پروژه گروهی (آره یا نه)

lashimax

New Member
سلام دوستان.خوب میدونیم که مدل ساری ساده تری بخش مکس.دو چیز نمیزاره ما یه مدلر حرفه ای بشی 1:زمان 2:تنبل بودن.....
اگر مبتدی هستی نباید زمان برات مهم باشه . . . با نشتن و قبطه خوردن به کار های دیگران همیشه یه بیننده ای

Sampro

Member
دوست من سلام
من نمی دونم روی سخنتون با کی بوده ولی بچه ها به نتیجه رسیدن و کار رو هم شروع کردن (هر جند اونا حرفه ای کار می کنن)
حداقل یه نقل قول می کردی (که داری به کی می گی)

در ضمن مدل سازی هم اصولش رو همه بلدن (چیزی نیست) ولی استفادش سخته (متوجه شدین).

در ضمن ما تو تری دی مکس مبتدی هستیم و ممکنه تو چیزای دیگه ....
بنابراین مبتدی بودن دلیل بر وقت داشتن نمیشه . (این از این)

اونی هم که نشسته قبطه می خوره لابد بلد نیست
و کسی نبوده بهش یاد بده شما اگر بلدی بسم الله.
بیا شروع کن از پایه هم شروع کن تا بقیه هم از قبطه خوردن در بیان
جدن می گم .
من خودم مبتدیم بیا شروع کن ما هم ممنونتیم .

از دوستان هم عذر می خوام اگه شلوغ کردم .
با تشکر

abbasi_0912

Active Member
اونی هم که نشسته قبطه می خوره لابد بلد نیست
و کسی نبوده بهش یاد بده شما اگر بلدی بسم الله.
بیا شروع کن از پایه هم شروع کن تا بقیه هم از قبطه خوردن در بیان
جدن می گم .

این یکی رو هستم اگر شده ماشین رو فانتزی هم مدل کنی بهتر از اینه که یک جا بشینی بگی نمیشه
خیلی از چیزهایی رو که یک روزی فکر میکرده اگر بلد بودم چی می شد ، یاد گرفتم
مثلا اتوکد رو یک زمانی آرزوی کشیدن یک نقشه درست با آن را داشتم ، حالا برای پروژه هام نقشه به ابعاد 1 متر در 4 متر فقط چاپ میکنم .
گذشته از اون دست به اتوکدم خیلی قویتر از مکس هست ، بیشتر موارد یک ساختمان رو کلا توی اتوکد مدل میکنم بعد می برم توی مکس برای رندر
همه اینها به کنار ، من رشته معماری هستم اما خواستم وب سایت درست کنم رفتم Html و CSS رو یاد گرفتم و به دنبال یادگیری PHP هستم . خوب آخه فکر کن دانشجویی معماری رو چه به PHP و یا ...........
اصلا میتونه یاد بگیره .......
من که میگم میشه ، چون کار نشد نداره ....... اگر این طور بود که ایرانی ها به این همه پیشرفت پزشکی یا انرژی هسته ای ، هوا فضا و ............. نمی رسیدند
فقط نیاز به اینه که تنبلی رو کنار بزاریم ، اون وقت یک روزی می بینی که کارتون شرک چقدر ساده هست و یکی بهتر می سازی

جدیدترین ارسال ها

بالا