يه سيستم براي كار گرافيكي-تبليغاتي معرفي كنيد.

Pooriya_Online

Active Member
سلام
يكي از دوستان ميخواد يه سيستم جمع كنه براي كارهاي گرافيكي (يه حالت شركت تبليغاتي) ميگه پولش مهم نيست ولي كمترين قيمت باشه. :neutral:
ممنون ميشم يه ليست خوب براي كارهاي گرافيكي و تبليغاتي با كمترين هزينه و حداكثر امكانات معرفي كنيد.:eek: ميدونم كمي غير منطقي هستش ولي چه كنم اين طوري گفته :wink:

S.H.R.M.K

Well-Known Member
سلام
ببین الان سیستم کامل نمیتونم معرفی کنم فقط برای سیستمهایی که جهت کار گرافیکی استفاده میشن باید چند تا نکته مهم رو بدونی.

1-سسیستم باید دارای RAM با ظرفیت بالا باشه به نظر من بالای یک گیگابایت بهتره و با bus 400 مارک geel هم الان مارک خوبیه که تو بازاره.

2- هارد دیسک با حجم زیاد و سرعت بالا مثلا بالای 120 GB پارتیشن بندی هات هم بزرگ باشه بهتره اگه خواستی بگیری serial ATA بگیر

برای پردازنده هم پردازنده های Pentium تو کارای گرافیکی بهتر جواب میدن مخصوصا 3000 به بالا و اگه گرفتی حتما فول کش بگیر

برای مانیتور هم من پیشنهادم مانیتور LCD هست البته از هر نوع که بود هرچی ارزون پیدا کردی چون رنگا توشون بهتر دیده میشه.

آخر سرم یه کارت گرافیک خوب که پیشنهاد میکنم Nvidia باشه بهتره با از هر مدلی که بود از 5200 به بالا با رم 256

یه اسکنر خوب تو مایه های Canon یا HP بگیر البته هرچی حرفه ایتر بهتر و گرونتر

اینا چند تا نکته ضروری واسه سیستمای گرافیکی بود که از همه مهمترش که از نون شبم واسش واجب تره رم و هارد سرعت بالاس حالا باید بگردی و ببینی با این ویزگی ها چه دستگاهی رو به نصبت پولت میتونی جمع کنی.

موفق باشی

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا