يه چيز خيلي عجيب و جالب در مورد ياهو مسنجر!

بچه ها يك سري به وبلاگ http://mrdollar.mihanblog.com بزنيد سپس روي لينك معرفي به دوستان كليك كنيد.
ملاحظه ميكنيد كه پنجره اي باز شده و شما ميتوانيد براي دوستانتان در ياهو مسنجر لينك اين صفحه را به صورت offline ارسال كنيد، آن هم درجا و بدون درنگ!!
لطفا اگر كسي اطلاع داره كه چطور ميشه از طريق سايت براي ياهو مسنجر offline گذاشت سريعا به من اطلاع بده...
:eek:

bache +

Well-Known Member
ترفند جالبی باسه تبلیغ نیستا فقط وقته ملتو می گیره امیدوارم متوجه اشتباهت بشی

saeed tuner

New Member
این که چیز عجیبی نیست..همون طور که bache+ گفت ترفنده خوبیه برای تبلیغ
58.gif

آقا من ميگم كه چطوري اينكار انجام ميشه كه از سايت به آي يدي مسنجر طرف Pm داده ميشه!؟

bache +

Well-Known Member
ین کار با برنامه نویسی ممکنه شما می تونستی بگی در میهن بلاگ در قسمت معرفی به دوستان همچین چیزی هست نه اینکه لینک وبلاگتو بدی

Mohi Design

Member
توی قسمت مدیریت میهن بلاگ هم هست...

با یه مشت پپه که طرف نیستی عزیزم...

بعدشم یعنی نمی دونستی می تونی بری توی سرسش ببینی؟ اومدی اینجا گفتی؟

ای خداااااااااااا.....

آقا اگه ميشه يكي اين قضيه را برام كامل توضيح بده كه چطور ميشه به ياهو مسنجر Pm داد!!؟؟؟

bache +

Well-Known Member
اداش نره تو میگی بدوش!!
عزیزم با برنامه نویسی !!!!!!

خوب Iq ميدونم با برنامه نويسي اما اگه ميدونستم چطوري ميشه برنامش را نوشت از تو نمي پرسيدم.

bache +

Well-Known Member
MajidOnline Forums > عمومي کامپیوتر و اینترنت > مقالات و آموزش ها > ترفندها
فکر می کنید اینجا جایه سوالتونه؟
درست صحبت کن
من چند وقتی پستهایی از شما دیدم که اکثرا خارج قوانین هست و در یکی از تاپیکها به مدیزی به شدت توهین می کردید امیدوارم مدیرا رسیدگی کنن

آقا بدون اطلاعات اظهار نظر ميكني... بهتم بر ميخوره زودي!!
من چه كارت كنم
فقط ميتونم بگم.... نازك نارنجي نباش ......;)

987654

Member
bache + گفت:
MajidOnline Forums > عمومي کامپیوتر و اینترنت > مقالات و آموزش ها > ترفندها
فکر می کنید اینجا جایه سوالتونه؟
درست صحبت کن
من چند وقتی پستهایی از شما دیدم که اکثرا خارج قوانین هست و در یکی از تاپیکها به مدیزی به شدت توهین می کردید امیدوارم مدیرا رسیدگی کنن

ديگ به ديگ ميگه روت سياه :((

kamiar

Member
شدیدا تایید میشه!
در ضمن تا اتفاقی واسه اکانت ها نیفتاده خودتون یه طوری اوضاع رو سروسامون بدین
23.gif

zomorrod

Member
اميدوارم اين بحث خاتمه پيدا كنه و بخاطر يك سوال كوچيك همچين بحثهايي بوجود نياد . سهيل جان فكر مي كنم جواب سوال شما اين باشه . تست كن البته آي دي خودتو بزار . اميدوارم مشكلت حل بشه .

کد:
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=31 
cellSpacing=0 cellPadding=0 width=358 bgColor=#ffffff border=0>
<TBODY>
<TR>
<FORM onsubmit="openMessenger(); return false;" action="">
<TD align=middle width=393 height="0" background="PAGE_files/3.jpg">
<INPUT class=search dir=ltr style="FONT-WEIGHT: bold; FONT-SIZE: 8pt; FLOAT: left; font-family:Tahoma; color:#FF0000; background-image:url('PAGE_files/editbox.jpg')" type=submit value="Send PM!"><INPUT 
id=address0 type=hidden 
value=Salam:x...khoobi@};-http://www.RashtHELLboys.com/
name=address>
<P dir=ltr><FONT face=Tahoma>
<INPUT class=field id=friend_id0 
style="color:#00FF00; font-family:Tahoma; font-size:8pt; background-image:url('PAGE_files/editbox.jpg')" size=25 value="your friends Yahoo! ID" 
name=friend_id dir="ltr"></FONT><font face="Verdana"><FONT style="font-size: 8pt">@</FONT><SPAN lang=en-us><FONT style="font-size: 8pt">Yahoo.com</FONT></SPAN></font></P></TD></FORM>
<SCRIPT>
function openMessenger()
{
location.href=( "ymsgr:sendIM?" + document.getElementById("friend_id").value + "& " + 
document.getElementById("address").value );
}
</SCRIPT>
</TR></TBODY></TABLE>

جدیدترین ارسال ها

بالا