يه مشكل ساده ولي جدي

mbagsoft

Member
من يه فلش به ابعاد 1024 در 768 ساختم ميخوام تو هر سيستمي به همين ابعاد ظاهر شه ولي اطرافش يه كادر سياه باشه وعلائم ويندوز ( بزرگنمايي و كوچك نمايي وبايين بردن) ظاهر نشن. نميخوام فول سكرين بشه فقط ميخوام اطرافش مشكي بشه جطور ميشه اينكارو كرد. من با ادوب فلش كار ميكنم.
سؤال دومي كه متحيرم كرده اينكه كه يك البوم فلش رو تو فلشم فراخواني ميكنم وقتي لود ميشه ابعاد فلش اصلي تغيير بيدا ميكنن اخه جرا.
ممنون از دوستاني كه جواب ميدن واميدوارم بتونم عضو خوبي باشم

mohammad.sub7

کاربر فعال
قبلاً بارها و بارها مطرح شده . لطفاً دفعه بعد جستجو کنید.

بک گراند رو مشکی کن. بعد تو فریم 1 این کد ها رو بده:

PHP:
stage.displayState = StageDisplayState.FULL_SCREEN;
stage.scaleMode = StageScaleMode.NO_SCALE;

متحیر نشید آلبوم فلش خودتون بسازید به جای استفاده از آلبوم آماده چون 1 سری از اینها به راحتی لود نمیشن تو فلش . اما خودتون که بسازید دیگه به اینجور مشگلات بر نمیخورید

mbagsoft

Member
ممنون از لطفتون امتحانش ميكنم ببينم جي ميشه ولي منظورتونو از كراند متوجه نشدم جيه.

mbagsoft

Member
محمد از متشكرم همونطور كه ميخواستم فول سكرين شد ولي من تو اوتورانم يه فيلم رو با پلير ادوب فلش اجرا ميكنم. وقتي فول سكرين ميشه صفحه كاملا سياه ميشه نه فقط پلير حتى همه مووي كليب ها وعكس ها ديده نميشن. تو يك سند جدا يه بلير ساختم وازش خروجي swf گرفتم وقتي تو اتوران لودش ميكنم بازم خود به خود فول سكرين ميشه با اينكه خودم دستور دادم با اندازه هاي كوجيك لود شه. اين مشكل قابل رفعه؟ حتى دستور دادم كه پلير no scale شه تو اين حالت بلير بزرك نشد اما مووي كليب ها وعكس ها ديده نميشدن. ايراد كار كجاست؟

mbagsoft

Member
‏ دوستان اين مشكل كارمو متوقف كرده. وقتي فلش فول سكرين ميشه بلير هم فول سكرين ميشه وديكه هيج جز بلير ديده نميشه اكه به بلير دستور no scale ‎‏ بدم ابعادش عوض نميشه ولي هيجي جز بلير ديده نميشه نه دكمه نه عكس ها نه هيجز ديكه اي اخه جرا؟

armanbm

کاربر VIP
ببینید mbaSoft عزیز اگه اجازه بدید تجربه ی خودم رو بگم که تو این شرایط باشم چه میکنم:
نگته اینه که لودر فلش خودش پر از باگه. اشتباه نکنم یکی از سایت ها حدود 20 الی 30 باگ و اشکال براش شمرده بود. شما بیا از لودر TweenLite استفاده کن.
طرز استفادش هم راحته. اوول کناب خونه رو دانلود میکنی؛ بعد تو قسمت ActionScript Setting آدرسش رو میدی که بشناسه.
بعد میری تو Help کتابخونه ی TweenLite و میری تو قسمت Load و بعد LoadSwf یک متن دراز میاره. شما فقط مثالش رو کپی کن و تو پروژت پیست کن. بعد جای آدرسش رو عوض کن.
حالا دو حالت داره. یا درست میشه ( من بیش از پنجاه درصد احتمال میدم بشه) یا نمیشه. که اگه نشه ممکنه شخصی که اون فایل SWF رو ساخته نوعی قفل گذاری شخصی کرده باشه که نشه اون رو تو فایل دیگه ای به درستی لودش کرد.
برای من چندین بار پیش اومده با استفاده از این کتاب خونه مشکل لودم رو حل کردم.

در پناه خدا باشی دوست گل

mbagsoft

Member
واقعا از اطلاعاتتون ممنونم ولي منظورتون رو از tweenlite متوجه نشدم فكر كردم يه برنامه. هر جي سعي كردم از گوگل دانلودش كنم پيداش نكردم ميشه درباره ش بيشتر توضيح بديد واكر برنامه لينك دانلودش رو بهم بديد

armanbm

کاربر VIP
سلام.
بابت تاخیر در پاسخ گویی پوزش میخوام.
TweenLite یک کتابخونه ( یعنی مجموعه ای از کد های اکشن اسکریپت کنار هم ) هست که میشه تو فلش ازش استفاده کرد.
برای اینکار کافیه از لینک زیر نسخه ی As3 رو دانلود کنید ( لینک دانلود تو سمت راست صفحه مشخصه):
http://www.greensock.com/v12/

بعد اون رو از حالت فشرده در بیارید و بزارید کنار فایل فلشتون. یعنی بشکلی که فولدر com داخل اون در کنار فایل Fla ی شما باشه.

حالا برای لود کردم فایل دلخواه باید از کتاب خونه استفاده کنیم.
چطوری؟ داکیومنت های این کتاب خونه بهمون میگه. پس به آدرس زیر میریم:
http://api.greensock.com/as/

این قسمت داکیومنت های موتور هست. ما دنبال Load کردن هستیم. پس در بالا سمت چپ زیر package ها، مورد مربوط به لود کردن رو انتخاب میکنیم، یعنی این رو: "com.greensock.loading"
حالا یک جدول میاد که به ما میگه چی رو میخواید لود کنید؟
ما میخوایم SWF لود کنیم، پس روی SWFLoader کلیک میکنیم.

یک صفحه باز میشه پر از اطلاعات. اما ما سریع میخوایم به نتیجمون برسیم، پس دنبال یک مثال (Example) می گردیم. صفجه رو پایین میاریم تا جایی که نوشته : "Example AS3 code:" که زیرش یک کد مثال زده.

اما تو این مثال به دو روش لود کردن رو انجام داده! این رو از این خط داخل مث

PHP:
 //Or you could put the SWFLoader into a LoaderMax. Create one first...

خوب پس ما فقط قسمت اول این مثال رو تا کامنت بالا نیاز داریم. اون قسمت رو تو فایل فلشمون کپی میکنیم، و آدرس فایلی که میخواد لود کنه رو عوض میکنیم تا فایل خودمون رو لود کنه.

در پناه خدا...

mbagsoft

Member
آرمان در يك جمله بگم كه زبان از تشكرت قاصره برام پيچيده بود ولي بعد از دو ساعت تحليل وتفكر تونستم ازش استفاده كنم وswf رو فراخواني كنم اما مشكلي كه داشتم حل نشد/ من با ادوب فلش از يك پلير وفيلمش خروجي swf گرفتم واونو فراخواني كردم اما swf همراه با فلش فول سكرين ميشه ومن اينو نميخواستم وهمچنين وقتي swf فول سكرين ميشه بقيه اجزاء فشل مثل عكس ها ومووي كليب ها وباتن ديده نميشن. اما كمال قدرراني از راهنماييت دارم به اميد جبران دوست عزيز

جدیدترین ارسال ها

بالا