پروژه ی مجیدانلاین و رمضان

.:BEHNAM:.

Active Member
دعوت به همکاری در پروژه ی رمضان

سلام دوستان.

پروژه ی رمضان یکی از پروژه های پر برکتی است که قراره امسال با کمک شما انجام بشه.این پروژه از قبل برنامه
ریزی شده است فقط باید اجرا بشه که برای اجرای این پروژه حداکثر به حدود 30 نفر احتیاج داریم.من سعی دارم
توی این تاپیک پروژه را برای شما معرفی کنم.

هر جا را گشتم بچه هایی با صمیمیت اینجا را پیدا نکردم برای همین پروژه را می خوام در همین سایت و به اسم
بچه های مجیدانلاین بزنیم.

من سعی دارم برای روز اول ماه مبارک رمضان بچه های مجیدانلاین با کمک همدیگر یک کار به به یاد ماندنی انجام
بدهند.این پروژه از دو بخش تشکیل شده :

1- مجــــله
2- مالتـــــی مدیا

1- مجــــله:
در این قسمت تعدادی از بچه های گروه به کار این مجله می رسند.این مجله یک مجله ی معمولی نیست.
در این مجله از رمضان گرفته تا گرافیک از همه چی توی این مجله مقاله و اموزش و سرگرمیست.این مجله
انشا... شامل حدودا 150 صفحه شاید هم بیشتر خواهد بود که توی این مجله بخش های زیر را خواهیم داشت:

1- ماه رمضان-قران-توضیه های پزشکی در مورد ماه رمضان و ... .
2- گرافیک دوبعدی شامل خبرهای جدید و اموزش های نو و مقالات.
3- گرافیک سه بعدی شامل اموزش هایی که تاحالا در سایت نبوده و به صورت ویژه در این مجله قرار دارد.
4- تدوین و جلوه های وِیژه و ... .
5- متفرقه و ... .
6- اموزش ها و ترفندهای طراحی وبسایت.
و ... .

2- مالتـــی مدیا:
یک برنامه ی اموزشی شامل چیزهای نو از اخبار و اموزش های جدیدی که سایت کم داشت گرفته تا ماه رمضان
و برنامه های دیگر که توسط خودم برنامه نویسی خواهد شد .

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یک توضیح من در مورد این پروژه بدم.با دوستان زیادی از کسانی که فعال بودند در زمینه های مختلف من به صورت
پیغام خصوصی تماس گرفتم و درخواست کردم که در این پروژه شرکت کنند.ما اگر خدا بخواد و بچه ها همکاری کنند
یک همچین چیزی در اولین روز ماه رمضان اماده خواهیم کرد.که هدف ما بالا بردن سطح اطلاعات و یک کار دست جمعی از بچه های مجیدانلاینه.ما پروژه را باید هر چه سریعتر شروع کنیم که وقت کم نیاریم.خوبیه این پروژه اینه که
در بخش های متنوع مطلب داره و برای هر کس و هر سلیقه ای هم خوبه.در ضمن سعی خواهیم کرد با کمک دوستان دست بر روی مقالات و اموزش هایی بگذاریم که تاحالا منبع فارسی نداشته که مجله و مالتی مدیا ی ما
تک باشه.این را هم بگم مجله در کنار مالتی مدیا برای دانلود عموم قرار خواهد گرفت و اگر مجید جان و ماندانا
خانم با ما همکاری کنند از طریق سایت مثل مجله ی گاما به فروش خواهد رسید.(برای کسانی که سورس اموزش ها را می خواهند یا مشکل دانلود دارند)
مهم ترین چیز فعلا عضو گیری و دعوت به همکاری است.دوستانی که مایل به شرکت در این پروژه هستند حتما
اعلام کنند.در هر زمینه ای باشد طوری نیست.کارها بیشتر جمع اوری مطلب و اموزش و ترجمه اون هاست که باید
انجام بگیره.

با تشکر و امید پشتیبانی از این پروژه

آخرین ویرایش:

Active Member
امضاهای این پروژه برای اگاهی بقیه ی دوستان بزودی طراحی خواهد شد.

aliReza

Well-Known Member
بهنام جان ممنون از پیغام خصوصی!
وگرنه حالا حالا ها خبر دار نمیشدم!

منم هستم، اگه کاری ازم بر بیاد مطمئن باشید که دریغ نمیکنم!
با اجازه بهنام جان یوزر بار رو طراحی کردم که بچه ها هر چه زودتر اطلاع بدن!

HTML:
[url=http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=125824][img]http://img.majidonline.com/pic/217737/ramazan.gif[/img][/url]

Active Member
ممنون از شما امضای خوبیه.
دوستان برای تبلیغ این پروژه در کل انجمن لطفا از امضای Proeex جان استفاده کنند.
برنامه ریزی های کار را برای تقسیم کار دارم انجام میدم بزودی (فردا یا پس فردا می گذارم)
که مشخص میشه که ما کلا باید چه کارهایی را انجام بدیم و به چه کسانی نیاز داریم برای
اینکار.فعلا که باید عضو جمع کنیم تا تعداد اعضا بالا بره.ممنون از امیر و Proeex جان که همکاری کردید.

memol_515

Active Member
خوب همیشه معمولا از این پروژه ها استقبال میشده. من متاسفانه خودم به خاطر مشغله زیاد نمیتونم همکاری کنم. اما امیدوارم حاصل کار دقیقا همون چیزی باشه که میخواستید.:rose:

موفق باشید عزیزان.

Active Member
سلام دوستان ممنون از همکاریتون.
هر کدوم کارهایی که میتونید انجام بدید را برای من پی ام کنید تا برای تقسیم وظایف بتونم
کارها را بهتون بسپارم.

بازم از استقبالتون تشکر می کنم.ولی تعداد هنوز خیلی کمه ما باید خیلی بیشتر بشیم منتظر بقیه ی
دوستان هستیم.

Active Member
دوست عزیز همونطور که قبلا هم گفتم باید کارهایی که میتونید انجام بدید را برای من پی ام کنید.

--------------------------------------
دوستانی که بهشون گفتم مطلب بیارند حتما مطالب خودشون را به صورت فایل Word نه ورد کامپیوتر اون
ورد منظورمه.بزارند.
و حتما اگر مطلب از خودشون نیست ادرس منبع خارجی(قرار شد از منابع فارسی استفاده نکنیم) را حتما بگذارید
به جز قسمت هایی مثل نرم افزارهای ایرانی که منبع فارسی می باشد که اون طوری نیست ولی اموزش ها
و ترفندها حتما باید منبع خارجی داشته باشه.
من صفحه ی های هر کس را بهش اعلام کردم کسانی که نمیدونند چند صفحه و چه صفحه ای مال ان ها هست
به من پی ام بدهند.

با تشکر

دوست عزیز از یکی از مدیران بخوایم که یک جا را البته فقط برای ما که طرحا را بزاریم اون جا و خودمون نظر بدیم بعد توی امضا منظور از wordیعنی چی
بعد چرا حتما منبع باید خارجی باشه

آخرین ویرایش:

Active Member
دوست عزیز از یکی از مدیران بخوایم که یک جا را البته فقط برای ما که طرحا را بزاریم اون جا و خودمون نظر بدیم بعد توی امضا منظور از wordیعنی چی
بعد چرا حتما منبع باید خارجی باشه

سلام عزیز
من به مدیران سایت مثل سارا - ماندانا و مجید پی ام زدم.انلاین میشن و می بینند پیغام را ولی جواب نمیدهند به احتمال زیاد
به خاطر این کارشون اسم مجیدانلاین را در اسم مجید انلاین و رمضان برداریم چون وقتی می نویسیم مجیدانلاین و اسمی از
این سایت میاد یعنی اینکه ما از طرف این سایت حمایت میشیم.حالا ما تا اواسط انجام پروژه منتظر می مونیم اگر خبری نشد
یک اسم برای گروهمون می زنیم و مسقل از سایت میشیم.
دلیل اینکه میگم منبع خارجی باشه به چند دلیله اول اینکه مشکلی از لحاظ منابع فارسی و شکایت و ... نداشته باشیم.
دوم اینکه مطالبی (اموزش و ترفند و ... ) که ایرانی باشه اکثرا قدیمی هستند و ما دنبال مطالبی (آموزش -ترفند و ...)هستیم که
فقط ما داشته باشیمش و منبع خارجی یعنی اینطوری هم مطلبمون در منابع فارسی تک میشه و هم رتبه ی کارمون میاد بالا.
البته کار شما که در تقسیم وظایف که معرفی نرم افزار های ایرانی شد نیاز به منبع خارجی ندارید منبعتون باید فارسی باشه که
براتون نحوه ی کار را پی ام زدم.
موفق باشید

بهنام ما هو هستیم ( اگه قابل بدونی)

نه شما را قابل نمیدونم.:lol:
شوخی کردم فردا زنگ بزن تا صحبت کنیم.

aj-graphic

Member
سلام .آق بهنام!:دی
آقا منم هستم .
زمینه های همکاری: طراحی صفحات مجله، جلد مجله، سایت مجله(در صورت مستقل بودن از مجید آنلاین). ساخت نرم افزار های کاربردی ساده.

با سلام
منم پایم
نوع فعالیت من
فتوشاپ،فلش،طراحی سایت،ادیت نرم افزار،مالتی مدیا،هک یک جورایی،اسکریپت آماده،php و...
اگه عمری باشه و بتونیم کمکی کنیم دریغ نمیکنیم

Active Member
سلام بچه ها
ممنون از همکاریتون.

دوستان اقای emshi از این به بعد کارهای مجله را برنامه ریزی و تقسیم کار می کنند و جا داره از ایشون هم به خاطر
همکاریشون تشکر کنم.از این به بعد ایشون کارهای هر یک از دوستان برایشون +مدت زمان تحویل و تعداد صفحات
برای اعضا به صورت پی ام می دهند.
اول کار مجله را درست می کنیم و انشا... سوراپرایزی هم برای مالتی مدیا داریم که من دارم روش کار می کنم بزودی
به اعضا اعلام می کنم.

این پروژه هیچ وابستگی از این به بعد به سایت مجیدانلاین ندارد.دوستانی که اقای emshi (علی) براشون پی ام می فرسته
سعی کنند اسم هایی که به نظرشون خوبه را برای این فرد بنویسند تا با نظر بچه ها یک اسم برای گروهمون بزاریم.

با تشکر از همکاریتون منتظر پیغام های خصوصی علی باشید.

---------------------------------------------------------------------------
بقیه ی دوستانی که می خواهند در تیم عضو بشوند تا دو روز دیگه یعنی 4 شنبه وقت دارند که در این تاپیک اعلام امادگی
کنند بعد از اون شرمنده شون میشیم.چون باید تیم را ببندیم و به احتمال زیاد سایت مستقل داریم و ... .

با تشکر
بهنام

Active Member
سلام دوستان

شرمنده .متاسفانه دسترسی کاربر امشی به دلیل یک سو تفاهم بسته شده.که انشا... تا چند روز اینده
باز خواهد شد.دوستانی که پیغام خصوصی ایشون را دریافت کردند و جواب ان را دادند لطفا یک نسخه از جوابشون
را برای بنده ی حقیر ارسال کنند.(یادتون باشه که نیازی به تایپ مجدد نیست پی امتون در پوشه ی ارسال هایتان
هست و میتونید همون را کپی کنید و بفرستید)

-----------------
بهروز جان برای شما پیغام خصوصی فرستادم.لطفا چک کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا