بی بی کد پائیز دوست داشتنی

ALI_TAKHTI

Active Member
کارت فوق العاده است عارف جان.دوستان هم یا نظر ندن یا اگه میخوان نقد کنن نقد موثر و با ارزش داشته باشند.
بعضی ها حتی به خودشون زحمت نمیدن همه رندر ها رو ببینن.
بعضی ها حتی حوصله ندارن همه متن نویسنده رو بخونن که آخرش این دوستمون میاد میگه برگها رو با چی زدی.... خوب عزیز من خودش گفته یکم نگاه کن.

ALI_TAKHTI

Active Member
کارت فوق العاده است عارف جان.دوستان هم یا نظر ندن یا اگه میخوان نقد کنن نقد موثر و با ارزش داشته باشند.
بعضی ها حتی به خودشون زحمت نمیدن همه رندر ها رو ببینن.
بعضی ها حتی حوصله ندارن همه متن نویسنده رو بخونن که آخرش این دوستمون میاد میگه برگها رو با چی زدی.... خوب عزیز من خودش گفته یکم نگاه کن.

درود بر عارف مظهر استقامت
خداییش خیلی زحمت میکشی واسه کارات خیلی شلوغ و رندومایزه کارات که واقعا جزو محاسن کارته
نکات مثبت رو دوستان گفتن و در کنارش به نظر من بهتره یک رندر بگیری جزییات کار عالیه ی یعنی به نظرم اگه یکم دیگه روش کار کنی عالی میشه و در حد کارای بین المللی بشه فاصله زیادی نداره فقط نورپردازی رو یکم تغییر بدی عالیه دیگه
کارت رو تحسین می کنم واقعا خیلی روش زحمت کشیدی حتما یک رندر تاپ و آرتیستی بگیر و تنظیمات و نورپردازی متفاوت

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.مرسی از دوستان مخصوصا علی عزیز که حرف دلمو زدی.
سعید های حرفه ای و متخصص. دم هر 2 شما گرم
سعید پاکزاد منظورت چیه از نور پردازی متفاوت؟ الان 4 نوع نور پردازی هست. به نظرت نوع دیگه ای یا تکنیک متفاوت
سعید مجیک عزیز دیروز هرچی به خط ایرانسل زنگ میزدم ارور میداد.میخواستم ازت بپرسم برف رو چجوری روی زمین میریزی و جای پا اینها درست میکنی

عارف جان سلام دوباره منظورم از نورپردازی متفاوت اینه که بتونی نور و سایه رو کاملا دقیق شبیه سازی کنی کنتراست نور و سایه تو واقعیت تو هوای آفتابی یکم تفاوت داره
حتما می تونی یک رندر تاپ بگیری با hdri های دیگه شاید

hossein j j

Active Member
سلام آقا حامد استاد عزیز...
وقعا گل کاشتی، خداییش آدم متوجه نمیشه 3D هست!
وجود اساتیدی مثل شما باعث دلگرمیه بقیه بچه هاست...
ممنون از کار زیبات...:rose:

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام
کارت عالی شده عارف جان خصوصا هوای ابری و بارونی.
می تونم بگم جز معدود افردای هستی که یه توضیح خوب در مورد کارش ارائه می ده
پیشنهاد برای تاپ گالری:rose:

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
خیلی عالی شده عارف جان، مخصوصا اون سیم های برق که داره ازشون آب میچکه خیلی طبیعی و عالی شده!من دوتا مورد دیدم،اولی ماشین ها هستن که زیر بارون به این شدیدی اصلا خیس نشدن و براق موندن، دومی هم که فکر میکنم خطای دید من هست آخر همون کوچه یه خط سفید میبینم که انگار ساختمونه از زمین جداشده و نور از پشتش اومده.درکل عالی بود،خسته نباشی*

AREF

سلام.
سالار جون اینو بلدم.تکنیک چمن سه بعدی که من همیشه استفاده میکنم همین هست.

