يه هش از نوع MD5 دارم كسي هست بتونه ديكود كنه؟

سلام دوستان من يه هش از يه سايت گرفتم كه فكر كنم از نوع MD5 باشه كسي هست بتونه ديكودش كنه (كركش كنه) خيلي ممنون مي شم اگه كمك كنيد.
من خودم برنامه هاي موجود در اين زمينه رو مثل كين دارم امتحان كردم نشد كسي راهي چيزي بلده

golden

Member
من دو سه ماه پیش توی روزنامه خوندم که راهی برای دیکد کردن هش های md5 پیدا شده البته توی روزنامه توضیح بیشتری داده نشده بود. نتیجه اخلاقی اینکه اگه شما بیشتر بگرده حتما یه راهی پیدا میکنی.

نمیدونم چرا خیلیها فکر میکنند که یه مقذار هش دیگه قابل دیکد کردن نیست. باید توجه کنیم که هر الگوریتم کدینگی یه الگوریتم هم برای دیکدینگ داره حالا بعضیهاش پیچیده تر میشه ولی بالاخره یه راهی برای دیکد کردن وجود داره.

pt_tomcat

Member
سعي من با lc5 اين كارو بكني

اگه نشد بايد دست به دامن Dr. Mudge بشي(شوخي كردم ولي اگه اون بخواد هر چيزي توي اين دنيا مجازي ممكن ميشه دقت كن هر چيزي!!! )

غير از اين هيچ راهي نيست

oxygenws

Active Member
:) عمرا هر کس کرک کرد...........
هر کس ادعای کرک کردن MD5 اش می شه..... من حاضرم یه مسابقه بذارم و یک کد اینجا بذارم و هر کس تونست کرکش کنه، قطعا جایزه خوبی هم خواهم داد :)

چاکریممممم :)

oxygenws

Active Member
نمیدونم چرا خیلیها فکر میکنند که یه مقذار هش دیگه قابل دیکد کردن نیست. باید توجه کنیم که هر الگوریتم کدینگی یه الگوریتم هم برای دیکدینگ داره حالا بعضیهاش پیچیده تر میشه ولی بالاخره یه راهی برای دیکد کردن وجود داره.

عزیزم، شما اول بدون روش کار MD5 چیه بعد.....
اصولا روش MD5 قابل دکود کردن نیست (این اثبات میشه که قابل دکود کردن نیست)، تنها راه هم bruteforce هستش که کافیه یه حساب کوچیک سر انگشتی بکنی که بفهمی چند قرن طول می کشه تا اون کلمه پیدا بشه :)
به فرض اینکه در ثانیه 1000 تا کلمه رو بتونی بگردی (که بعیده تا این رقم برسی) اگر خوش شانس باشی، چیزی بیشتر از 10 به توان 28 سال طول خواهد کشید :)

حالا اگر به انکود کردنش امیدواری.... بسم الله.....

موفق باشید، امید

wish

Member
سلام
نه اميد جان اشتباه ميكني اتفاقاخيلي هم راحته فقط نياز داري به يه خط سريع و يه كمي وقت و برنامه هايي مثل Cain تا با استفاده از سايت هاي پك استروم واسه خودت يوزر بسازي
يه عكس با توضيح كافي اين پايين ميزارم

ياد بچه هاي خوب پرشين هكر هم به خير

همينطور هم ياد دوران خوش يلللي تلللي :wink:

ara

Member
دقيقا كاري كه wish را گفته را من انجام دادم و 100٪ جواب گرفتم
فكر كنم wish جان يه جايزه خوب از اميد جان داري ها

آقا ما كه اون سايت پاكن استورم رو نتونستيم باز كنيم.
با كين و اين حرف ها هم تلاش خودم رو كردم ولي بازم تشكر
اگه كسي راهي چيزي بلد بود با مي تونست دي كود كنه يه كمكي به ما هم بكنه

oxygenws

Active Member
نه اميد جان اشتباه ميكني اتفاقاخيلي هم راحته
چاکریم :) خوشحال می شم بخش مشکل دار حرفم رو بگی :)

فكر كنم wish جان يه جايزه خوب از اميد جان داري ها
آرا جان.... گفتم هشی که من اینجا بذارم :)

agha shoma 4-5 rooz dige sab kon behet midamesh
حاضرید مسابقه ای که گفتم رو بذارم؟؟؟ من یه هش می دم هر کس تونست بگه کلمه هش شده چی هستش :) البته یه مهلت هم تعیین بشه :دی: و یک جایزه خوب :)

موفق باشید، امید

آقا چي شد كسي نتونست اينو ديكود كنه؟
داري تو آب گلالود ماهي ميگيري با با ايول اكسيژن خان

سلام

: ))))))))))))))))))

نمي دونم اين ملت اين اطلاعات رو از كجا آوردند؟؟؟

من با حرفهاي اميد 100٪ موافقم.
ولي اين نكته مهمه گاهي اوقات شما فكر مي كني كه الگوريتم استفاده شده MD5 هست در صورتي كه نيست . اونوقت ميري واسه ملت به اصطلاح كرك مي كني و كلي حال ميكني.

موضوع اينه كه بايد عمر نوح داشته باشي عزيز جان .

ولي من حاضرم اميد مسابقه بذاره. : دي

براش در آن واحد كرك مي كنم.

تاپيك مسابقه رو بزنه . من هم يك ربع بعد جوابش رو ارسال مي كنم.

فقط قرارش بايد از قبل هماهنگ شده باشه . از همه مهمتر يك جايزه ي واقعا بزرگ داشته باشه .

: دي

------------
محمد

oxygenws

Active Member
محمد جان..... شما که 100% موافقی، پس چطوری یه ربع بد جوابش رو بهم میدی؟؟؟ :) (من هیچی لو نمی دم هااااا :lol: بعد از مسابقه کسی از پشت پرده به من سیخ نزنه هاااا :lol:)

من چاکر همه هستم :)
:دی:

موفق باشید، امید

من ديدم تو سايت سيمرغ يك نرم افزاري بود كه اون كار رو ميكرد ... يه فيليم هم ازش داشتن ... ولي اين برا اون موقع است كه سايتشون فعال بود ...

جدیدترین ارسال ها

بالا