پرتال فارسي فيوژن آماده دريافت

ولي به نظر من خيلي با حاله

يعني خيلي به دل ميشنه

من كه خيلي خوششم اومد
دستت درد نكنه

مهرداد از پرشين تمز

farid-a

Member
برنامتون با توجه به حجم كمي كه داره چيز خوبي از آب در اومده.
در چند ساعتي كه باهاش ور رفتم باگ يا اشكالي توش نديدم.
فقط يه چند مورد به نظر من كم داره:
1- مديريت بنر و تبليغات
2-لا اقل از اديتور پيشرفته تري استفاده ميكردين براي مثال:htmlarea:

در كل برنامه بدي نيست.
اميدوارم موفق باشيد.
فقط در مورد اراپه تم ها مثل اون"siteman" نشه ها...! :wink:

farid-a گفت:
برنامتون با توجه به حجم كمي كه داره چيز خوبي از آب در اومده.
در چند ساعتي كه باهاش ور رفتم باگ يا اشكالي توش نديدم.
فقط يه چند مورد به نظر من كم داره:
1- مديريت بنر و تبليغات
2-لا اقل از اديتور پيشرفته تري استفاده ميكردين براي مثال:htmlarea:

در كل برنامه بدي نيست.
اميدوارم موفق باشيد.
فقط در مورد اراپه تم ها مثل اون"siteman" نشه ها...! :wink:

دوست عزيز به اميد خدا اگر فرصت كنم مد مديريت تبليغات را هم اضافه خواهم كرد. در مورد اديتور تعجب مي كنم براي قسمت مقالات و خبرها بنده از اديتور http://www.myDez.com/htmlArea استفاده كردم كه امكان سوييچ زبان را هم داراست و از نظر من اديتور كامل و خيلي خوبي است. حال اگر منظور شما اديتور ديگري است لطفا با مشخصات كامل به بنده اطلاع دهيد تا آنرا نيز اضافه كنم . نكته : ممكن است از مرورگر Mozilla Firefox استفاده كرديد كه بايد به اطلاع شما برسانم متاسفانه اين پرتال با اين مرورگر سازگار نيست و اديتور فارسي و تغيير زبان بر روي اين مرورگر كار نخواهد كرد. متاسفانه اشكال از بنده است چون هنوز راهي براي سازگار كردن تغيير زبان پيدا نكرده ام و در ضمن اديتور فارسي سازگاري با اين مرورگر نيز در اختيار ندارم ...

دوست عزيز براي اينكه از بابت تم ها اطمينان داشته باشيد ، بفرماييد اين هم ليست تم ها ، بلوك ها و مدهاي جديد اضافه شده به قسمت دريافت فايل (همگي فارسي)

ليست قالب ها ، مدها و بلوك هاي جديد :

قالب فارسي فيوژن 5 - 22 KB [جديد]
قالب فارسي شده Fusion5 - تم طوسي ، آبي روشن

قالب فارسي كورپوريت - 22 KB [جديد]
قالب فارسي شده Corporate - تم طوسي

قالب فارسي لونا - 25 KB [جديد]
قالب فارسي شده Luna - تم آبي ، طوسي روشن

قالب فارسي لونا جي - 28 KB [جديد]
قالب فارسي شده Luna-G - تم سبز ، طوسي روشن

قالب فارسي ليتيوم - 24 KB [جديد]
قالب فارسي شده Lithium - تم سبز تيره و روشن

قالب فارسي گو لايو - 142 KB [جديد]
قالب فارسي شده GoLive - تم طوسي

قالب فارسي پاراداكس - 28 KB [جديد]
قالب فارسي شده Paradox - با كادر بندي بلوك هاي زيبا

قالب فارسي پروفيل - 57 KB [جديد]
قالب فارسي شده Profil - تم طوسي ، بنفش روشن

قالب فارسي بليد - 24 KB [جديد]
قالب فارسي شده Blade - تم آبي

مد كاربران فعال نشده - 3 KB [جديد]
نمايش ليست كامل كاربراني كه ثبت نام كرده اند ، اما حساب كاربري خود را فعال ننموده اند.

مد ارسال فايل - 3 KB [جديد]
با استفاده از اين مد در كنترل پنل مديريت سايت قادر به ارسال فايل ها بر روي سرور هستيد

بلوك فايلهاي پرطرفدار - 1 KB [جديد]
اين بلوك ليستي از فايل هاي پرطرفدار قسمت دريافت فايل را نمايش مي دهد

بلوك خبرنامه - 8 KB [جديد]
با استفاده از اين بلوك قادر به ارسال خبرنامه به كاربران عضو در خبرنامه هستيد

guilanict

Member
با سلام
فکر می کنم بالاخره جریان بحث از کوبیدن صرف و هیچ و پوچ خواندن به سمت ارائه بحثهای جدی و حرفه ای تغییر مسیر داده است که جای خوشحالی دارد.
دوست عزیز عشق مدرن
دوست دارم بحث کلی درباره چرا یک سیستم مدیریت محتوا را انتخاب می کنیم یا اصول استفاده از اوپن سورس را بعدا در تاپیکی دیگر دنبال کنیم و یا اگر تمایل داشتید یک کنفرانس آنلاین برای تبادل نظر در اینباره برگزار نماییم.
اما اجمالا اشاره کنم همانطور که اشاره کردید اگر عدم دانش تخصصی در زمینه برنامه نویسی و . . . وجود داشته باشد خوب شاید راه حل مناسب چسبیدن به سیستمی با امکان ارائه ماژولهای زیاد که برخی به زعم شما بیخودی اند باشد لیکن در مورد دوستانی نظیر ثارلله، فرهاد و بسیاری دیگر و شاید خودم این امکان وجود دارد که بسیاری از ماژولهای مورد نظر خود را به سیستم اضافه کنیم و بتوانیم در راه تعالی فرهنگ اوپن سورس گام برداریم و یک مصرف کننده صرف نباشیم.
نکته جالب این است که باز هم بنابر صحبت خودتان علیرغم تسلط فنی بر برنامه نویسی اقدام به ساپورت و راه اندازی سایت پشتیبان برای ... کرده اید که این امر دو سوال بنظد می آورد: ا- یا باید این سیستمها بسیار ابتدایی باشند که هر کسی بتواند آن را پشتیبانی نماید؟ 2- ...
امیدوارم از صحبتهای من ناراحت نشده باشید اما نکته ای را هم اشاره کنم درباره زوپس که من تحقیقات کاملی روی آن انجام دادم و بسیاری از ماژولهای آن را نیز بررسی و گردآوری کردم و فکر می کنم سیستم مناسبی است و می تواند در صورت حمایت فنی و علمی فارسی جایگاهی مناسب را پیدا نماید.

موفق باشید

farid-a

Member
خيلي ممنون دارك انجل عزيز.
من از firefox استفاده ميكردم.
به خاطر همين اديتور رو درست نشون نميداد.
باز هم به خاطر تم ها ممنونم.
موفق باشيد.

با سلام

11 قالب و 3 بلوك فارسي شده جديد براي پرتال فيوژن آماده دريافت شد. ليست قالب ها و بلوك هاي جديد :

قالب فارسي Comstock - تم طوسي ، آبي
قالب فارسي Crookedgreen - تم سبز ، طوسي روشن
قالب فارسي Crookedblue - تم آبي ، طوسي روشن
قالب فارسي Crookedred - تم قرمز ، طوسي روشن
قالب فارسي Voyager - تم طوسي ، آبي ، نارنجي
قالب فارسي Pegasus - تم زيباي سبز ، طوسي
قالب فارسي X3 - تم طوسي روشن ، آبي روشن
قالب فارسي Smoothblue - تم طوسي ، آبي روشن
قالب فارسي Tropicano - تم طوسي روشن ، نارنجي
قالب فارسي Sunset - تم طوسي تيره ، نارنجي
قالب فارسي SubLime - تم سبز تيره ، سبز روشن
بلوك ساعت فلش - اين بلوك شامل 15 ساعت فلش مختلف مي باشد
بلوك آمار كلي سايت
بلوك آخرين كاربران مشاهده

مشاهده تصاوير نمونه قالب ها

دريافت مستقيم فايل ها

Fatal_Voice

New Member
هوووم... دستت درد نكنه! فارسي سازي خيلي خوب انجام شده و واقعا حالشو بردم!
ولي... اين سيستم كلا خيلي ساده هستش و امكانات خيلي سطحي اي داره! حداقل ماژول هاي ديفالتش كه خيلي سطحي هستن! امكانات چشمگير خاصي نداره! ولي نيوك سيستم پيشرفته اي هست و فكر نكنم كه درست باشه كه بگيم فيوژن جايگزين مطميني براي نيوك هست! ( حالا بماند كه خودم از مخالفان سر سخت نيوك هستم )
هزار ماشالله در امر notice هم از پیشگامانه و وقتی روی لوکال هاست اینستالش کردم مجبور شدم php.ini رو دستکاری کنم که notice ها رو نشون نده!

در کل برای کسایی که به یه سیستم ساده نیاز دارن فیژون گزینه مناسبیه! بسی مرسی...

