پشه ها عاشق میشوند ورژن 1.02

sepi90

Member
poster2.jpg

خب بعد از سالها این یک کار جدید ( اگر بشه بهش گفت جدید ) .
چند تا کار جدید دارم که همشون تو صدا گذاری گیر کرده و اینطور که از خودم میبینم بعید میدونم هیچوقت هم صدا گذاریش تموم بشه ، ( اگر یکی که تو صدا گذاری تخصص داره به پست ما بخوره ، من قول میدم هر ماه یک انیمیشن جدید بسازم :cool: )

چند وقت پیش بود صحبت نمونه کار شد ، هر چی فکر کردم کدوم کارمو به عنوان نمونه کار نشون بدم به فکرم نرسید ، کارهای قبلی همشون به نظرم یه جوری میاد ، مثلا همین کلیپ نوار رو که آخرین کارم بود دیروز موقع دیدنش خندم گرفته بود . :)
و از اونجایی که دیگه حوصله نداشتم بشینم یه کار جدید بزنم و اونم تو صدا گذاری بمونه گفتم بشینم این پشه ها رو بازسازی کنم که بشه به عنوان نمونه کار استفاده بشه .
در مورد بازسازیش ، مخصوصا به خاطر یکدست شدن کار رنگبندی و کاراکترها و محیط و اینا عوض نشد و فقط یه چیزایی در بعضی جاها اضافه یا کم شد ، پایان بندی عوض شد ، صدا گذاری دست کاری شد و در کل هر چند که معلوم نیست سال آینده نظرم چی باشه ولی الان به نظرم بهتر از قبل شده .

از این دوتا لینک میتونین ببینین :

www.sepehr90.persianblog.ir

http://sepi90.parsaspace.com/pashev2/pashev2.html

انتقاد ، پیشنهاد ، و هر چی دارین رو اگر زود رو کنین شاید ترتیب اثر داده بشه . :wink:

sizanjavad

کاربر فعال
خیلی خیلی خوب بود. صداگذاریش هم خیلی خوب بود. البته میشه روش صداگذاریش بیشتر کار کرد. البته خداییش کار سخت و طاقت فرساییه!! همتت و کارت بسیار عالیه. خوش به حالت

khorzu

Member
سلام
با توجه به اینکه همه می دونند انیمیشن ساختن تقریبا کار سختیه ... می شه برای الگو برداری دوستان بگید انگیزتون از ساختن این انیمیشن چی بود .

sepi90

Member
سلام
با توجه به اینکه همه می دونند انیمیشن ساختن تقریبا کار سختیه ... می شه برای الگو برداری دوستان بگید انگیزتون از ساختن این انیمیشن چی بود .

اگر منظورت کلا اینه که برای چی نشستم اینو ساختم جوابت میشه این :
و از اونجایی که دیگه حوصله نداشتم بشینم یه کار جدید بزنم و اونم تو صدا گذاری بمونه گفتم بشینم این پشه ها رو بازسازی کنم که بشه به عنوان نمونه کار استفاده بشه .

:wink:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

به به - سهراب عزيز چه عجب ديديمت

آقا خيلي قشنگ شده

زنده باد ايراني .....

موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا