يه گلگي و يه سوال در مورد پخش موزيك در صفحه

amir amt

New Member
سلام دوستان
من يه گلگي كوچولو قبل از شروع مطلبم مي خوام بكنم
و اون اينه كه چرا هر كدوم از تاپيكهاي من رو بدون جواب مي زارين
تو رو قرآن حتي اگر هم كه بلد نيستين يه كوچولو واسه دلداري من هم كه شده يه چيزي بنويسيد
البته مي دونم همتون حرفه اي هستين و غير از سوالات پروفشنال بقيه رو جواب نمي دين
حالا عرضم اينه كه
من براي پخش موزيك در پيجي كه دارم طراحي مي كنم مي بايست چه كار كنم
مرسي

mohsenshahab

Active Member
سلام
باید به منوی insertبری و گزینه mediaرو انتخاب کنی و حالا گزینه pluginرو انتخاب کن حالا یه پنجره باز میشه که از شما میخواد فایل صوتی رو انتخاب کنی وقتی فایل صوتی رو انتخاب کردی و okکردی یه پلیر با هر پلاگینی که تو سیستمت داشته باشی میاد مثلا اگه real داری به صورت پلیر real هست
اینجوری به کاربر اجازه میدی که اگه موزیک نخواست صدا رو استپ کنه
5تومن وشد

cactus13

Member
در مورد گله اي كه كردين بايد بگم من هم مدت هاست با اين مشكل مواجه هستم! مدتيه كه اينجا هم انگار پارتي بازي شده. دوستان انگار فقط به دوستان خودشون پاسخ ميدن...

nimanr

Member
اي بابا، بيخيال

دوست خوبم. ممكنه، به چند دليل سوال شما بي جواب بمونه اما اگر اينطور شد مي توني از كساني كه فكر مي كني مي تونن جواب سوالت رو بدن با استفاده از پيام شخصي دعوت كني تا تاپيك شما رو ببينن.
mohsenshahab كاملاً درست گفته و اين ساده ترين راهه. با اين كار شما به سيستم كار بر اجازه مي ديد كه بسته به توانايي نرم افزاري خودش پلير مورد نظرش رو انتخاب كنه. اما كار ديگه اي كه مي توني انجام بدي اينه كه يك فلش درست كني كه اهنگ تو رو Buffer كنه و بخونه، اينطوري هر كامپيتري با هر سرعتي كه به وب وصل بشه فقط كافيه كه فلش پلير داشته باشه. نمونه اي از اين قبيل نرم افزار رو مي توني در سايت www.flashavplayers.com پيدا كني. موفق باشي

جدیدترین ارسال ها

بالا