پروژه گروهی (آره یا نه)

hosienmax100

3D Artist
من درست متوجه نمی شم. منظور من از پروژه گروهی این بود که یه ماشین رو با هم شروع به مدل کردن بکنیم.
نه اینکه هر کی یه قسمت رو ، یکی کاپوت یکی گلگیر و ...

هر کی تمام مراحل رو طی کنه و خوب طبیعتا در یه حالت گروهی مخصوصا که الآن حالت رقابت هم ایجاد شده اکثر مشکلات مدلسازی افراد حل بشه یا حداقل 2 یا 3 نکته اساسی مدلسازی ماشین رو یاد بگیرند.

فکر کنم منظور شما مسابقه گروهی ساخت یه ماشین بوده درسته

راستش منم گیج شده بودم شما میخواین چه جوری گروهی یه ماشین درست کنید یکی شمال یکی شرق یکی......

Divine Love

Well-Known Member
من برای خودم می خوام کل ماشین رو بسازم. یعنی اون قسمتی رو که به عهدمه وقتی تموم کردم می رم بقیش رو هم درست می کنم. مزیت ای که داره اینه که هر قسمتی رو که می خواهم بسازم قبلا یکی از اعضای گروه درست کرده و Wip اش رو تو گالری گذاشته و من می تونم از تجربه ی اون استفاده کنم و نقاط ضعفی رو که اون توی کارش بوده و سرگروه ها بهش گوش زد کردن سعی کنم تکرار نکنم. این جوری هم رقابت و هم یادگیری رو هم زمان داریم. (یک تیرو 200 نشان!!) :wink:

آخرین ویرایش:

hosienmax100

3D Artist
یه پیشنهاد میدم به دوستان ناراحت نشید

شما دو تا گروه 6 نفره بشید هر گروه با همکاری هم 6 تا ماشین بسازن

بعد یکیشو انتخاب کنید و برای رقابت با گروه دیگه بزارید اینجوری هم مدلسازی رو خوب یاد میگیرید هم گروهی کار کردن

ما هم از دور براتون دعا میکنیم :wink:

مرسی

Sherlock_Holmes

Active Member
من درست متوجه نمی شم. منظور من از پروژه گروهی این بود که یه ماشین رو با هم شروع به مدل کردن بکنیم.
نه اینکه هر کی یه قسمت رو ، یکی کاپوت یکی گلگیر و ...
والا من پست اولم تو این تاپیک همین بود که چجوری گروهی میخواید کار کنید و روش کار چیه اما همه فقط لیست ماشینهای مورد علاقشونو میدادن!! احتمالا هیشکی تا الآن نفهمیده چجوری قراره کار انجام بشه!!
البته خیلی جالبه یه مسابقه کوچک قرار بود برگزار بشه با کلی خواهش و پست پشت پست و غیره کلی طول کشید تا به مرحله بیخبری برسه اما این کار ماشین ظرف سه روز به مرحله موافقت و تشکیل تیم و هدفمندی و رقابت و شروع رسید!!
خوبه علاقه مندیها رو از این به بعد یه آمار بگیریم و بعد مسابقه و اینجور چیزا برگزار کنیم... ببینیم چند نفر طرفدار فلان چیزن و خلاطه نظر سنجی... من میگم این ایده رو به عنوان مسابقات کوچک بذارید که اونم ابتر نمونده باشه...! (البته ربطی هم نداره!) ببخشید اگه حرفام بی ربط بود...
hanghead.gif

آخرین ویرایش:

amin2001

Active Member
من از همون اول منظورتو فهمیدم

ببین این کار و به صورت 2گروه میکنم
هر گروه 6 نفره 6تا ماشین درست میکنه که البته همشون یه ماشین هست (همهChevrolet Camaro)
بعدش توی گروه کار اصلاح ماشین رو انجام میدیم
متریال و رندر هم یک نفر انجام میده
بعد هر گروه 6تا رندر میزاره از 6 مدلینگ مختلف

یه راه دیگه ! : میشیم 3 تا گروه !
3تا گروه 4 نفره
یکی Exterior modeling
یکی Interior Modeling
Material
Render

نظرتون چیه ؟

behrang2

Member
فکر کنم بهتره که یه تشکر از آقا einollahia بشه که کاری کرد که بالاخره توی این majidonline یه تحرک و هیجانی بوجود بیاد.
دستت درد نکنه.!!!

ehsan_3dmax

Active Member
من از همون اول منظورتو فهمیدم

ببین این کار و به صورت 2گروه میکنم
هر گروه 6 نفره 6تا ماشین درست میکنه که البته همشون یه ماشین هست (همهChevrolet Camaro)
بعدش توی گروه کار اصلاح ماشین رو انجام میدیم
متریال و رندر هم یک نفر انجام میده
بعد هر گروه 6تا رندر میزاره از 6 مدلینگ مختلف