حسین جان عباس جان و دوست گلم Barnara مرسی از اینکه کارم رو دیدین.
در مورد ماشین آره راست میگی راستش خیلی سخت بود و دیگه وقتم تموم شده بود برای کار کردن دیگه بیخیالش شدم. ممنون که کارم ریز و با دقت نگاه کردی.
مرسی از همه دوستان
سعید پاکزاد عزیز .نمی دونم میتونی مثالی بزاری. به نظرت سایه ها تیره تر بشن یا نور روشن تر؟

سلام عارف جان خسته نباشی کارات واقعا خیلی خوب و پرکارن مخصوصا این کارت با این جزییات فوق العاده
به نظرم زود از کالرمپینگت راضی میشی بیشتر روی این مساله تمرکز مثلا تو واقعیت سایه ها تیره ترن و نورها تو رندر شب موضعی ترن و کلا واسه نورهای چراغا Hdri ها ی خوب بزار hdr اطلاعات خوبی به نور میده واسه تاثیرش رو محیطش از این رو به این رو میشه و قدرت اصلی وی ری رو نورپردازی رو همین hdr اشه ترکیب چند تا اچ دی آر که کم استفاده میشه که مکمل هم باشن dome رو تو روز با sky portal تارگت دایرکت یا وی ری لایت با hdr نور مستقیم خورشید ترکیب کن
وی یک روش باحال که خودم اکتشاف کردم از نورهای حجمی با دوربین عکس میگیرم و بعد میندازم رو رندر و mode رو می ذارم رو لایتنس یا بعدیش اونم نور رو از این رو به این رو می کنه خیلی بهتره از knol lighte
راستی عارف جان اگه جای خوبی واسه دانلود hdr سراغ داشتی بذاری ممنونم

AREF

مرسی از سعید بابت توضیحات خیلی خوبت.نمی دونستم hdr توی نور تاثیر خوبی داره.روش فوکوس میکنم.مرسی
ممنون از امین. خیلی خوشحالم از اینکه کارم نظرتو جلب کرده.ممنون

*farshiddd*

New Member
خسته نباشی عارف جان
کار خیلی خوبی شده
مخصوصا رندر هوای بارونی .
آوورین بر شما
:rose:

martin eco

Well-Known Member
سلام عارف جان..عالیییییییییییییییییییییییییییییی
یعنی در حد بین المللی شده کار...اصن کارو دیدم هنک کردم..براوووو:rose:

AREF

سلام.مرسی از دوستان گلم. فرشید ( اگه اشتباه نکنم هاشمی عزیزم ) خوشحالم خوشت اومد
مارتین. کف کردم تو خوشت اومد آخه شما حرفه ای ها به ما دلگرمی میدین کف و گاز قاطی میکنیم.خوشحالم کردی...
agira3d ممنونم از لطفت.خوشحالم نظرتو جلب کرده.

سلام عارف جان .... عزیز خیلی خیلی زیبا بود من به خاطر آلودگی هوا جدیدا مدام سرفه می کنم و آلرژی گرفتم به هوای آلوده رندر بارون شما واقعا بهم حس یک نفس عمیق تو یه هوا پاک را بهم داد و به صورت مجازی تو اون هوا لذت بردم آقا شما از کار 3 دی در بیا و به صورت واقعی دیزاین کن نمیشه ؟ اگه این کارا می کردی خیلی خوب بود خود شما را هم خیلی دوست داریم به خاطر نقد های زیبا و سازنده که روی پست اکثر دوستان می کنی و ما لذت می بریم به عنوان پیش نهاد هم اگه زیر تایر های ماشین ها برگ به صورت چرخشی به همراه پاشیدن آب به دو طرف زیر تایر بود به طوری که قطرات آب را هم یه ذره بلور می کردی کمک می کرد کار قشنگ تر شه در هر صورت خودت استادی انشالله موفق باشی عزیز :rose:

آخرین ویرایش:

AREF

سلام حمید جان.خوشحالم که کارم باعث شد یه حس خوب از هوای تازه بهت بده.خستگیم در رفت. ممنون از نقد و راهنماییت.موفق باشی.

جدیدترین ارسال ها

بالا