پرسشهایی در رابطه با Adsl

Ahmadra

Member
سلام دوستان.
من یه سری سوالات در مورد Adsl داشتم چون شاید خریدم.

• هزینه ماهانه این خطوط اینترنتی ثابت هست یا اینکه متغیر هست؟ منظورم اینه که هر چند ساعتی که ازش استفاده کنیم فرقی نمیکنه و یه هزینه ثابتی میاد یا اینکه مثلا 2 ساعت استفاده هزینش کمتر از 3 ساعت استفادش هست.
• دیگه خطوط تلفن منزل اشغالی نمیزنه؟
• هزینه خرید دستگاهش چقدر هست؟ و این دستگاه شامل چه چیزایی هست؟
• کدوم مرکز اینترنتی مطمئن تر و بهتر برای خرید این سیستم اینترنتی هست؟

اگر مورد اولی مفهوم نیست دوباره بگم؟

خیلی خیلی ممنون.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
1- بطور معمول كه ثابت هستش... حالا شايد يك شركت شرايط خاص و مسخره اي بذاره و محدوديت بده... اما در كل اكانت هاي Adsl بصورت 24 ساعته هستش و فرقي نميكنه كه چنذ ساعت مصرف كني معمولا مقدار تزانسفز اطلاعات مهم هستش

2- نه

3- مودمش حدود 50 هزار تومنه هيچ تجهيزات ديگه اي هم نميخواد

4- اينو بايد از سرويس دهنده ها بپرسي

مجيد

Ahmadra

Member
سلام.
آقا مجید خیلی ممنون از جوابتون.
شما خودت این سرویس رو استفاده میکنی؟
پیشنهاد میکنید که امتحانش کنم؟
به نظر خود شما کجا بهتره؟

ممنون.

Parham

Well-Known Member
ببین دوست عزیز، شرکت های مختلفی‌ اقدام به ارائه سیستم Adsl می‌کنن ، که دارای سرویس ها با مشخصات مختلفی‌ هستن ، این بسته به شما داره که بخوای از کدام استفاده کنی و کدامیک کیفیت و پشتیبانی‌ بهتری داشته باشن و همچنین منطقه تلفنی‌ شما را پشتیبانی‌ کنند ...

Ahmadra

Member
منطقه من طرف میدان انقلاب-خیابان دانشگاه هست اول شماره تلفنم هم 640 هست.(با یه 6 اضافه شده)

در اکثر موارد ماهیانه چقدر هزینه داره؟(به طور تقریبی)

adel_joon

Member
اگه هزینه ی اینترنت شما در ماه (کارت + تلفن) بیشتر از 20 تومن هست .خیلی به صرف تره که adsl بگیری چون هم حجم دانلود بیشتر می تونی داشته باشی هم از اینترنت بیشتر لذت ببری!!!

Ahmadra

Member
اره واقعا.

اقا منطقه تلفنی من نمیخوره. هم سایت پارس انلاین رو نگاه کردم و هم سپنتا. کس دیگه ای جایی رو مشناسه خوبم باشه.
پیش شماره من: 640 با یه 6 که اضافه شده.
منطقه: انقلاب-خیابان دانشگاه

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
به من از سرویس های Adsl استفاده میکنم

قیمتها خیی متغیر هستش.. اما حداقلش از 25 تومن (کمتر/بیشتر) شروع میشه

اگر یک سرویس دهنده منطقه شما رو پوشش نده احتمالا هیچ سرویس دهنده دیگه ای پوشش نمیده

مجید

Merott

Active Member
ahmad007online گفت:
دوست عزیز...
لطف كنید برای تشكر كردن از دوستان از دكمه‌ی
post_thanks.gif
استفاده كنید.

ghoghnuse

Member
سلام

آيا در سرويسهاي Adsl پورتهاي برنامه هاي P2p مثل Emule يا Edunkey يا Kazaa بازه و ميشه از اين برنامه ها استفاده كرد ؟؟ كسي آيا از اين برنامه ها تونسته با سرويس Adsl استفاده كنه ؟؟

موفق باشيد

بدرود .

Ahmadra

Member
راستی اگر هم کسی سرویس اینترنتی رو میشناسه که منطقه تلفنی پشتیبانیش به 6640 بخوره بهم بگه.
ممنون.

Parham

Well-Known Member
آيا در سرويسهاي Adsl پورتهاي برنامه هاي P2p مثل Emule يا Edunkey يا Kazaa بازه و ميشه از اين برنامه ها استفاده كرد ؟؟ كسي آيا از اين برنامه ها تونسته با سرويس Adsl استفاده كنه ؟؟

بستگی‌ به شرکت ارائه دهنده سیستم داره اگر Router داشته باشه‌ یا به اون دسترسی‌ داشته باشی‌ که بتنی‌ داخلش Port Forwarding انجام بدی میشه استفاده کرد ...

ghoghnuse

Member
سلام

ميشه در مورد port forwarding بيشتر توضيح بدي آقاي پرهام عزيز ؟ يا اينكه يك لينك يا مقاله اي معرفي كنيد كه من بتونم با استفاده از اون روش اين نرم افزارها را فعال كنم ؟ اگر لطف كني ممنون ميشم .

موفق باشي.
بدرود.

Parham

Well-Known Member
حتما شما اول باید ببینی‌ که نوع و مدل دستگاهی‌ که استفاده میکنی‌ حالا چه Router چه Modem Router باشه چی‌ هستش چون تنظیمات Port Forwarding در هر کدام از سیستم ها به یک صورت هستش ... این عبارت به این معنی‌ هستش که شما بتونی‌ در داخل دستگاهی‌ که داری یک پورت برای UDP یک پورت برای TCP باز کنی‌ تا زمانی‌ که این برنامه خواست بتونه از اون پورت ها استفاده کنه ، اول از همه شما باید ببینی‌ که به صفحه Router دسترسی‌ داری یا خیر که این کار هم معمولا با پیدا کردن یک IP صورت میگیره اگر که بتونی‌ Router رو ببینی‌ یا اینکه رو سیستم مودم که استفاده میکنی‌ باشه پس زیاد مشکلی‌ نخواهی‌ داشت ، فقط مدل دستگاه را به من بگو تا تنظیمات لازم را برات بگم ...

جدیدترین ارسال ها

بالا