یه راه دیگه ! : میشیم 3 تا گروه !
3تا گروه 4 نفره
یکی Exterior modeling
یکی Interior Modeling
Material
Render

نظرتون چیه ؟

من ميگم هر گروهي به انتخاب خودش يك ماشيني رو شروع كنه. مثلا شما خودت شورولت كامارو رو شروع كن و آقاي عين الهي همون بي ام و رو. اينطوري شايد كار جذابتر بشه.

pouria_ddd

Active Member
منم با اولی موافقم
خب حالا بهتره که گروه بندی کنیم من خودم که صفر کیلومترم:wink:
ولی من از پیشنهاد شرلوک خوشم اومدها.......:eek:
شورولت كامارو
اما مدل این ماشین رو خیلی ها زدن ها نمونه اش تو 3dm3 هست

آخرین ویرایش:

einollahia

Well-Known Member
یکی باشه بهتره.

تا از هر نظر یکی باشه.
میان ماشین های مختلف تفاوت های زیادی دارن.

NAKOOT

Well-Known Member
هدف رو روی این نزارید که یه ماشین خفن مدلینگ کنید، به این توجه کنید دو نفر مثل من که کارشون افتضاح ئه این وسط دوتا چیز یاد بگیرن ...
جدا نمی دونم توی کدوم قسمت از کار می تونم کمک کنم
127fs4730978.gif

amin2001

Active Member
من ميگم هر گروهي به انتخاب خودش يك ماشيني رو شروع كنه. مثلا شما خودت شورولت كامارو رو شروع كن و آقاي عين الهي همون بي ام و رو. اينطوري شايد كار جذابتر بشه.

باشه
موافقم
فقط گروه بندی کنید که ماشین رو گروه انتخاب کرده باشه نه من :wink:
گروه بندی به عهده شما احسان جان
کار گروه بندی که تمام شد اسامی رو بزن همین جا

اما مدل این ماشین رو خیلی ها زدن ها نمونه اش تو 3dm3 هست

خوب ماشین های دیگه Blueprint ندارن . این از همه کمتر مدلینگ شده

یکی باشه بهتره.

تا از هر نظر یکی باشه.
میان ماشین های مختلف تفاوت های زیادی دارن.
چطوره 3 تا ماشین انتخاب کنیم که هر گروه 2تا از هر ماشین بسازه که جمعآ 6تا ماشین هر گروه ساخته باشه ؟
یا اینکه 6 تا ماشین انتخاب کنیم

جدا نمی دونم توی کدوم قسمت از کار می تونم کمک کنم
127fs4730978.gif
قسمت خاصی قرار نیست مدلینگ کنی
کلآ یه ماشین باید بسازی
تو کار Edit و Detail و این حرفا افراد دیگر گروه کمکت میکنن

Divine Love

Well-Known Member
بابا این قدر شورش ندین دیگه.
این تجربه ی اولمونه.
فکر کنم اگه دو گروه یک ماشین رو مدل کنن بهتر باشه. چون توی مقایسه نقاط ضعف و قوت بهتر مشخص می شه.

ehsan_3dmax

Active Member
با اجازه دوستان گروه بندي رو انجام ميدم بر اساس افرادي كه تا الان بطور جدي در چند پست اعلام آمادگي كردن. اگر فرد ديگه اي ميخواد اضافه بشه در همين تاپيك اعلام كنه.
گروه 1:
amin2001
Divine Love
Rzt
pouria_ddd

گروه 2:
einollahia
NAKOOT
mohsendan
abbasi_0912
meysam_flash

انتخاب اعضا هر گروه با توجه به محل سكونت اونها بوده. اين مسابقه با اين وجود يكجورايي مسابقه بين مشهديها و تهرونيها هم هست!
ماشين: chevrolet camaro concept
لطفا تنها يك تاپيك براي هر گروه ايجاد بشه تا از شلوغ شدن گالري جلوگيري بشه. پس لطفا سرگروهها زحمتشو بكشن.
موفق باشيد.

abbasi_0912

Active Member
آقا احسان ممنون
بچه ها ما آخر میشیم ، ( شوخی میکنم ، مهم تمرین کردن هست )

amin2001

Active Member
البته من مشهدی نیستم (;

پس باید 4 تا Chevrolet Camaro Concept توسط هر گروه مدلینگ بشه ؟

افرادی که تو گروه من هستن منو تو yahoo messenger ادد کنن ممنون میشم

[email protected]

این لینک گروه من http://forum.majidonline.com/showthread.php?p=618705#post618705

اسم گروه رو بقیه افراد گروه انتخاب کنن

احسان جان یه توضیح کلی بده
در مرد زمان هم یادت نره !!

یا علی

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا