Fa پلاگین فشردن کلید دلخواه در بیلدر

Mr.Mehrabi

New Member
سلام دوستان
پلاگین هست که به صورت خودکار کلیدهایی از صفحه کلید رو فشار بده به صورت مجازی؟
مثلا می خوام وقتی برنامه باز بشه کلید Ctrl+V یعنی همون پیست رو بزنه، یا هر کلید دیگری رو. چه قه صورت ترکیبی چه تکی. مثلا فقط B رو بزنه. راهی هست برای این کار؟

جستجو هم کردم توی انجمن چیزی نیافتم.
ممنون

atenaone

Active Member
سلام دوست عزیز اونی که شما عرض کردین نمی دونم ولی یه راه هست برای فشردن صفحه کلید

شما کافی از منوی سمت چپ بر روی اسکریپ کلیک کنید و از منوی ظاهر شده تیک Run Scrip By Perssing رو فعال کنید

و کار دلخواه خودتون رو انجام بدید

Capture.PNG

می توانید مشاهده کنید موفق باشید

Mr.Mehrabi

New Member
سلام دوست عزیز اونی که شما عرض کردین نمی دونم ولی یه راه هست برای فشردن صفحه کلید

شما کافی از منوی سمت چپ بر روی اسکریپ کلیک کنید و از منوی ظاهر شده تیک Run Scrip By Perssing رو فعال کنید

و کار دلخواه خودتون رو انجام بدید

مشاهده پیوست 108054

می توانید مشاهده کنید موفق باشید

سلام
این چیزی که شما گفتید برعکس چیزی هست که من می خوام. با این کار که شما گفتید وقتی کلیدی رو فشار بدیم اسکریپت اجرا می شه. من می خوام وقتی اسکریپت اجرا شد صفحه کلید فشرده بشه. انگار یه آدم! داره کلید رو می زنه.
البته چیزی که می خوام رو یافتم. پلاگینی هست که این کارو انجام می ده، ولی متأسفانه تو محیطی که می خوام این کارو انجام نمی ده،

کسی پلاگین برای paste سراغ نداره؟
یا کسی هست autoit بلد باشه یه دستور برای paste بنویسه؟

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
با کد زیر میتونید عل Paste رو انجام بدید دیگه

کد:
Clipboard("GET","Paste$")

atenaone

Active Member
اوکی داداش مهربانی من اطلاعاتم در این قدر بود راهنمایی کردم اگر یافتین و استفاده می کنین مطرح کنین انجمن ما هم استفاده کنیم یه آموزش خوب

Mr.Mehrabi

New Member
با کد زیر میتونید عل Paste رو انجام بدید دیگه

کد:
Clipboard("GET","Paste$")

سلام و ممنون از پاسختون
این چیزی که شما فرمودید فقط متن رو از کلیپ بورد می گیره و میریزه توی paste.

کاری که می خوام بکنم اینه:
فرض کنید من یه فرم HTML دارم که می خوام وقتی فرم باز شد یه کلیک توی قسمت یادداشت می کنم که مکان نما اونجا نمایش داده بشه حالا روی باتون Mouse Over که می رم عمل paste انجام بشه.
البته ظاهرا مشکل یه چیز دیگه است. اصلا CTRL+V توی فرم کار نمی کنه همچنین بعضی کلیدهای دیگه مثل Del. شاید این مربوط می شه به ویندوز من. یا شاید مربوط به مرورگر بشه. لطفا شما امتحان کنید ببینید توی مرورگر CTRL+V کار می کنه یا خیر.
می دونید مشکل از کجاست؟ انگار اصلا Ctrl توی Browser کار نمی کنه. شاید مربوط می شه به تنظیمات اینترنت اکسپلورر.
یه مثال پیوست می کنم لطفا امتحان کنید ببینید واسه شما کار می کنه؟

اوکی داداش مهربانی من اطلاعاتم در این قدر بود راهنمایی کردم اگر یافتین و استفاده می کنین مطرح کنین انجمن ما هم استفاده کنیم یه آموزش خوب
از شما هم ممنون. چشم. لطفا شما هم فایل رو تست کنید.

پیوست ها

• test_form.zip
    1.1 کیلوبایت · بازدیدها: 20

جدیدترین ارسال ها

بالا