Fatal_Voice گفت:
هوووم... دستت درد نكنه! فارسي سازي خيلي خوب انجام شده و واقعا حالشو بردم!
ولي... اين سيستم كلا خيلي ساده هستش و امكانات خيلي سطحي اي داره! حداقل ماژول هاي ديفالتش كه خيلي سطحي هستن! امكانات چشمگير خاصي نداره! ولي نيوك سيستم پيشرفته اي هست و فكر نكنم كه درست باشه كه بگيم فيوژن جايگزين مطميني براي نيوك هست! ( حالا بماند كه خودم از مخالفان سر سخت نيوك هستم )
هزار ماشالله در امر notice هم از پیشگامانه و وقتی روی لوکال هاست اینستالش کردم مجبور شدم php.ini رو دستکاری کنم که notice ها رو نشون نده!

در کل برای کسایی که به یه سیستم ساده نیاز دارن فیژون گزینه مناسبیه! بسی مرسی...
سلام

در مورد ساده بودن سيستم و ماژول ها حق با شماست ... قبول دارم كه سيستم ساده است ولي به نظر من با همين سادگي مي تواند اكثر نيازهاي يك سايت نيمه حرفه اي را برآورده كند . اكثر دوستان از پرتال هاي ديگر فقط در زمينه ارسال خبر و يا مقاله و يا ايجاد بخش دريافت فايل استفاده مي كنند و كمتر پيش مي آيد كه نيازمند ماژول هاي حرفه اي و پيچيده باشند البته نظر شخصي بنده به اين گونه است و شايد در كل اشتباه مي كنم .
براي آغاز كار ، شخصي كه مايل نيست زياد خود را درگير نصب سيستم هاي پيچيده و تنظيمات آن كند مي تواند گزينه خوب و مطمپني باشد . فكر مي كنم عنوان اين موضوع را اشتباه انتخاب كردم ... منظور من اين بوده كه اين پرتال مي تواند جايگزيني براي كساني باشد كه مايل به راه اندازي يك سايت بدون دردسر هستند و زياد مايل به درگير شدن با مسايل امنيتي و برطرف كردن مشكلات امنيتي نيستند...
در مورد notice ها هم طبق گفته توسعه دهنده آن تمامي اين مشكلات در نسخه آتي كه به زودي منتشر خواهد شد ، برطرف مي شود ... به هر حال اين پرتال نوپاست و بايد در انتظار نسخه هاي آينده آن باشيم ...

MagMag

New Member
من fusion را گرفتم. واقعاً فارسی سازیش خوبه و خیلی راحت نصب و اجرا میشه. قالبهای قشنگی هم داره.
جناب dark_angle دستت درد نکنه.

hamidkoper

Member
خيلي جالب بود!! كاره من رو به شدت راه انداخت. فقط متاسف شدم چرا زود تر اين برنامه رو نديدم!!! تبليغات آقا تبليغات!!!!!!!!!

bazikadeh

Member
ممنون دارك جون منم رو سايتم استادش كردم.يه بلوك تبليغات داشته باشه خوبه.

سلام

بلوك و مد تبليغات به زودي كار ترجمه اش به پايان خواهد رسيد ... البته من فكر مي كنم منظور آقاي hamidkoper ... تبليغات در مورد وجود اين پرتال فارسي است ...

به هر حال امروز كار فارسي سه قالب جديد را به پايان رساندم و بنا به درخواست بعضي از دوستان قالب اصلي خود سايت را نيز براي دريافت قرار دادم ...

* قالب 107green - مشاهده نمونه تصوير

* قالب 107like - مشاهده نمونه تصوير

* قالب black-orange - مشاهده نمونه تصوير

* قالب Chalet - مشاهده نمونه تصوير

دريافت مستقيم قالب ها

Fatal_Voice

New Member
در مورد notice ها هم طبق گفته توسعه دهنده آن تمامي اين مشكلات در نسخه آتي كه به زودي منتشر خواهد شد ، برطرف مي شود ... به هر حال اين پرتال نوپاست و بايد در انتظار نسخه هاي آينده آن باشيم ...

البته دو موردش مربوط ميشه به jdf.php ! :D jdf اصلاح شده (توسط عشق مدرن) رو میتونی از اینجا بگیری! حداقل دو مورد از notice ها کم میشه! :!:

S4DEGH

Well-Known Member
آقا برنامه اصلي رو از كجا دانلود كنم !
مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن
مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــي خـــــــــــــــــــــــــــوام

ممنون مي شم .
سايتم رو هواست نمي دونم كدام سيستم رو بزارم !

جدیدترین ارسال ها

بالا