يه host مجاني براي php4وmysql

سلام
من يه هاست مجاني براي phpميخام كه بدون محدوديت باشه و 10 مگ هم كافيه و بنر هم فرقي نميكنه
متشكرم

sahar61

New Member
سلام... راستش من از مدتها پيش يعني وقتي كه پرشين خراب شد و من مجبور شدم به بلاگر نقل مكان كنم تصميم گرفتم براي خودم فضا بخرم و وبلاگم را منتقل كنم اما هر جا كه رفتم قيمت ها متفاوت بودن و تا به امروز هنوز نتوانستم تصميم جدي بگيرم... آدرس وبلاگم هست
http://saharweb.blogspot.com/

Ali_ix

Well-Known Member
سلام

فكر كنم اين كارتو راه بندازه : www.hostultra.com
wink.gif

موفق باشيد....

علي.
cool.gif

Ali_ix

Well-Known Member
سلام

آقا من تا حالا خودم تستش نكردم ! نميدونم ! ولي يكي از دوستان استفاده كرده بود ! :roll:

حالا اگه نشد ! شما بايد از ليست Proxy ها يك Proxy آمريكايي (كه IP اون ماله آمريكا باشه ) پيدا كنيد و با اون وارد سايت بشيد ! :wink:

ولي بهنره بريد دنبال يه هاست ديگه ! :lol:

موفق باشيد....

علي. 8)

sahar61

New Member
سلام
با عرض معذرت بايد بگويم هيچ كدام از سايت هايي كه گفتيد از ايران عضو قبول نمي كنن .
راستش از بين سايت هاي مجاني كه من تا حالا استفاده كردم مي توانم به جرائت بگويم بهترين سرويس رايگان را سايت هاي www.sharemation.com و www.netfirms.com ارئه ميدهند كه اولي براي ذخيره كردن عكس و فايل و دومي براي ايجاد سايت ميشه ازشون استفاده كرد كه يك نمونه از آن را مي توانيد در اينجا مشاهده كنيد
www.saharweb1.netfirms.com

Ali_ix

Well-Known Member
سلام

ببخشيد كه به دردتون نخورد !
unsure.gif

ولي اگه براي راه انداختن Forum لازم داريد شايد اين يكي بتونه كمكتون بكنه : www.bbfree.com

موفق باشيد...

علي.
cool.gif

علي اقا اگه ميشه يه كم توضيح بده
من فايلامو چطور توي bbfreeبزازم
من
php 4
mysql
استفاده ميكنم
متشكرم

جدیدترین ارسال ها

بالا