پوسته vBulletin بر روی phpBB

درود
دوستان اگر کسی در مورد نصب پوسته یا اینکه تمپلیتی شبیه vBulletin بر روی phpBB اطلاعات داره ممنون میشم که بگه.

ممنون

درود

اقا خیلی خوش صلیقه ای , خیلی فوق العاده است. من تا بحال تمپلیت فارسی نکردم. این تمپلیت وقتی مد دو مرحله ای شدن رو رو phpBB نصب کنم همخونی داره. ببخشید که خیلی سوالم ابتدایی.
در ضمن میشه به من یه تخمین حدودی از زمانبری فارسی کردن این تمپلیت بدید.

ممنونم.

ahmad6

Member
ببين اون ديگه برميگرده به آشنايت به كار با سورس و يكم از اينجور چيزها اما اصلا كار سختي نيست تمپلت فارسي كردن يكم دقت كني و وقت بزاري اون چيز كه بخواي حتما بدست مياري.

درود

اقا ahmad6 و PGSIRAN ممنون از اینکه وقت میذارید و به تازه واردهایی مثل من جواب میدید. اقا این قالبهایی رو که دارید من چه جوری می تونم داشته باشم لینک دانلود دارند یا شما خودتون زحمت کشیدید. میشه راهنماییم کنید.

ممنون

sayeh2222

Member
اقا ببخشید اون سایت که گفتید که کار نکرد اون یکی که گفتید می تونید گیر بیارید که فروشی
کسی این قالب که تو مجید انلاین هست قالب پیش فرض این رو برای پی اچ پی بی بی نداره باید خودمون بسازیم

PGSIRAN

New Member
sayeh2222 گفت:
www.forum.iranjava.net سایت رو میگم
اره فکر کنم باید بسازم ولی خیلی عصاب خورد کنه
اره باحالن ولی چه فایده که پولی هستن درست میگم

من همه ی این قالبا رو که پولی هستن دارم هر کدومو میخوای تا برات بفرستم البته برا شما و برو برچ بی بی مجانیه:wink:

sayeh2222

Member
اره خیلی زیباست بین تمامی قالبها البته قالب های دیگشم زیباست ولی این یک چیز دیگست

bache +

Well-Known Member
هيچي اين قالبي كه من ريختم نميشه در 8 تا رنگ هم هست از طرفي اونجايي كه من گرفتم 50 هزار تا قالب داشت همشم دمو داشت www.topolmopol.com/forum
esm ghaleb gelas

sayeh2222

Member
بچه مثبت میگم که این قالبت که به نظرم خیلی ضایع است ببخشید البته ها خیلی چشم رو میزنه

جدیدترین ارسال ها

بالا