پوسته vBulletin بر روی phpBB

sambol

Active Member
خیلی رنگ زننده ای داره اصلا به دل نمیشینه چشم ادم هم درد میگیره

Parham

Well-Known Member
مشکل این هستش که شما قالب را به طور کامل فارسی‌ نکردی و اینکه فونت ها هنوز به طور کامل درست نشودند و همچنین در بعضی‌ از جاها نیاز هستش که بعضی‌ از نوشته ها به سمت چپ و بعضی‌ به سمت راست بیاد تا قالب بهتر بشه ، برای نمونه شما باید عکس
main_left.gif
و
main_right.gif
را 180 درجه بچرخانید تا در جهت درست قرار بگیره و همچنین فونت های انجمن را کمی‌ بزرگتر و در بعضی‌ از جاها به فونت Tahoma تغییر بدی ... با کمی‌ وقت می‌شه همین قالب هم درست کرد

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز یه موقع هستش که یک نفر یک قالب را دوست داره یا می‌خواد سایت خودش را با استفاده از یک قالب خاص درست کنه ... من نمیگم که قالب خوبی‌ هستش یا قالب بدی هستش چون این نظر شخصی‌ هستش ، و فقط گفتم که اگر کارهای بالا انجام بشه، می‌شه همون قالب هم بهتر کرد ...

sayeh2222

Member
اره منم موافم ولی من به عنوان نظر بود می دونی مثلا ادم که میره تو سایت دو دقیقه که هست چشمش خسته میشه ودرد میگیره ولی من الان هر روز اگر مدرسه نرم که از 9 صبح انلاین هستم تا 8 یا 9 شب اگرم برم از 4 تا 6 انلاینم همشم تو مجید انلاین میپلکم ولی چشمم خسته نمیشه یا همین سایت که تو امضام هست اقا سایت خودم نیست ها ولی مثلا یک دقیقا میرم سایت ایشون چشمم درد میگیره

bache +

Well-Known Member
تاييد وشد بگردم يه قالب خوب پيدا كنم الان قالب چه طور شد يه سر بزن ببين خوفه

sayeh2222

Member
اره این قالب باحالی بود یادش بخیر ما هم یک مدت از این استفاده میکردیم
ولی این چرا عکسهاش نویاد

ali313

Member
آقا من هر کار میکنم لینک فعال شدن رو iranjava برام بفرسته نمیشه
شما یه کاریش بکنید
آی دی من ali313

Parham

Well-Known Member
آقا من هر کار میکنم لینک فعال شدن رو iranjava برام بفرسته نمیشه
شما یه کاریش بکنید
دوست عزیز اگر مشکلی‌ با وارد شدن به اون سایت دارید بهتر نبود برای گرفتن سریعتر جواب با مدیران سایت از داخل سایت خودشون ارتباط حاصل میکردید ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا