پسوند TMP با چه برنامه اي باز ميشه؟

سلام

من كوچيك شمام
چرا شرمنده جانم
من از اين همه فروتني شما شرمنده شدم :oops: ولي بخدا اصلا من در پاسخ شما جسارتي نديدم بلكه خيلي هم خوشحال شدم كه به وسيله اين توپيك بيشتر باهم آشنا شديم
و در خصوص رايت سي دي هاي قفل دار من به شما بازم پيشنهاد ميكنم كه حتما از برنامه
power quest drive image استفاده كن و اونو يه محكي بزن
من تا حالا هيچ سي دي نبوده كه نتونم با اون ازش كپي نگيرم
و الان بيشتر ازون براي image گرفتن از درايو ويندوز استفاده ميكنم (بيشترين كاربردي كه در حال حاضر من ازش استفاده ميكنم) و هر موقع كه كه ميخام ويندوز نصب كنم با يه restore كردن 4 دقيقه اي ويندوز رو نصب ميكنم با تمام برنامه هاي كه قبلا نصب كرده بودم و حالا با گرفتن image نيازي به نصب مجدد ندارم حتي مودم و غيره (چون سكتور به سكتور image ميگيره و از خيلي برنامه هاي ديگه كه ميشناسم بهتر )هرچي بگم كم گفتم :wink:
اگه هم مايل به امتحان بودين ولي لينك داونلود اونو پيدا نكردين بگين تا اگه جايي واسه آپلود پيدا نكردم واستون send كنم
كوچيك شمام و مطمنم اينجا ميتونم خيلي چيزا ياد بگيرم
ممنونم

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام

سونيا جان خواهش ميكنم ، منم خوشحالم كه با شما آشنا شدم (بيشتر از اين ميشه چت)

در مورد اون برنامه هم من اولين برنامه اي كه تست كردم اين برنامه بود !!! ولي جواب نداد ! پكهاي JB پكهاي حرفه اي قفل شكستن و ايميج گرفتن هستند كه نتونستم با اون هم كاري بكنم !

من با خيلي برنامه كار كردم ! اما هيچ كدوم تا الآن فايده اي نداشته !

بازم تشكر
موفق باشي
سايان

nik_sali

Member
سلام

بابا دمتون گرم تركونيدين يهو اين تاپيك رو --از همه دوستان تشكر ميكنم

الان ميرم آزمايش ميكنم جوابشم اينجا ميزارم

سايان جان سي دي مال همون شركته ولي انشاالله اين راهها روش جواب بده

دست تك تك شما عزيزان رو ميبوسم

ممنون

Ghamnevis

Well-Known Member
انشاالله كه جواب ميده !

من يك CD دارم ازشون كه به من جواب نميده

موفق باشي
سايان

nik_sali

Member
سلام

كپي نميشه رو هارد

error%20%20copy.JPG

Peyman-Pop

Active Member
نیک سالی‌ جان سیدی مربوط به یک برنامه خاص هست یا چندین برنامه مختلف توی سیدی هست مثل یک سیدی Tools ؟

اینجا روی سیدی سه تا پک با حجم بالا هست که یکیش کپی‌ نشد اونهای دیگه چی‌ کپی‌ میشن یا همین ارور رو میگیری ؟

پیمان

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام

پيمان جان من حدس ميزدم كه كپي نشه ! معمولي كه هيچ من با بهترين ابزارها هم نتونستم كپي كنم.
نميدونم به خدا اما من فكر نميكنم بشه كپيشون كرد.

(پيمان جان من آف گذاشتم برات من خودم تا ساعت 5 يا 6 صبح بيدارم هر روز، فقط دو روز فرصت باقيست :lol: تولد مجيدآنلاين نزديكه ها !!! پ.خ فكر كنم رسيده چون از out box اومده بيرون)

مخلصم
سايان

nik_sali

Member
سلام

پيمان جان اين cd تولز هست و من رو همه اونايي كه جحم بالايي داره امتحان كردم همين ارور رو ميداد

ممنون

Peyman-Pop

Active Member
nik_sali گفت:
سلام

پيمان جان اين cd تولز هست و من رو همه اونايي كه جحم بالايي داره امتحان كردم همين ارور رو ميداد

ممنون
اوکی‌ از این سیدی ها زیاد دیدم.

اگه سیدی دم دستم بود الان برات کپیش می‌کردم :wink:

نیک سالی‌ جان اسم دقیق سیدی چیه ؟

سایان جان من خودم بهت پیغام میدم چون پیغامی‌ باز هم بدست من نرسیده .

پیمان

iman_ebru

Active Member
ببين نيك سالي جان من خودم يه برنامه دارم به اسم Greate install كه با اين برنامه ميتونم اوتوران ها و يا بازي هايي مثل مكس پين كه بدون setup هم كار ميكنه و اينجور چيزا رو براش يه ست آپ درست كنم و همه فايلها رو ميگيره جمع ميكنه به هر پسوندي كه من بخوام و حتي حجمش هم دست من هست و اگه يه كمي حجمش رو زياد كنم امكان كپي به كامپيوتر كمتر ميشه.
اين براي درست كردن ست آپ بود و من فكر ميكنم يرنامه اي رو كه اين autorun رو باهاش ساختن اين قابليت رو داشته كه فايل ها رپ يه جا به صورت *.tmp در بياره و اين نوع فايل ها معمولا اطلاعاتي از يك ساختار داخلشون وجود نداره.
مثلا فتو شاپ هم با اين پسوند كار ميكنه ولي *.tmp اون با يه برنامه ديگه فرق ميكنه.
براي ديدن تفاوت ساختارش هم از نوت پد ميتوني استفاده كني. مثلا وقتي ذو تا عكس رو با نت پد باز ميكني بعضي از سطر ها عين هم هستن ( در همه پسوند ها اسنطوري هست) > ( ضمنا عكسهايي كه با فتو شاپ كار شده اگه با نت پد باز بشه آدرس سايت adobe داخلش هست).

فقط به نظر من از اين طريق ميتوني حداقل نرمافزاري رو كه اينو با اون ساختن رو پيدا كني. بغير از اين من فكر ميكنم بتوني چيزي ازش گير بياري

ايمان

nik_sali

Member
سلام

اين تاپيك بعد چند ماه باز مياد بالا

آقا كسي برنامه اي كه اين كار رو انجام ميده نداره ؟؟

ممنون

آخرین ویرایش:

Psychal Knight

New Member
سلام و درود. بنده دیروز داشتم یه فایلیو با ظبط صدای گوشیم (Huawei Hol-u19 اندروید ۴) ظبط میکردم همینجوری درحال ظبط بود یهو از دستم افتاد و چون جلد نداشت و باتریش باد کرده بود باتری دراومد و گوشی خاموش شد. بعد که روشنش کردم رفتم سراغ فایله ببینم ذخیره شده یا نه که دیدم فایلش موجوده زمان و حجم و تمام مشخصاتشم نوشته ولی قابل اجرا نیست و فرمتش tmpعه و باز نمیشه. اون فایل شدیداً برام مهمه خیلی خیلی خیلیییییی مهمهههههه الان نمی‌دونم اصلا ذخیره شده یا فقط جنازه بدون روحه؟؟ درواقع فرمتش .3gpp. tmp نمی‌دونم چیکار کنم میشه زندش کرد؟ خیلی احتیاج دارم به اون فایل لطفا اگر اطلاعاتی دارید کمک کنید با تشکر(ایمیلمم میذارن جهت اطلاع رسانی و کومک رسانی) [email protected] خودافذ

جدیدترین ارسال ها

بالا