بی بی کد پائیز دوست داشتنی

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.این آخرین کارم هست.تقریبا 1 هفته کامل وقتم رو گرفت.نما برای مشتری بود اما یهو هوس کردم یه خورده کاملترش بکنم.
با 4 نوع نور پردازی ارائه کردم.
مدلینگ ساختمون توی autocad بود.توی مکس متریال ساختم براش.
تیر چراغ برق رو کامل مدل کردم و عمدی قدیمی و داغون ساختمش
قطرات آب روی سیم های برق رو با multi scatter پخش کردم
برگ های روی زمین هم با multi painter
توی رندر بارون تقریبا تمامی شیدرها 3 لایه با vray blend داره.
آرچ مدل 100 هم برای درخت استفاده شده
ماشین ها هم مال HD CAR 4 هست.
تکسچر آسفالت خیس و اینها همه رو با unwrap ساختم.
توی رندرهای شب اون ساختمون های آماده که مال آرچ مدل 62 هست رو تغییر شیدر دادم که مثلا بعضی چراغ ها روشن باشه بعضی خاموش
سر اخر هم با لایه vray fog enviment رندر لایه اتمسفر رو با المنت گرفتم که بیشتر خودشو توی رندر غروب نشون میده.
پر حرفی کردم...
رندرها تقریبا هر کدوم 8 ساعت و رندر شب 15 ساعت طول کشید.به خاطر سابدیوایز بالا و دیتیل هست زمان رندر
لینک evermotion

[MIUC]C1285319324[/MIUC] [MIUC]C1285316608[/MIUC] [MIUC]s1285397188[/MIUC] [MIUC]s1285319222[/MIUC]

[MIUC]n1285317644[/MIUC] [MIUC]n1285317718[/MIUC] [MIUC]s1285317763[/MIUC] [MIUC]s1285318882[/MIUC]

پیوست ها

• Cloud-rain0000-S.jpg
    Cloud-rain0000-S.jpg
    570.6 کیلوبایت · بازدیدها: 67
آخرین ویرایش:

sallarmelli

Active Member
رندر روز رو دوست دارم
خیلی عالیه فقط اون آدمه کار رو کمی خراب کرده اگه توی پست اضافه شده که به نظر میاد همین طوره حذفش کنی بهتر نیست؟

موندم اون گربه چه طوری زیر بارون وایستاده؟

اون گلهای لب پنجره به پاییز می خورن؟

جهت بارون رو چرا عوض کردی؟

در کلی خیلی رندر روزش رو دوست دارم

موفق باشی

آخرین ویرایش:

AREF

سلام سالار جان.مرسی.همه رندرها رو دیدی؟
آدم رو حذف کردم.

<<SAJJAD>>

Well-Known Member
خیلی قشنگ شده عارف جان مخصوصا اون بارونی هاش رو خیلی دوس میدارم
خسته نباشی
:rose:

ALI_TAKHTI

Active Member
ای جان. عاشق اون رندر بارون و روز شدم ها. بارون با چی درست شده؟تو فوتوشاپ ها؟
یه حس غریبی بهم داد. یه جورائی فضا شاعرانه شده.من اینکارا تو که میبینم کلا تصمیم میگیرم 3بعدی رو بزارم کنار.
بابت یک چیزی بهت تبریک میگم تو کارهای آخرت خیلی وقت میزاری و خودت رو نشون دادی.یعنی اون چیزی رو که هستی نشون دادی. کارات با حوصله زیادی همراه شده.
همینطور واسه بچه ها هم وقت میزاری و تقریبا هر تایپیکی رو نقد میکنی.احسنت.آفرین کار بر فعال کمه ،متخصص.

ALI_TAKHTI

Active Member
ای جان. عاشق اون رندر بارون و روز شدم ها. بارون با چی درست شده؟تو فوتوشاپ ها؟
یه حس غریبی بهم داد. یه جورائی فضا شاعرانه شده.من اینکارا تو که میبینم کلا تصمیم میگیرم 3بعدی رو بزارم کنار.
بابت یک چیزی بهت تبریک میگم تو کارهای آخرت خیلی وقت میزاری و خودت رو نشون دادی.یعنی اون چیزی رو که هستی نشون دادی. کارات با حوصله زیادی همراه شده.
همینطور واسه بچه ها هم وقت میزاری و تقریبا هر تایپیکی رو نقد میکنی.احسنت.آفرین کار بر فعال کمه ،متخصص.

AREF

سلام.مرسی از سجاد و علی جون
بارون رو توی فتوشاپ درست کردم.اول یه تاشه براش زدم.بعدبا ابزاری که کپی میکنه از یه تیکه به تیکه دیگه کاری کردم یه جاهایی یبشتر باشه یه جاهایی کمتر.
براش بارون این هست.

پیوست ها

• digea_rain_brushes.zip
    294.5 کیلوبایت · بازدیدها: 158

koorosh_kh

باحالترین کاربر
سلام عارف جان همه رندر ها خیلی خوب شده
فقط یه نکته به چشم میاد توی غروب که هنوز آفتاب داره میتابه نور چراغ ماشین ها تو هوا انقدر نمود نداره
در کل کار عالیی شده
لذت بردم:rose:
خداقوت

madmaster_3d

Well-Known Member
کاره قشنگی شده. اون رندر بارون واقعا عالی شده و رئال میزنه. من خیلی خوشم اومد. موفق باشی

darkwish_2006

Well-Known Member
عالی شده خسته نباشی برای پخش کردن برگ ها از چه پلاگینی استفاده کردی ؟ میشه لینکش رو بزاری ؟

بازم ممنون . کارت درسته

inter77

Member
سلام عارف جان خوبی عزیز خسته نباشی عالی شده داداش ولی اونجوری که من دارم می بینم مثل بقیه کارات real نشده ولی بازم زیبا شده.خسته نباشی.

max vray

کاربر VIP
سلام عارف جان .خوبی؟
کارت خیلی خوب شده و درخور تو هستش.
مود بارونی و غروب دوست داشتم مخصوصا قطرات روی سیم هارو... ایده جالبی بود.
اینکه انقدر رو فضا کار کردی خیلی خوبه... واقعا درخت های مدل 100 سنگین هستن چه برسه به این همه اسکتر کردن و ابجکن و متریال چند لایه...
چندتا ایراد کوچیک میبینم تو کارت
1.زاویه دوربین ها یکم مناسب به نظر نمیرسه مخوصا سر نبشیه که خیلی داره کف نشون میده
2.متریال کف برجستگیش احساس نمیشه متریال کف اون مسابقه عالی بود.
3.قطرات اب روی سیم در قسمت زیرین سیم اندازه های درستی دارند اما روش رو باید جدا اسکتر میکردی با قطرات ریزتر چون با این شدت بارون اصلا قطرات به این درشتی بالای سیم نمیمونند.
4.ابعاد قطرات خیلی یک دست هستش از جندتا لایه تکسچر بارون با اندازه های مختلف استفاده میکردی تا عمق بارون بهتر حس بشه.
5.نور ies رو بدنه خیلی نورانی هستش و بافت رو خرده.
6.تو رندر روز هم چراغ های خیابون روشن هستش چرا؟حتی تو یک رندر رنگشون زرده اما تو بقیه سفید.
7.گربه تو رندر بارونی سایه داره اما تو رندر غروب با اون سایه های بلند اصلا سایه نداره.
8.احساس میکنم از امبینت استفاده نکردی چون سنگ های لاشه اصلا خوب نشون نمیدن خودشونو.
در کل بازم میگم کار عالیه و هر کاری جای بهتر شدن داره.مرسی از کار زیبات.:rose:

mahyarP

Member
تبربک میگم... بینهایت عالی شده . و نکته خیلی خیلی مثبت کارت اینه که یه حس خاصی به آدم دست میده:rose:

و انتقال این حس بینهایت تحسین داره

AREF

سلام ممنون از همه بچه ها. مخصوصا محمد به خاطر ریز بینی و نقد خوبت
برگها رو با multi pinter که یکی از اجزای مولتی اسکاتر هست پخش کردم
راستش برای کف اول displace داده بودم اما رندرها وجشت ناک میشد. دیگه حس نداشتم برای هر رندر 20 ساعت طول بکشه.الان یه شهرک ویلایی رو به خاطر این کار عقب انداختم دیشب همینجور زنگ زد خونم خشک شد!
به هر حال از همه ممنون واسه اینکه کارو دیدین.

Ali_CG

Well-Known Member
سلام عارف جان . . .
خیلی قشنگ شده، خسته نباشید . . .
فقط یکم Real نشده . . .
برگها هم انگار تو هوا هستن . . . :green:
پایه های برق هم تو هوان . . .

AREF

سلام.مرسی از نظرتون.آره بعضی از رندرها پایه رو هوا بود اما درست کردم مطمئنم.کدوم رندر هست این قضیه؟
برگ ها دیگه بهتر نمیشد.8 تا صفحه ساختم.بهش 4 نوع تکسچر متفاوت دادم.همه رو با bend خم کردم در جهات رندوم و بعد با multi painter پخش کردم.نمی دونم روش بهتری هم هست؟

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
عالی شده، خسته نباشی:rose: فقط تیر برق ها یکم بالاتر که اونم تو فتوشاپ حل میشه،
موفق باشی

Ali_CG

Well-Known Member
من فقط بارونی و غروب رو دیدم، ولی فکر کنم توی بارونی تو هوا بودن! اما الان توی غروب که یکم پایین تر از اون یکی هست تو هوان . . .
برگها رو به نظرم از نمای side یا Front نگاه کن، اونایی رو که تو هوان انتخاب کن و بیار رو زمین! به همین راحتی!
laugh.gif

AREF

به همین راحتی نیست! عزیزم بالای چندهزار برگ هست! توی مولتی پینتر.بشدت سنگین میشه!
از 8 تا عکس فقط عکس غروب یکی از تیرها توی هوا هست.به نظرم فکر کنم بیشتر بچه ها فقط 1 رندر رو دیدن چون اگه بقیه رو میدیدن اینقدر به تیر برق گیر نمیدادن

جدیدترین ارسال ها

بالا