بی بی کد ُstore

سلام ببخشید کار گذاشتم دوباره :green: این یک فروشگاه لپ تاپ که مال یکی از دوستان
از دیشب شروع کردم پشتشم هست یک شات دیگه که الان داره رندر میشه
کلا ست کردن کارم بیشتر طول کشید

آخرین ویرایش:

Hamed

Active Member
درود
سعید انجین خوبیه...فقط فکر میکنم باید کمی ستینگ رو دست بالا بگیری...سعید نویز گیریش سخت؟؟؟
البته مشخصه طراحیش بیسه اولیشه و هنوز کار داره...خوشم میاد همه کاری رو قبول میکنی...داری یواش یواش خودتم شبیحه MDF البته از نوع دوبلش میشی...:lol::lol::lol::wink::rose::rose:

دوست دارم

علی علی

max vray

کاربر VIP
سلام سعید اکتیو:green:
رندرات خوب شده اما خوانایش کمه افکتای نوریت خوب ننشسته رو کار.اگه زمان زیادی برای رندرات نمیتونی بگذاری بهترین گزینه vray
موفق باشی داداش.:rose:

hossein j j

Active Member
سلام سعید جان ،به قول حامد عزیز همه فن حریفی دادا ...
طرحت در عین سادگی ، زیبایی خاصی داره ...
بازم بهت تبریک می گم بابت کارای خوبت استاد عزیز ...

amirrainy_1

New Member
سعید جان خیلی قشنگ شده کارت
آفرین آفرین
فقط یه نکته : نمیدونم چرا وقتی به روزنامه نگاه میکنم ابعاد محیط غیر واقعی میشه ( کوچیک میشه)
انگار ارتفاع سقف خیلی کمه
ولی در کل خوب شده مرسی

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام ترکتور!! خوبی؟‌!
خیلی کارات رو دوست دارم
یه سوال
این افکت هایی که روی کار هست مال مکسول هست یا پست اینجوری میشه.
رندر خام هستین اینها یا مکسول مثل فرای پست میشه کرد

.:BehzAd:.

Active Member
سلام سعید

رندر های خوب شدن فقط اون دو تا آیفون که 3g هم هستن و از اون قدیمی ها هستن انقدر بزرگن؟:shock:

کاش تو رندر هات فوکوس نمیکردی به نظرم به کار بردن افکت های عکاسی برای این نوع رندر ها خوب نیستن:wink:

یه عکس استیو جابز مرحوم هم که گوشه یه روبان مشکی هست میزاشتی:lol:

attachment.php

:neutral::neutral:

پیوست ها

• tak4.jpg
    tak4.jpg
    255.4 کیلوبایت · بازدیدها: 39
آخرین ویرایش:
درود
سعید انجین خوبیه...فقط فکر میکنم باید کمی ستینگ رو دست بالا بگیری...سعید نویز گیریش سخت؟؟؟
البته مشخصه طراحیش بیسه اولیشه و هنوز کار داره...خوشم میاد همه کاری رو قبول میکنی...داری یواش یواش خودتم شبیحه MDF البته از نوع دوبلش میشی...:lol::lol::lol::wink::rose::rose:

دوست دارم

علی علی
سلام حامدی هر رندر انجین خوبی های خودشو داره من از مولتی لایتش خوشم میاد :green: بعضی از رندرهارو رو نویز گیری کردم که نوراش کم شده به لطف دوست عزیزم کریمی ترفند خوبش و راهکارای خودم با زمان خیلی پایین نویزشو کم کردم مرسی از نظرت نقطه عطف طرح اون قسمت کانتر و پشتش دکورارو می خواست ساده کار کنه mdf رو هم من تو رندر همیشه فارسی 8 سانت می گیرم چون می گن نوار 4 سانت سفید هایگلاس قحطی شده :green::rose:
هههه ... رندرش یه جوری خیلی خوب شده :)...
آوورین بر شما
آوورین بر مکسول
دلام مرسی مدیر جان:green:
سلام سعید اکتیو:green:
رندرات خوب شده اما خوانایش کمه افکتای نوریت خوب ننشسته رو کار.اگه زمان زیادی برای رندرات نمیتونی بگذاری بهترین گزینه vray
موفق باشی داداش.:rose:
سلام محمد جون مرسی مغازه بقلی شو با وی ری زدم اونم خوبه راستی کرک آریون رو گیر نیاوردی :green:

