پس گیری دامین ثبت شده ؟

learnt

Member
با درود دوستان
من نمیدونستم کجا سوال را بپرسم اگه نامربوط هست ببخشید .

تقریبا یک سال پیش من با ایگولد کار میکردم و بعد ولش کردم . دو هفته پیش وارد سایت شدم دیدم حدود 10 دلار دارم با اون از طریق سایت ptsu.com یک دامین به نام p30-world.com ثبت کردم . بع از دوهفته این سایت به نام من ثبت شد . اما هیچ ایمیلی برای من ارسال نشد . و سایت onlinenic.com برای ورود ایدی میخواد . مدیران ptsu.com هم جواب نمیدن شما میگید من چه کار کنیم دوباره برام ایمیل ارسال بشه ( به همون ایمیلی که ثیت کردم )
با سپاس

hassan_2008

Member
دوست عزیزم سلام
من ازت یه سوال دارم:
اگه برات ایمیلی ارسال نشده از کجا مطمئنی که برات ثبت شده؟
و آیا شما مشخصات دومین ( Registrant account ) خودتون رو دارید؟

learnt

Member
درود
اینگار بعد از مدتها کسی به من پاسخ داد

دوست گرامی hassan_2008 من با whois متوجه شدم که دامین ثبت شده به نام من

www.ahvazcity.net من همین کار را کردم و آنها پاسخ دادند که باید با مدیر PTSU تماس بگیرم . و مدیران PTSU هم جواب نمیدند .
البته من انگلیسیم یه کم ضعیف هست به همین خاطر فکر کنم ایمیلیکه فرستادم . مشکل داشت . اگه کسی متن خوبی داره لطف کنه برام بزاره تا من استفاده کنم

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
ِه متن درست حسابی رسمی بنویس و کل مشکلت رو بگو کمکت می کنن یادت باشه از ایمیلی که وارد کردی موقع ثبت ایمیل بزنی

learnt

Member
ِه متن درست حسابی رسمی بنویس و کل مشکلت رو بگو کمکت می کنن یادت باشه از ایمیلی که وارد کردی موقع ثبت ایمیل بزنی
دست شما درد نکنه

اما گفتم که نوشتن متن به انگلیسی اون هم رسمی برام مشکله . اگه کسی میتونه این کار را بکنه ازش ممنون میشم . یه نامه درست و حسابی بزاره اینجا

جدیدترین ارسال ها

بالا