاییی یه مرجع قدرتمند و با امکانات که هرچی اسکریپت که نوشتم(به تفکیک خروجی ها پدها و... ) رو یه جا نشونم بده(البته توی هر آبجکتی شاید حتی توی هر صفحه)
و... که بازم بعدا میگم
(آقای لیتلدمون پس چی شد)»
با تشکر این یکیو رو کامل بخونید شاید شبیه قبلیه ولی قابل فهمه:D

جدیدترین ارسال ها

بالا