پايه مي طلبم براي راه اندازي يه سايت واسه جوونا ...

Mohi Design

Member
سلام...
بذاريد از اول شروع كنم ...
امروز كارنامه گرفتم به يه تجديد ...
بي رو در بايستي بگم كه مامانم كلي قر زد... اصابم رو ريخت به هم ... توي همين موقع يه فكر به ذهنم رسيد... يه سايت بزنيم براي جوونا با شعار : Under 18 Only . توي اين سايت جوونا بيان عضو بشن و هر كاري دلشون خواست بكنن.... حالا كه نمي تونن توي دنياي واقعي آزاد باشن توي اين دنياي مجازي آزاد باشن... يعني توي سايت جوونا بيان عضو بشن و بعد با هم ديگه توي انجمن هاش درباره هر چي دوست دارن با هم حرف بزنن .. يه سايتي به صميميت همين سايت فقط مال زير 18 ساله ها... توش راههاي اذيت و آزار والدين باشه ... راههاي مقابله با اونها و يا چيزاي مفيد و مثبت مثل درسهاي آن لاين ... خلاصه هر چي كه بخوان .... خودشون بتونن گروه راه بندازن و قرار بزارن ... يه چيزي كه موقع دعوا با والدين دلشون رو به اون خوش كنن و بدون و بيان توي سايت تا يكم راحت تر باشن... اميدوارم منظورم رو فهميده باشين . و همچنين موافق باشين وهمكاري كنين... :idea:

هر كي حاضره همينجا بگه تا من باهاش تماس بگيرم و زمينه همكاريش رو هم بگه ... مثل طراحي سايت با زبون asp يا گرافيك سايت يا هاست و دامين و ...

mgeology

Member
آقا من ميتوننم در زمينه طراحي سايت بهت كمك كنم ولي فقط با زبان html . در ضمن ميتونم سايتت رو هم تبليغ كنم.

iRWEBDES

Active Member
نگو جوونها بگو نونهالان :دي
زير 18 سال بايد بشينه حالا حالا ها درس بخونه ..
واسش در مورده همه چي حرف زدن خوب نيست ...

a Truth Seeking

Active Member
آقا
1 - تبريك مي گم شوخي كردم تجديد شدن كه تبريك نداره .
2 - من Under 18 Years old ندارم ولي اگر براي جوونا باشه خيلي دوست دارم اگر كاري ازم بر مي آد انجام بدم.
3 - آيا شما واقعا هدف خودتون رو از انجام اين كار مشخص كردين يا فقط يك تصميم آنيه؟ اگر واقعا تصميمت جديه و انگيزه هم داري و اينجا هم يك مقدار جووناي ديگه جمع شدن و آمادگي همكاري دادن من هم اگر بقيه راضي بودن دوست دارم يه كاري انجام بدم.
4 - كارهايي كه من مي تونم برات انجام بدم دوتاست كه يكي تبليغات و معرفي به هر سايتي كه مي دونم تبليغ رايگان داره تا خرج اضافي براي كسي بوجود نياد انجام مي دم كار دوم رو هم بعدا مي گم فعلا يه مژده مي دم كه يه جوراي ماليه قضيه.
5 - يك سوالي داشتم : مگه قرار سايت سكس باشه كه مي گي شعارمون Under 18 Inly هست هركي ندونه فكر مي كنه چون همه جا براي سكس مي گن بالاتر از 18 سال شما مي خواين اين رو براي پايين 18 سال آزاد كنيد.
6 - تازه شم زير 18 نوجوون به حساب مي آن نه جوون.

mgeology

Member
اوني كه من شنيدم تو اخبار(از يه كارشناس) از 19 به بالا جوان و به پايين نوجوان.

a Truth Seeking

Active Member
iRWEBDES عزيز اين خوبه كه نوجوونها هم دوست دارن وارد اين كارها بشن اما چند شرط بزرگ داره :
1 - تصميم آني نباشه و هدفمند باشه و به خاطر لج و لجبازي نباشه.
2 - جلوي درس خوندنشون رو نگيره چون بهترين چيز درسه اين حرف رو انشاءالله در آينده خودشون متوجه مي شن.
ما هم كه ديگه پير شديم به خدا

mgeology

Member
بابا شماها چرا انقدر غير مستقيم حرفتونو ميزنين باور كنيد ما هم درسامونو مي خونيم و هم به اينترنت مي پردازيم در ضمن يه چيزي رو بگم هدف من فقط كمك در طراحي سايت ايشونه،فقط همين!

a Truth Seeking

Active Member
آقاي mgeology جسارت نشد خداي ناكرده باباجون درسته ما ازمون گذشته ولي خوشحال مي شم كاري از دستم بر بياد انجام بدم فقط در صورتي كه شرط همكار زير 18 سال نباشه.

iRWEBDES

Active Member
من اگر سايتي در مورد همه چي
خلاف ملاف و ...
براي بالاي 18 سال زدين پايه ام
پول مول هم نميدم
فقط يه سايت ميسازم با لبات بازي كنه ... :دي
در ضمن من به هيچ كس جسارت نكردم
همينطوري واسه شوخي گفتم ...
آخه خوب نيست سايت بزنيد واسه اونا ميان خار مادر همديگرو به هم پيوند ميدن و چيزاي جديد ياد ميگيرن ...
خوب نيست ...

Mohi Design

Member
مرسي از همه كه اومدن توي بحث...
1. mgeology جون ... نه اصلا اشكال نداره كه همكارمون بالاي 18 باشه . چون يه شعار ديگه سايت اينه : اگه 90 سالتون هم هست ولي مثل يه جوون (يا نوجوون) زير 18 سال فكر مي كنيد بيياييد عضو شيد

2. هدفتون از راه اندازي اين سايت فقط كمك به من نباشه لطفا چون اصلا دوست ندارم كه اين سايت فقط براي من يا عده اي خاص باشه .

3. كسي هستش كه بتونه يه فرم عضويت و يك ديتابيس پ يك فرم لاگين با asp يا php بنويسه ؟ php باشه بهتره .

4. اين كارو من جدي مي خوام انجام بدم و هدف هم دارم ... اگر هم كسي كمك نكنه تنها انجامش ميدم ... ولي با كمك شما عزيزان كه چه بهتر :*

5. ايده بديد دامينش چي باشه ؟ اينم نظر من :

18- دات كام
ولي نمي دونم ميشه اول يه دامين علامت - گذاشت ؟
خلاصه همكاري كنين خيلي چاكرتونيم ....

6. اگرم به نظرتون ميرسه كه چه قسمتايي استفاده كنيم بگيد...

a Truth Seeking

Active Member
مي گم اگر از خود برنامه PHP Nuke هم استفاده بشه فكر نكنم بد باشه البته بايد چندتا Modules بهش اضافه بشه مثلا بخش گالري يا برفرض درد و دل البته بايد قابليت چند مديره بودن هم بهش اضافه بشه كه چند نفر عضو اصلي و فعال داشته باشه كه هركس يا يك بخش رو بطوركل مديريت كنه يا به همه جا دسترسي داشته باشه و باز همه اين مديران درجه دو زير نظر مدير اصلي فعالت كنن كه اون هم دور از واقعيت نيست فقط به يك نفر با تسلط به PHP نيازه البته اين مطالب نظر شخصي منه ماهم نظري داديم شما چي مي گين؟

جدیدترین ارسال ها

بالا