پاکت نامه

scooter2005

Member
دوستان می خوام یه پاکت مثا این بزنم ولی وقتی درست کردم چاپخونه گفت همه جاش از بالا تا پایین کامل ایراد داره کسی می تونه یکی مثل این که هم رو داشته باشه و هم پشت طراحی کنه ؟

0159d084f5.png

پیوست ها

• BlueNet_Stationary_by_Qubiless.png
    BlueNet_Stationary_by_Qubiless.png
    85.9 کیلوبایت · بازدیدها: 9

captainb2

New Member
کاشکی توضیح بیشتری میدادی البته فکر نکنم اون چاپخونه هم توضیحی داده باشه ولی اگه مثل این نمونه که گذاشتی بخوای کافیه که توی فرم بچینی و کادر قسمت بالای پاکت که آبیه 4 سانتیمتر بیشتر بگیری تا پاکت ساز راحت در پاکت درست کنه از هر طرف هم 2.5 سانتیمتر فاصله بزار اگه سربرگ a4 یا a5 هم داری راحت میتونی کنارش بزاری 33x70 راحت فرمش و می بندی دیگه دورقوزآبادم کارتو ببری چاپ کنی بدونه مشکل چاپ می شه فقط اینم بگم که حتما کارتو تو برنامه های کرل یا فریهند طراحی کنی من فرم آماده فریهندیش و دارم فایلشو
براتون میزارم این بهترین حالت چیدن کار موفق باشین

پیوست ها

• shit examp A4 A5 pacat.jpg
    shit examp A4 A5 pacat.jpg
    56.4 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • shit examp A4 A5 pacat.rar
    132.3 کیلوبایت · بازدیدها: 28

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
البته توضیحات کامل رو captainb2 دادن ولی برای خروجی ای که میخواید به چاپخونه تحویل بدید بهتره از فرمت Tiff استفاده کنید.

خیلی از چاپخونه ها هستن که فرمتهای نرم افزاری رو یا قبول نمیکنن یا بخاطر اینکه ورژن های نرم افزارهاشون ممکنه با نرم افزار
شما متفاوت باشه ، طرحتون ممکنه بهم بریزه یا اصلا باز نشه!

ولی وقتی Tiff باشه براحتی هر جایی ببرید بدون نرم افزار خاصی میتونید کار رو چاپ کنید.

captainb2

New Member
فایل Tiff بگونه ای بهنرین فرمت خروجی برای کارهای چهار رنگ هستش ولی برای 33X70 فایل Tiff خیلی حجمش زیاد میشه!! من توی چاپخونه کار می کنم بیشتر فایلهای دریافتیه عکس دار ما tiff هست و کم و یش jpegکه توی لیتوگرافی میارن تو برنامه های freehand یا corelبعد از اون خروجی فیلم یا پلیت میگیرن پس با این وجود لیتگرافیها مجهز به این برنامه ها هستند ولی موضوع اینه که کاری که عکس نداره و فقط Object هست چرا با فتوشاپ انجام شه و اصولا من اعتقاد دارم که اگه میخوایم از کاری که طراحی میکنیم خیالمون راحت باشه بهتره فرم اونو خودمون ببندیم تا کارو بسپاریم به لیتوگرافی .... به هر حال امیدوارم مشکلتون حل شده باشه

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
بله منم عرض کردم که بهتره بصورت tiff باشه. ولی در این مورد اجباری در کار نیست.

البته همون فرمت tiff رو میشه کاری کرد که بدون هیچ افت کیفیتی و با بهترین کیفیت حجم بسیار پایین تری داشته باشه.

قبلا هم در این مورد توی یه تاپیک دیگه توضیح داده بودم.

در مورد بستن فرم هم کاملا باهاتون موافقم. اگر کارهامون در حدی هست که داخل یک فرم جا میشه بهترین کار همینه.

جدیدترین ارسال ها

بالا