پرینت گرفتن در ماتلی مدیا بیلدر

akbaro

Member
من میخوام از یک صفحه که از اشکال در آن استفاده شده و به زبان فارسی هم در آن نوشته شده در mmb پرینت بگیرم ولی وقتی می خوام پرینت بگیرم فونت فارسی صفحه به هم میریزه من چی کار کنم راهنماییم کنید. مرسی. اندازه صفحم 600 * 800 است.

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
:)دوست عزیز اصولا نباید هیچ مشکلی پیش بیاد اگر از دستور printpage() استفاده کنید ولی اگر از دستور print text استفاده میکنید طبق Help خود دستور :

The FONT_FROM_OBJECT parameter will use the same font like in the object

اصلا از چه فونتی استفاده کردید تو نوشته های پروژتون ؟

akbaro

Member
من از فونت asman1 استفاده کردم . میدونی چطور میشه؟ کلمات به هم میچسبند. یعنی مثلاً اگه نوشتم (اجرای موسیقی) میشه اینطوری: اجرایموسیقی. یا اگه یک خط متن نوشتم ، تمام این کلمات متن به هم میچسبند.
دیوونم کرده. ممنون میشم کمکم کنید مرسی آقای گلدن سافت

silvercover

کاربر متخصص
از شی پاراگراف برای نشون دادن متن خودتون استفاده کردین؟

به جاش یکبار از شی HTML استفاده کنین و متننتون رو به صورت فایل HTML درش قرار بدین.

ضمنا شما از دستور Install Font استفاده میکنین یا خیر؟

akbaro

Member
نه من از شی text استفاده کردم البته از پاراگراف هم استفاده کردم ولی باز هم اینطوری شده ولی از html استفاده نکردم بزارید استفاده کنم ببینم اگه درست شد بهتون میگم. درضمن از install font هم استفاده نکردم. فونتشو تو همون پنجره تنظیمات textو پاراگراف انتخاب کردم

akbaro

Member
نه html نمیشه . فهمیدم چی کار کنم نوشته هامو با ورد مینویسم بعد ازشون عکس می گیرم میذارم تو صفحه . یه سوال دیگه داشتم. میشه با mmb یک برنامه ای که به زبان vb نوشته شده رو exe کرد؟

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
جناب akbaro شما بايد سوالاتتون رو توي تاپيك‌هاي جداگانه مطرح كنيد...

ولي جواب سوال شما تا جايي كه من اطلاع دارم خير هستش....امكانش نيست....

تا بعد...!

جدیدترین ارسال ها

بالا