پروسه طراحی دکوراسیون داخلی در یک نگاه

شروع موضوع توسط mojahedi-memar ‏10 جولای 2019 در انجمن نیازمندی‌های عمومی

 1. mojahedi-memar

  mojahedi-memar New Member

  ارسال‌ها:
  21
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  1
  • بازدید و برداشت از محل
  • انتخاب طراحی هر دیوار
  • ترسیم اولیه
  • مدلیبگ کردن پروژه
  یک نکته مهم!
  [​IMG]
  فرایندی که تا اینجا بیان شد; در مورد جداره های ساختمان است. در مورد سقف شما باید وضعیت موجود در سقف را ببینید و تیرهایی که در سقف عبور کرده را مورد بررسی قرار دهید و طرح سقف را به صورت دستی ترسیم کنید; سپس آن را به صورت اتوکدی ترسیم می کنید و برای سه بعدی سازی آماده سازی می کنید.پس چیزهایی که برای مدلیلنگ نیاز است یکی پلانی است که برداشت کردید و سپس طراحی برای تک تک دیوار ها و بعد طراحی سقف است.

  [​IMG]

  دلیل نیاز به دقت در مراحل طراحی داخلی قبل از مدلینگ
  دلیل دیدن عکس های زیاد،صرفا به این دلیل است که شما به نوعی تجره کسب کنید; یا به عبارتی از تجربیات دیگران در این زمینه استفاده کنید;تا در نهایت کاری با کیفیت انجام دهید .بنابراین اگر عکس دیده نشود و تجربه کافی نداشته باشید; طرحی بدون کیفیت می شود و مورد پسند کارفرما قرار نمی گیرد و زحمات شما به هدر می رود.

  [​IMG]
  از طرفی از آنجا که مرحله مدلینگ کردن یا همان تری دی که با نرم افزار طراحی دکوراسیون داخلی انجام می گیرد; پروسه زمان بری است، بهتر است یک کار بدون نقص انجام شده باشد تا نیاز به دوباره کاری نباشد.
  [​IMG]
  ختم کلام!

  این آموزش طراحی دکوراسیون داخلی که برای شما عزیزان مهیا شده; شروع خوبی برای کسانی که واقعا تجربه ی کافی در زمینه طراحی داخلی منزل ایرانی ندارند.
  [​IMG]
  قطعا یک زمان می رسد که شما آنقدر تجربه کسب کردید که خود دکترین معماری و دکوراسیون داخلی بدست می آورند. آنجا دیگر نیازی نیست به دنبال دیدن عکس و غیره باشید.شما با دیدن پروژه برداشتی به راحتی مکان یابی کرده و بهترین مکان ها برای تجهیزات را تشخیص می دهید. می دانید که چگونه و کجا باید تلویزیون قرار دهید و یا فرم ال سی دی چطوری باید باشد و یا جا و مکان کفش کن کجا باشد و ابعاد و اندازه ی کفش کن چه طوری باشد.. سایر موارد
  [​IMG]

  برای مطالعه ادامه مطلب روی طراحی دکوراسیون داخلی کلیک کنید .
   
  نوشته شده توسط mojahedi-memar در ‏10 جولای 2019

به اشتراک بگذارید