يه هش از نوع MD5 دارم كسي هست بتونه ديكود كنه؟

oxygenws

Active Member
من دیگه توانایی دادن جایزه ندارم :) ولی اگه بخواین می تونم داور باشم و سوال رو هم خودم طرح کنم!!

سلام

mrgootik دوست عزيز . من با 4shir بودم . آخه اونم ساسان هست .

ولي خوشحال شدم كه با شما هم آشنا شدم.

امــــــــــــــيد كاراي زيادي باهات دارم ! اولا قضيه ي عدم تواناييت چيه؟؟بعدش بابا سرور ما رو رو سفيد كرده ! داري چي كار مي كني؟؟؟اميد ميگم بي خيالش شو . من هم جايزه ميدم هم مسابقه ميدم هم مسابقه مي زارم . هم داور مي شم . آخرشم جايزه رو ميدم به خودت ! : دي

Maxton جان ! ببخش اسمت رو فراموش كردم ! ولي اميد خسته نيست . چون با پاك فوم پاك كرده !: )))))))))))))))))))

پيمان مي گويد : تبليغات ممنوع.

: )))))))))))))

--------------
محمد

Maxton

Maxton

Active Member
اقا محمد حالا خوبه اسممو تو همون پست نوشتم...در ضمن اونم یه تیکه بود فقط برای شوخی.

مهدی

سلام

اميد دارم مي خونم تاپيك رو ! بي خبر بودم از موضوع !

راستي مهدي جان شرمندم آقا ! : دي

--------------
محمد

4shir

Member
ميگم هم اسم من هم داره زياد ميشه ها اقا جايزه با من خوبه؟ 1 گيگ ولي سرور سوراخ هستش ها حالا اگر كسي ميخواد بگه تا بازهم بدم بهش :d ميگم چي شد پس ميخوايد يكي رو بدون جايزه برگزار كنيم حال كنيم چطور هستش اميد جان شما هم حالا 3 گيگ نده محمد 1 گيگ خوبه من 50 مگش رو بيشتر نميخوام ;) باقيش برا خودت

SaiedHacker

New Member
با سلام خدمت تمامی دوستان
با توجه به هش دریافتی از سوی آقای yasseronline باید عرض کنم که پسورد بدین قرار است
bf709005906087dc1256bb4449d8774d == asdfghjk
در ضمن برای کرک نمودن هش ها نیازمند یک cpu یا یک ابر رایانه نمی باشد و به طور کلی با یک برنامه نویسی می توان با استفاده از الگوریتم شکسته شده توسط یک شخص ژاپنی MD5 ها را کرک نمود بنده باز اگر نیازمند کرک نمودن هش های خود را داشتید می توانید آنها را برای بنده اراسل نمایید تا در اولین فرصت پاسخگوی شما باشم
موفق و سربلند باشید

emad_67

Member
تا جایی که من میدونم md5 قابل برگشت نیست.
اون پسوردی هم که کرک کردی من توی چند تا از سایت های کرکر وارد کردم و چون هش شده اون توی دیتابیس هاشون وجود داشت پسورد رو نشون داد.
لطفا اینو برام کرک کن:

b53da214e194d9218585f6c5df802258

جدیدترین ارسال ها

بالا