ْلود شدن چند فلش در يك آبجكت

[SOBHAN]

Active Member
بسم الله
سلام به دوستان
اگه تو يه برنامه بخوام 20 تا دكمه بذارم كه با هر كدوم يه فلش اجرا بشن .. بايد 20 تا شي فلش بذاريم
نميشه مثل ويدئو توي يك ابجكت ويدئو فلش رو هم داخل يك آبجكت فلش ها ( مثلا همون 20 تا فلش ) را لود كرد ؟

ممنونم .

موفق باشيد
محمد حسين

silvercover

کاربر متخصص
یک مثال به نام flash_examples.mbd در مسیر Samples\Flash_Examples هست که همه مواردی رو که نیاز دارین توش داره. خصوصا صفحه اولش رو ببینید.

[SOBHAN]

Active Member
حامد جان مثال رو ديدم ..
اون چيزي كه من مي خواستم توش جواب داده نشده بود ....
ببينيد .. سوال من اين بود :

اگه تو يه برنامه بخوام 20 تا دكمه بذارم كه با هر كدوم يه فلش اجرا بشن .. بايد 20 تا شي فلش بذاريم
نميشه مثل ويدئو توي يك ابجكت ويدئو فلش رو هم داخل يك آبجكت فلش ها ( مثلا همون 20 تا فلش ) را لود كرد ؟

اگه لطف كني و جواب رو مستقيم بديد ممنونم ... چون بشدت كارم دير شده و عجله دارم [/B] ! !

موفق باشيد
محمد حسين

splinter cell

Well-Known Member
با سلام
اگه درست متوجه سئوالت شده باشم شما میخوای با ایجاد یک دکمه و کلیک پی در پی روی اون چند تا فلشی که داری یکی یکی پخش بشه! برای اینکار میتونی اونها رو نامگذاری یکسانی بکنی flash0,flash1,flash2,...حالا بکمک اسکریپت زیر که توی اون دکمه نوشته میشه فلش ها یکی یکی نشون داده میشن و قبلی مخفی میشه.نمیدونم همون چیزی هست که شما میخواین یا نه؟؟
Show("Flash")
j=i-1
Hide("Flash[j]")
i=i+1

silvercover

کاربر متخصص
حامد جان مثال رو ديدم ..
اون چيزي كه من مي خواستم توش جواب داده نشده بود ....
ببينيد .. سوال من اين بود :

اگه لطف كني و جواب رو مستقيم بديد ممنونم ... چون بشدت كارم دير شده و عجله دارم [/B] ! !

موفق باشيد
محمد حسين

متاسفانه شما خوب دقت نمیکنی. اسکریپت دکمه Open داخل صفحه اول اون مثال رو ببینید. کدش رو ببینید می تونین ازش توی یه دکمه برای لود کرده هزار تا فلش استفاده کنید. فقط کافیه که به جای کادر بازگشایی فایل فلش مسیر فایل های فلش رو بهش بدین.

لقمه رو باید بیشتر جوید؟

جدیدترین ارسال ها

بالا