سلام سعید جان ،به قول حامد عزیز همه فن حریفی دادا ...
طرحت در عین سادگی ، زیبایی خاصی داره ...
بازم بهت تبریک می گم بابت کارای خوبت استاد عزیز ...
مرسی حسین جون همیشه مارو شرمنده میکنی با کامنتات :green::rose:
سعید جان خیلی قشنگ شده کارت
آفرین آفرین
فقط یه نکته : نمیدونم چرا وقتی به روزنامه نگاه میکنم ابعاد محیط غیر واقعی میشه ( کوچیک میشه)
انگار ارتفاع سقف خیلی کمه
ولی در کل خوب شده مرسی
سلام مرسی از نظرت ارتفاع سقف کم کلا 235 ممنون :rose:
سلام ترکتور!! خوبی؟‌!
خیلی کارات رو دوست دارم
یه سوال
این افکت هایی که روی کار هست مال مکسول هست یا پست اینجوری میشه.
رندر خام هستین اینها یا مکسول مثل فرای پست میشه کرد
نه بابا عارف این رندر هایی که میگیریم خیلی داغونه به ضرب پست پروداکشن یکم خوب میشه کلا پست خیلی مهمه که تو مجید اآنلاین فکر کنم خیلی ضعیفن مثلا میگن با چی پست کردی میگن مثلا looks ولی پست پرو باید با ابزار ابتدایی بیشتر انجام بشه که کنترل بیشتر بشه مثلا رو متریال کاغذ دیواری یک پست باید انجام بشه سایه ایجاد بشه
سلام سعید

رندر های خوب شدن فقط اون دو تا آیفون که 3g هم هستن و از اون قدیمی ها هستن انقدر بزرگن؟:shock:

کاش تو رندر هات فوکوس نمیکردی به نظرم به کار بردن افکت های عکاسی برای این نوع رندر ها خوب نیستن:wink:

یه عکس استیو جابز مرحوم هم که گوشه یه روبان مشکی هست میزاشتی:lol:

attachment.php

:neutral::neutral:
کلا ارادت خاصی مش استیو دارم روحش شاد آیفونم 3g s هست که الکی بزرگ کنم دکورا پر شه خوابم میومد
:rose: مرسی بهی جون

max vray

کاربر VIP
سلام سعید جان.
نه به کار نیومد اونی که دادی.اون در کنسروم باز نمیکرد چه برسه به...:green:
راستی تو تنظیمات دوربینش رفتی؟بگی نه و این بدون اون ترفند دوربین هستش اخرین فیلیپینی رو روت اجرا میکنم:lol:

.:BehzAd:.

Active Member
همیشه کارات رو دوست داشتم و خواهم داشت :rose:

ولی آیفونه 3g هستبه به قاب نقره ای دورش دقت کن.

یادش بخیر تازه اومده بود هیچکی نداشت و هیج جا نبود:green:

T@rK@n

Member
سلام سعید خان زیبا مثله همیشه...
دوستان کسی لینک دانلودآخرین ورژن Dof واسه فوکوس نداره واسه ما فقیر فقرا بزاره...ممنون ازهمه رفقا ی گل با شگاه ......:rose:

ALI_TAKHTI

Active Member
تارکان جان فوکوس رو میتونی با کلی پلاگین دیگه تو فوتوشاپ انجام بدی. یک سر به تایپیک پلاگینهای پست پرو داکشن بزن دستت میاد

سلام سعید جان.
نه به کار نیومد اونی که دادی.اون در کنسروم باز نمیکرد چه برسه به...:green:
راستی تو تنظیمات دوربینش رفتی؟بگی نه و این بدون اون ترفند دوربین هستش اخرین فیلیپینی رو روت اجرا میکنم:lol:
سلام محمد جون فیلیپینی کممه باید آپارگاد بزنی :green: نه هنوز زیاد با تنظیمات دوربین کار نکردم حوصله نداشتم کلا
با دوربین میونه خوبی ندارم بیشتر با دوربین گوشی کار میکنم بیا یک جلسه خصوصی واسم بزار آموزش دوربین بهم بده :green: شیطون تو چرا کارای خوشگلتو نمی ذاری :mad::rose:

همیشه کارات رو دوست داشتم و خواهم داشت :rose:

ولی آیفونه 3g هستبه به قاب نقره ای دورش دقت کن.

یادش بخیر تازه اومده بود هیچکی نداشت و هیج جا نبود:green:
سلام آره مثل این که همین 3g :green: من که آیفون 4 داشتم الان بلک بری گرفتم جو مارک مارو گرفت:green:
خیلی منتظر iphone 5 خیلی دوسش دارم
بسیار عالی.خسته نباشی.
یک خورده ناقابل رندر ها غیر واقعی نشدن؟
سلام علی جان مرسی رندرها رو چون خیلی افکت دادم خراب شده:green: در کل خیلی کار داره تا به رئال برسم
الان تو جام باشگاه های آسیام :green:
سلام سعید خان زیبا مثله همیشه...
دوستان کسی لینک دانلودآخرین ورژن Dof واسه فوکوس نداره واسه ما فقیر فقرا بزاره...ممنون ازهمه رفقا ی گل با شگاه ......:rose:
سلام میر حسین جون علی جون گفت منم با همین ابزار فتوشاپ ساده داف ایجاد می کن
مرسی honey :rose:
تارکان جان فوکوس رو میتونی با کلی پلاگین دیگه تو فوتوشاپ انجام بدی. یک سر به تایپیک پلاگینهای پست پرو داکشن بزن دستت میاد
:rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
اون رندر آخری همون بدون پست هست؟
آخه میخوام ببینم ارزش داره وقت بزارم واسه مکسول؟ یا همون وی ری رو ادامه بدم.

جدیدترین ارسال ها

بالا