پسوند TMP با چه برنامه اي باز ميشه؟

بافی

Member
میگم ...اصلا واسه چی می خوای این فایلا رو باز کنی؟!اینا سیستمی هستن...می خوای چی کارشون کنی؟!!!

nik_sali

Member
سلام

من يه cd خريدم اتوران داره و برنامه هاش از رو اتوران كار ميكنه

ولي

به برنامه هاش احتياج دارم وقتي رفتم روت cd ديدم برنامه اي وجود نداره فقط چند تا فايل هستش كه فرمتشون TMP هستش حالا كسي ميدونه من چجوري ميتونم به برنامه هاش دسترسي داشته باشم ؟؟؟

ممنون

nik_sali

Member
سلام

اينم عكس فايلهاي cd :roll:

999.JPG

nik_sali

Member
سلام
دوست عزيز برنامه اش اجرا ميشه كار هم ميكنه اما من دنبال خود نرم افزارهاش هستم

سلام

ميبخشيد
خواستم نظري داده باشم
شما كافيه پسوند TMP رو به EXE تغيير بدين تا فايل اجرايي اون برنامه رو داشته باشين كه بصورت جداگانه اجرا بشه

فضولي كردم ببخشين :oops:

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام

شرمنده ها ! آخه چه دخلي داره !!!! مثلا من اگر يك فايل SWF را پسوندش را به Jpeg تغيير بدم ساختار فايل عوض ميشه !!؟؟

نيك سالي جان اين يك روش جديد هستش براي حفظ اطلاعات و جلوگيري از رايت كردن ! اگر هم اشتباه نكنم اين CD ما شركت Max Soft هستش درسته ؟

اگر بيشتر دقت كنيد ميبينيد كه محتويات CD حجمشون بيشتر از 700 مگا بايت ياحجم يك CD معمولي هستش !

امكان كپي كردنشون كه نبود ! و ايمج هم نميشد از اين CD ها گرفت !

موفق باشيد
سايان

Peyman-Pop

Active Member
نه سایان جان اتفاقا سونیا درست میگه بعضی‌ از افراد از آسونترین و ساده ترین روش برای محافظت از فایل هاشون استفاده می‌کنن و فقط پسوند فایل رو عوض می‌کنن .

مثلا یک برنامه نویس چون ضعف برنامه نویسی‌ داره و نمیتونه فایل باینری و آرشیو درست کنه تمام اطلاعات رو زیپ میکنه و در اون فایل قرار میده حالا میدونه اگر این فایل رو با پسوند زیپ روی سیدی بذاره همه متوجه میشن و از فایل زیپ استفاده می‌کنن برای همین پسوند اونرو مثلا به tmp یا dll و یا ..... تغییر میدن که کسی‌ متوجه این موضوع نمی‌شه .

البته این فایل ها فایل exe نیستن ولی‌ نیک سالی‌ جان اونهارو روی هارد خودت کپی‌ کن و پسوند اونهارو به zip , rar , cab و پسوند های فشرده سازی معروف دیگه تغییر بده اگر در هیچ کدوم از اون حالت ها باز نشد اونوقت می‌شه متوجه شد فایل ها فرمت خاص خودشون رو دارن و فایل autorun قادر به باز کردن اونها هستش .

اما همینجا میگم به احتمال زیاد چون من با این سیدی ها سرو کار داشتم فایل ها فرمت زیپ هستن که به احتمال زیاد روی اونها پسوورد هم گذاشتن .

که البته چه این فایل ها زیپ باشن و چه یک فایل باینری آرشیو باز هم به راحتی‌ می‌شه برنامه های اونرو از اون خارج کرد .

پیمان

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام پيمان جان

شايد در اين موردي كه شما ميفرماييد صحيح باشه اما اگر CD ها از MaxSoft باشه كه گفتم نميشه ! اصلا كپي هم نميشه ! من با Iso Buster و ... هم نتونستم كپي كنمشون ! حتي حجمش نزديك 1400 مگا بايت بود يك CD !

فكر نميكنم بشه به اين راحتي ازشون كپي گرفت ! من كه نتونستم هيچ كدوم از CD هاي اين شركت را نه كپي كنم نه Image بگيرم !

شايد اين CD فرق بكنه. ولي من در توضيحم گفتم كه اگر از ماكس سافت باشه ;)

راستي پيمان جان من به شما در مورد همون مسيله پ.خ دادم اما ظاهرا هنوز نرسيده ! نميدونم چرا انقدر طول ميكشه ! هنوز در OutBox من مونده !

مخلصم
سايان

سلام

ميبخشيد من منظورم اين نبود كه اگه فايلي رو با پسوند swf به فايل با پسوند jpg تغيير نام بديم فرمت اون فايل هم تغيير ميكنه بلكه خواستم اشاره كنم كه با تغيير پسوند tmp به exe در واقع ميتونيم فايل رو به فرمت اصلي خودش بشناسونيمش
براي همين بايد به عرض برسونم كه اين كه تغيير دادن پسوند فايلي با پسوندtmp به exe تقريبا تويه اجراي بعضي از برنامه ها كار متداولي شده مثلا من در مورد داونلود يك برنامه به توضيحي كه مدير اون سايت در خصوص اجراي اون برنامه بعداز داونلود داده اشاره ميكنم

Once the download is complete, use Windows Explorer to find the demonstration file you have just saved on your computer. **Rename the downloaded file's extension from ".tmp" to ".exe". (If you are unsure how to rename a file, right click the icon and select 'Rename' from the drop-down menu. You may now edit file's name and extension) Once renamed, double click on the icon of the renamed .exe file

والبته بايد هم بگم كه من يه پيشنهاد دادم كه شايد عمل كنه و شايد هم نه :oops:

ضمنن با نرم افزار power quest drive image شما ميتونيد هر سي دي رو كه خواستين هر چند صدتا قفل(bad sector ) هم كه روش باشه ويا هر نوع فرمتي كه رايت شده باشه image بگيرين كه اگه لينك اونو پيدا نكردين براي داونلود بگين تا كرك شده اونو براتون upload كنم ( حالا كجا آپلود كنم ؟ :oops: )
ببخشين روده درازي كردم ولي چاره اي نبود
موفق باشين

Peyman-Pop

Active Member
سایان جان این سیدی ظاهرا قفلی‌ نداره اگر هم قفل از لحاظ حجمی‌ یا نوع دیگه هم داشته باشه باز هم می‌شه اونرو کپی‌ کرد فقط لازمه ساختار سیدی رو یکم برسی‌ کنیم و طبق همون ساختار سیدی رو کپی‌ کنیم .

قفل حجمی‌ رو هم می‌شه از یک طریق دور زد ولی‌ باید اول ساختار سیدی و فایل های اونرو برسی‌ کرد .

راستی‌ پیغامی‌ هم به دست من نرسیده ممنون میشم دوباره بفرستي .

پیمان

Ghamnevis

Well-Known Member
سونيا جان شرمنده من قصد جسارت نداشتم ، از شما عذر ميخوام.

پيمان جان ظاهرا كه هيچ راهي نداره ! من با پك هاي JB مشغولش شدم نشد ! با Clone خواستم قفل بشكنم و كپي كنم نشد ! خلاصه به عقل ناقص من راه ديگه اي نرسيد كه امتحان كنم :D

پيمان جان من باز هم برات پ.خ فرستادم اما باز هم توي outbox مونده !!! :(

اگر نرسيد بهم pm بديد ! Sayan_Soft

موفق باشيد
سايان

جدیدترین ارسال ها

بالا