يه سوال در مورد لايسنس وي بولتين!

Pedi7Khat

Member
من پیشنهاد می کنم برای داشتن یک ایندکس توی سایت خودتون از ام کی پورتال استفاده کنید.هماهنگی بیشتری با وی بولتین داره.

اگر توسعه داده بشه و قالب براش طراحی بشه محشر میشه.

این هم نمونه هاش : BaziCenter.Com & BaziHome.Com

J4vad

Member
:) آجا نيوك بسيار امكانات بالاتري نسبت به يك Index دارد و بسيار سازگاري بيشتري در آن با وي بي انجام شده http://www.aja-nuke.ir

يا حق .:)

Pedi7Khat

Member
دوست عزیز این صفحاتی که من گذاشتم ایندکس خالی نیست.اگر بررسیش کنید امکاناتی که داره کاملا تخصصی هست.سیستم MK Portal کاملا تایید شده سایت VBulletin.Com هست و اگر توی انجمن های VBulletin.Org هم دیده باشید مدهای مختلفی جهت هماهنگی بیشتر این سیستم با وی بولتین گذاشته شده.اما آجا نیوک رو شما ارتقا دادید و تایید شده وی بولتین نیست.در ضمن هر چیزی رو نمیشه اینتگریت کرد با وی بولتین چون می خوابه روی دیتابیس وی بولتین و اگر باگ یا اشتباهی توی انجام کار باشه دیتابیس مشکل پیدا می کنه.حتی همین MKPortal اگه یه نفر که وارد نباشه به طراحیش اگر نصبش کنه روی وی بولتین ممکنه به دیتابیس لطمه زده بشه.
کلیه امکانات Aja Nuke رو میشه توی MK Portal گذاشت.حتی جوملا هم تایید شده وی بولتین هست برای اینتگریت شدن.

majid2x

Active Member
وقتي يك پرتال هماهنگ و فارسي با امكانات بالا داريم چرا راه دور بريم؟
آجا از نظر امنيت هم حرفاي زيادي براي گفتن داره !

Pedi7Khat

Member
وقتي يك پرتال هماهنگ و فارسي با امكانات بالا داريم چرا راه دور بريم؟
آجا از نظر امنيت هم حرفاي زيادي براي گفتن داره !

عزیز من نمیگم آجا خیلی بده اما حداقل اگر با وی بولتین هماهنگ شده یه تماسی با وی بولتین گرفته بشه که تاییدش کنه.اما متاسفانه من شخصا نیوک رو به خاطر امنیتش نمی پسندم.کلا میگم نه این که یک مدل نیوک.اولین پرتالی هم که تو عمر اینترنتیم کار کردم همین نیوک بوده.

جدیدترین ارسال ها

بالا